Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Март 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
09:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Александър Костадинов /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Investbook с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Менторът - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Александър Костадинов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Легендата за Кора” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 81
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.1, еп.34
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" сериал, с.3, еп. 49
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Скъпи наследници" сериал, с.1, еп. 43
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги" сериал, с. 2, еп. 74
21:00
“Смени жената” - семейно риалити
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с.9, еп. 10
01:00
Шест сестри” /п./- сериал
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
“Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.19

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.1
07:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, еп.1
08:15
“Контакт” - драма, мистерия, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Робърт Земекис, актьори - Джоди Фостър, Матю Маконъхи, Джеймс Уудс, Джон Хърт, Том Скерит, Анджела Басет, Уилям Фичнър, Дейвид Морс и др.
11:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.2
12:30
“Никита: Отмъщението” - еп.2
13:30
“Убийството” - сериал, с.4. еп.3
14:45
Изкуството да се скатаваш” драма, (САЩ, 2011 г.), режисьор - Гавин Уисен, актьори - Алисия Силвърстоун, Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
16:30
“Избрана жертва” - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Геролмо, актьори - Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.
18:30
“Най-добрата оферта” - драма, романтичен (Италия, 2013), режисьор - Джузепе Торнаторе, актьори - Джефри Ръш, Джим Стърджис, Лия Кебеде, Силвия Хукс, Доналд Съдърланд, Филип Джаксън и др.
21:00
“Рио 2” - анимация, приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи - Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор - Карлос Салдана
23:00
“Жената на пътешественика във времето” - драма, романтичен,( САЩ, 2009), режисьор- Робърт Швентке, актьори - Арлис Хауърд, Рейчъл Макадамс, Ерик Бана, Рон Ливингстън, Стивън Тоболовски, Алекс Ферис, Мишел Нолдън, Джейн Маклийн, Бруклин Прулкс и др.
01:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.2
02:15
“Никита: Отмъщението” - сериал, еп.2
03:15
“Убийството” - сериал, с.4. еп.3

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Игри на ума - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
По следите на храната - филм
15:00
Райски градини - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Професионалист - сериал, военен
16:40
Едно френско село - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:30
Едно френско село - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Канбе стратегът - исторически сериал
00:00
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:50
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:50
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

FOX

05:15
Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 9
06:00
Великото британско меню, еп. 15
06:30
Великото британско меню, еп. 16
07:10
Майк и Моли - първи сезон, еп. 14
07:40
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 12
08:10
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 13
08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 22
09:35
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 5
10:30
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 6
11:30
Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 2
12:25
Дръзки момичета - първи сезон, еп. 9
13:20
Изумруденият град - първи сезон, еп. 1
14:15
Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 10
15:10
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 6
16:05
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 7
17:05
Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 2
18:00
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 1
19:00
Майк и Моли - първи сезон, еп. 15
19:30
Майк и Моли - първи сезон, еп. 16
20:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 14
20:30
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 15
21:00
Изумруденият град - първи сезон, еп. 2
22:00
Скандал - седми сезон, еп. 10
22:55
Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 3
23:55
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 7
00:50
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 6
01:45
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 1
02:40
Майк и Моли - първи сезон, еп. 15
03:05
Майк и Моли - първи сезон, еп. 16
03:30
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 14
03:55
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 15
04:15
Великото британско меню, еп. 15
04:45
Великото британско меню, еп. 16

Kino Nova

06:00
“Кевин може да почака” - сериал, сезон 1
06:30
Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
07:30
София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 8
10:45
“Касъл” - сериал, сезон 5, /п/
11:45
Втори шанс за успех” - семеен с уч. на Емили Морис, Нина Пиърс, Адам Туоминен, Кармел Джонсън и др.
13:50
“Хора като нас” - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др.
16:10
Шпионин по неволя” - екшънкомедия с уч на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю, Мин Кин и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 5
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Отвлечен” - екшън-трилър с уч. на Тейлър Лаутнър, Алфред Молина, Мария Бело, Сигорни Уивър, Джейсън Айзъкс, Дензъл Уитакър, Антоник Смит, Лили Колинс и др.
23:10
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8, /п/
00:10
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 7, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите"- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) -сериен филм
17:30
Господари на ефира"- забавно предаване/п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Критична точка” (премиера) - сериен филм, 5 сезон
21:00
“Hell’s Kitchen България” (премиера) - риалити
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
Черният списък” - сериен филм, 1 сезон
02:00
“Непростимо”- сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Войната на розите"- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Референдум /п/
13:55
Под игото сериен тв филм /3 част/
15:05
Телепазарен прозорец
15:20
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
15:35
Семеен бизнес тв филм /19 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории документален слот
16:45
Едно голямо семейство 3 тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
10 неща или по-малко двусериен тв филм /САЩ, 2006г./, 1 епизод, режисьор Брад Силбърлинг, в ролите: Морган Фрийман, Паз Вега, Джона Хил и др.
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Сатен игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Крис Олнес, в ролите: Хамилтън фон Уотс, Мелиса Джоун Харт, Майкъл Къдлиц и др.
22:30
В кадър Един българин в Амстердам
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /25, последен епизод/(14)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Едно голямо семейство 3 тв филм /5 епизод/п/
03:15
Семеен бизнес тв филм /19 епизод/п/
03:40
Ню Йорк тв филм /25, епизод/п/(14)
04:25
Здравето отблизо /п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:55
Япония днес /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
11:00
Семеен бизнес тв филм /18 епизод/
11:25
Финтове и готварство тв новела на Евровизия /п/
11:40
Земята е само една Безгрижният полет на белия щъркел
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Евроновини: В бъдещето /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Културни адреси: София, Европа документална поредица /2 епизод/п/
15:00
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Часът на зрителите /п/
18:30
Днес и утре
19:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
19:30
България новини
20:00
Очарователни погледи от Китай
20:10
Семейство Даръл сериен тв филм /4 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
22:15
Джеки, Джони и Чарли не са имена на кучета документален филм /п/
23:05
Царете на магията шоу спектакъл
00:15
България новини /п/
00:45
Семейство Даръл сериен тв филм /4 епизод/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:20
Тренът документален филм /БНТ 2 Русе/п/
04:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване /2 епизод/п/
04:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
04:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /31 епизод/
08:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /1 епизод/
08:25
Извън играта
08:55
Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки: танцови двойки /волна програма/
10:30
Световна купа по биатлон, единична смесена щафета
11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали, спускане/мъже/ пряко предаване от Оре /Швеция/
12:30
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Балканската баскетболна лига
14:20
Спортни новини
14:30
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
15:45
Световна купа по биатлон, смесена щафета
17:10
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали, спускане/мъже/
18:15
Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
20:00
Тактически сили игрален филм (12)
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
К-19 игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Катрин Бигълоу, в ролите: Харисън Форд, Сам Спруъл, Лиъм Нийсън и др.
00:15
Арена спорт обзор на деня
00:45
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетик /Билбао/ - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
02:00
Обзор “Лига Европа”
02:30
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Балканската баскетболна лига
04:20
Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки: юноши /волна програма/
05:15
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /1 епизод/
05:45
Формула Е: Е-при на Мексико сити - V кръг от световния шампионат за електроболиди

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Гугулиада: Сапунена приказка анимационен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
45 градуса по Азарян документален филм
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Адио, Рио игрален филм /1989 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Филип Трифонов, Ваня Цветкова, Петър Попйорданов, Георги Мамалев, Никола Рударов, Катя Чукова и др.
22:30
Бразди /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg 105 години от битката при Одрин
00:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Знаете ли, че…
04:05
Нощни птици /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Питайте Джим”- сериал, сезон 3
06:30
Младият Херкулес” - сериал, 2 епизода
07:30
Викингите” - сериал, сезон 3, /п/
08:45
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 4, /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 16, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
13:00
Викингите” - сериал, сезон 3
14:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 4
15:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 4
16:00
“Питайте Джим”- сериал, сезон 3
16:30
Теория за големия взрив"- сериал, сезон 10
17:00
“Ударна сила” - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Лиса Ловбранд, Дейвид Кенеди, Дани Уеб, Адам Кроусдел и др., /п/
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 16
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
Срещу слънцето” - екшън с уч. на Стивън Сегал, Мат Дейвис, Такао Осава, Еди Джордж и др.
00:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/