Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Март 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
09:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Александър Костадинов /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Investbook с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Александър Костадинов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Легендата за Кора” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 91
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.1, еп.44
16:00
Премиера:“Лекар в планината” сериал, с.10, еп. 4
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:“Скъпи наследници” сериал, с.1, еп. 53
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп. 84
21:00
“Смени жената” - семейно риалити
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Кости”- сериал, с.9, еп. 20
01:00
“Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
“Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.29

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.3,4
08:15
“Отново и отново” - сериал, еп.6
09:30
“Бебе в наследство” - драма, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Джон Л`Екюр, актьори - Каси Стийл, Мими Кузък, Крис Бруно и др.
11:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.5,6
13:30
“Отново и отново” - сериал, еп.7
14:30
Изчезването на Кейли Антъни” - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
16:15
“Коледни бъркотии” - драма, семеен, фентъзи (Канада, 2006), режисьор - Дейвид Уийвър, актьори - Амбър Бенсън, Брит МакКилип, Кейти Кийтинг, Гуинет Уолш, Тай Ръниан и др.
18:30
“Шерлок Холмс” - екшън, драма, криминален, трилър, приключенски (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор - Гай Ричи, актьори - Робърт Дауни-мл., Джуд Лоу, Рейчъл Макадамс, Марк Стронг, Кели Райли, Еди Марсан, Уилям Хюстън и др.
21:00
“Аз, проклетникът 2” - комедия, анимация (САЩ, 2013), режисьори - Пиер Кофин, Крис Рено
23:00
“Младата Виктория” - исторически, драма (Великобритания, САЩ, 2009), режисьор - ЖанМарк Вале, актьори - Емили Блънт, Миранда Ричардсън, Джим Броудбент, Пол Бетани, Марк Стронг, Рупърт Френд и др.
01:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.5,6
03:15
“Отново и отново” - сериал, еп.7

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова
09:30
Животът след Бийтълс - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Семена от древността - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Професионалист - сериал, военен
16:40
Едно френско село - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:30
Едно френско село - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Канбе стратегът - исторически сериал
00:00
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:50
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:50
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

FOX

05:15
Поднови или продай - риалити, еп. 5
05:40
Поднови или продай - риалити, еп. 6
06:00
Великото британско меню, еп. 35-36
07:10
Майк и Моли - втори сезон, еп. 10
07:40
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 1-2
08:40
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 10
09:35
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 2
10:30
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 16
11:30
Наръчник за разведени - четвърти сезон, еп. 5
12:25
Споразумението - втори сезон, еп. 1
13:20
Изумруденият град - първи сезон, еп. 5
14:15
Поднови или продай - риалити, еп. 7-8
15:10
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 3
16:05
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 17
17:05
Наръчник за разведени - четвърти сезон, еп. 5
18:00
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 11
19:00
Майк и Моли - втори сезон, еп. 11-12
20:00
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 3-4
21:00
Изумруденият град - първи сезон, еп. 6
22:00
Скандал - седми сезон, еп. 12
22:55
Наръчник за разведени - четвърти сезон, еп. 6
23:55
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 17
00:50
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 3
01:45
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 11
02:20
Майк и Моли - втори сезон, еп. 9
02:40
Майк и Моли - втори сезон, еп. 11-12
03:30
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 3-4
04:15
Великото британско меню, еп. 35-36 Златимир Йочев

Kino Nova

06:00
“Кевин може да почака” - сериал, сезон 1
06:30
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
07:30
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 2
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 5 /п/
12:00
“Списъкът на Джесика Дарлинг” - романтична комедия с уч. на Блеър Фоулър, Андай Турал, Ашли Лиао, Клое Ист, Ема Рейн Лайл, Ева Бела и др. /п/
14:00
“Детектив” - криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., II част
16:00
“Мъже в черно” - екшън с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Линда Фиорентино, Винсънт Д‘Онофрио, Тони Шалуб и др. /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 5
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Мъже в черно 2” - екшън-комедия с уч. на Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, Росарио Доусън, Тони Шалуб, Патрик Уорбъртън и др.
22:50
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8 /п/
23:50
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 2 /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Критична точка” (премиера) - сериен филм, 5 сезон
21:00
“Hell’s Kitchen България” (премиера) - риалити
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Черният списък” - сериен филм, 1 сезон
02:00
“Непростимо” - сериен филм
03:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Референдум /п/
13:55
Константин Философ тв филм /4 серия/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
15:30
Сламено сираче тв филм /3 серия/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории документален слот
16:50
Едно голямо семейство 3 тв филм /13 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Алън Куотърмейн и Храмът на черепите двусериен тв филм /САЩ, 2008г./, 1 епизод, режисьор Марк Аткинс, в ролите: Шон Камерън Майкъл, Кристофър Адамсън, Уитли Джордан, Натали Стоун и др. (12)
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Несретникът от Койот Каунти игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Джейсън Науман, в ролите: Ники Бойер, Бо Кларк, Уейн Грейс и др.
22:30
В кадър Големият студ
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Немислимо игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Мери Макгъкиан, в ролите: Лотер Блюто, Джералдин Чаплин, Дона д'Ерико, Колм Феоре и др.
01:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
01:25
Денят започва с Култура /п/
03:05
Едно голямо семейство 3 тв филм /13 епизод/п/
04:10
Дойче веле: Шифт
04:25
Здравето отблизо /п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:55
Япония днес
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
11:00
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 7 сезон, 3 епизод /п/
11:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
11:40
Земята е само една Историята на едно оризище
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
5 минути София /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Културни адреси: София, Европа документална поредица /4 епизод/п/
14:55
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Часът на зрителите /п/
18:30
Днес и утре
19:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В правилната посока
20:15
Шпиони във Варшава сериен тв филм /2 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
22:15
Битките за Европа: “Сливница: Капитаните печелят срещу Генералите” документален филм /п/
22:55
Полифония концерт на Поли Генова /2016 г./
00:00
България новини /п/
00:30
Шпиони във Варшава сериен тв филм /2 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Летище “Санта Мария” документален филм /п/
03:55
Вкусни изкушения кулинарно предаване /6 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /1 епизод/
08:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /2 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Часът на БНТ HD
09:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали, отборно
10:30
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Валенсия
11:15
Борба: Международен турнир “Дан Колов - Никола Петров”, финали
13:00
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /31 епизод/
13:25
Аз съм…
13:40
Спортни новини
13:50
Световно първенство по фигурно пързаляне, спортни двойки /волна програма/
15:20
Световна купа по биатлон, 12,5 км преследване /мъже/
16:00
Световно първенство по фигурно пързаляне, жени /волна програма/
17:45
Футбол: България - Словения - квалификация за европейско първенство за младежи
19:30
Градът - крайна цел игрален филм
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Последно пътуване игрален филм /Австралия, 2009 г./, режисьор Глендин Айвин, в ролите: Хюго Уйвинг, Том Ръсел, Джон Бръмптън, Соня Суарес и др.
23:40
Футбол: България - Босна и Херцеговина - приятелска среща
01:25
Арена спорт обзор на деня
01:55
Формула Е: Е-при на Пунта дел Есте - VI кръг от световния шампионат за електроболиди
03:15
Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
04:35
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /2 епизод/
05:00
Аз съм…
05:15
Световна купа по биатлон, 12,5 км преследване /мъже/
06:10
Световна купа по биатлон, 15 км масов старт /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Гугулиада: Бабина приказка анимационен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване /п/
19:00
Съвременници: “Зетьово вино” документален филм
19:30
Малки истории /п/
19:45
Оливър и планината тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Летете с Росинант игрален филм /2008 г./, режисьор Георги Стоев - Джеки, в ролите: Ицхак Финци, Кръстьо Лафазанов, Стефания Колева, Георги Мамалев, Татяна Лолова и др.
22:30
Бразди /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg Солунските съзаклятници /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
03:55
Изкачване към Маричините езера научнопопулярен филм
04:10
Нощни птици /п/
05:10
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4
06:30
“Младият Херкулес” - сериал, 2 епизода
07:30
Мускетарите” - сериал, сезон 1 /п/
08:45
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5 /п/
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 17 /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17 /п/
13:00
Мускетарите” - сериал, сезон 1
14:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
16:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4
16:30
“Орелът” - приключенски екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Бел, Доналд Съдърланд, Марк Стронг и др.
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 17
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
Максимална присъда” - екшън с уч. на Стивън Сегал, Стив Остин, Майкъл Пайр, Ян Робисън, Алия Обрин, Стеф Сонг, Майкъл Адамтуайт, Брен Фостър и др.
00:10
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 5 /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Национална лотария” /п/