Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Март 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Прелюдии за соло пиано от Клод Дебюси /п/
14:00
Под игото сериен тв филм /9, последна част/
15:05
Телепазарен прозорец
15:20
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
15:35
Семеен бизнес тв филм /25 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство 3 тв филм /10 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Почти женени игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Марк Грифитс, в ролите: Даниел Панабейкър, Джесика Паркър Кенеди, Брит Ървин и др.
22:25
Открито /п/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Скачени съдове игрален филм /Австралия, 2010г./, режисьор Луис Алстън, в ролите: Синди Нелсън, Франческа Гастийн, Райън Джонсън и др.(14)
00:55
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:05
Денят започва с Култура /п/
02:45
Едно голямо семейство 3 тв филм /10 епизод/п/
03:55
Семеен бизнес тв филм /25 епизод/п/
04:20
Здравето отблизо /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
Очарователни погледи от Китай /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване /5 епизод/
10:30
Часът на зрителите /п/
11:00
Семеен бизнес тв филм /24 епизод/
11:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
11:40
Европейски маршрути
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Япония днес /п/
12:50
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:55
Днес и утре /п/
15:25
Съвременници: “Прохождането” документален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
18:00
Гората, която не трябва да губим документален филм
18:30
Пътешествия документална поредица /п/
19:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:10
Семейство Даръл 2 сериен тв филм /4 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
22:15
Авиокомпания “Бедствие” игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Джон Джей Уилис ІІІ, Мередит Бакстър, Линдзи Макиън, Скот Валънтайн и др. (12)
23:40
Културни адреси: София, Европа документална поредица /3 епизод/п/
00:05
България новини /п/
00:35
Семейство Даръл 2 сериен тв филм /4 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Америка днес /п/
04:15
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
05:15
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма магазинно предаване
08:20
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /31 епизод/
08:45
Аз съм…
09:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали, отборно
10:15
Часът на БНТ HD
10:30
Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки - галаконцерт
12:15
Футбол: Атлетик /Билбао/ - Олимпик /Марсилия/ - среща-реванш от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
14:00
Спортни новини
14:10
Световна купа по биатлон, 4х7,5 км щафета /мъже/
15:40
Световна купа по биатлон, 10 км спринт /мъже/ пряко предаване от Тюмен /Русия/
17:00
Световна купа по сноуборд, паралелен слалом
18:15
Световна купа по сноуборд - Банско 2018 документален филм
18:45
Футбол: Арсенал - Милан - среща-реванш от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
20:30
Игри за мир, игри за легенди филм за Зимните олимпийски игри 2018
21:20
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
21:30
Световно първенство по фигурно пързаляне, спортни двойки /волна програма/ пряко предаване от Милано
23:00
Световна купа по биатлон, 10 км спринт /мъже/
00:20
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
00:30
Световна купа по сноуборд, паралелен слалом
01:40
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /1 епизод/
02:15
Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки - галаконцерт
04:00
Футбол: Локомотив /Москва/ - Атлетико /Мадрид/ - среща-реванш от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
05:45
Световна купа по сноуборд, паралелен слалом

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Седмица с филмите на Радка Бъчварова: “Чудното захарно петле” 100 години от рождението на режисьора анимационен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Народният съд и оцелелите от него /п/
13:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Тревога “Въздух”
19:45
Малки истории
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Тони игрален филм /1991 г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Ваня Бакалова, Любен Чаталов, Искра Радева, Илка Зафирова, Валерия Тодорова, Стойчо Мазгалов, Линда Русева, Иван Янчев и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В кадър Тревога “Въздух” /п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
02:00
България днес информационен блок /п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:40
Съживената река научнопопулярен филм
04:05
Библиотеката /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/