Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 30 Март 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
09:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Александър Костадинов /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Investbook с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Александър Костадинов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Легендата за Кора” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 93
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.1, еп.46
16:00
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.10, еп. 6
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Скъпи наследници" сериал, с.1, еп. 55
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги" сериал, с. 2, еп. 86
21:00
Премиера:"Столичани в повече" сериал, с.12, еп.5
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости"- сериал, с.9, еп. 22
01:00
Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
“Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.31

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.7,8
08:00
“Отново и отново” - сериал, еп.8
09:15
Зараза” - екшън, драма, трилър (САЩ, 1995), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Дъстин Хофман, Рене Русо, Морган Фрийман, Кевин Спейси, Куба Гудинг-младши, Доналд Съдърланд, Патрик Демпси и др.
12:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.4, еп.9, 10
14:00
“Отново и отново” - сериал, еп.9
15:00
“Най-голямата лъжа” - драма, трилър, екшън (Канада, 2015), режисьор - Моника Мичъл, актьори - Франческа Ийстууд, Дженифър Копинг, Ана Галвин, Рорк Крихлоу, Али Бертрам и др.
16:45
“Гарфийлд” - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
18:30
Премиера:"Заедно по принуда" комедия, (САЩ, 2014), режисьор - Франк Корачи, актьори - Ана Колуел, Уенди МакЛендон-Кови, Тери Крюз, Ема Фурман, Кевин Нийлън, Джоел Макхейл, Дрю Баримор, Бела Торн, Адам Сандлър и др.
21:00
“Път с предимство” - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Тод Филипс, актьори - Зак Галифанакис, Робърт Дауни-мл., Мишел Монаган, Джейми Фокс, Мат Грифитс, Джеймс Мартин Кели, Йосиф Харолд, Джулиет Луис и др.
23:00
“Лигата на необикновените” екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Стивън Норингтън, актьори - Насирудин Шах, Ричард Роксбърг, Шон Конъри, Пета Уилсън, Джейсън Флеминг, Стюърт Таунзенд, Макс Райън, Тони Карън и др.
01:15
“Приземяване: Добре дошли в Източна Европа” - екшън, комедия (Литва, Великобритания 2014), режисьор - Емилис Веливис,актьори - Вини Джоунс, Скот Уилямс, Джил Дарнел, Оливър Джаксън, Антъни Стречън, Андрюс Жюраускас, Моника Вайчулите и др.
03:15
“Отново и отново” - сериал, еп.9

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Обаянието на Мерилин Монро - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Семена от древността - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Професионалист - сериал, военен
16:40
Едно френско село - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:30
Едно френско село - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Куршум в главата - екшън, криминален, трилър, САЩ, 2012 г.; режисьор: Уолтър Хил; в ролите: Силвестър Сталоун, Адеуали Акинуйе-Агбайе, Холт Макколъни, Сунг Канг, Джейсън Момоа, Сара Шахи
23:40
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
01:40
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:10
VIB /п./
03:40
Опорни хора с Ганиела Ангелова /п./
04:30
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:15
Поднови или продай - риалити, еп. 9-10
06:00
Великото британско меню, еп. 39-40
07:10
Майк и Моли - втори сезон, еп. 14
07:40
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 5-6
08:40
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 12
09:35
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 4
10:30
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 18
11:30
Как се запознах с майка ви - втори сезон, еп. 1-2
12:25
Специализантът - първи сезон, еп. 1
13:20
Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 12
14:15
Поднови или продай - риалити, еп. 11-12
15:10
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 5
16:05
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 19
17:05
Как се запознах с майка ви - втори сезон, еп. 1-2
18:00
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 13
19:00
Майк и Моли - втори сезон, еп. 15-16
20:00
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 7-8
21:00
Вила за лятото - игрален филм
22:55
Как се запознах с майка ви - втори сезон, еп. 3-4
23:55
Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 19
00:50
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 5
01:45
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 13
02:20
Майк и Моли - втори сезон, еп. 13
02:40
Майк и Моли - втори сезон, еп. 15-16
03:30
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 7-8
04:15
Великото британско меню, еп. 39-40

Kino Nova

06:00
“Кевин може да почака” - сериал, сезон 1
06:30
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
07:30
София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:30
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 3
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 5 /п/
12:00
Психаротерапия” - комедия с уч. на Джак Никълсън, Адам Сандлър, Мариса Томей, Луис Гузман, Криста Алън, Джон Туртуро, Уди Харълсън и др. /п/
14:00
“Любовна магия” - романтична комедия с уч. Ники Дилоуч, Раян Макпартлин, Брияна Лейн, Каролин Хенеси, Джонатан Патрик Мур и др. /п/
15:50
“Мъже в черно 3” - екшън с уч. Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Ема Томпсън, Джемай Клемънт и др. /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 5
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8
21:00
“Белият дом: Под заплаха” екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал, Ричард Кларкин, Джейсън Кларк, Ричард Дженкинс и др.
23:45
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 8 /п/
00:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 3 /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Критична точка” (премиера) - сериен филм, 5 сезон
21:00
“Полицаите от края на града” (премиера) - комедиен сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Черният списък” - сериен филм, 2 сезон
02:00
“Непростимо” - сериен филм
04:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
14:00
Константин Философ тв филм /6, последна серия/
15:00
Петолиние от шевици /в памет на акад. Николай Кауфман/
15:30
Сламено сираче тв филм /5, последна серия/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Световна купа по художествена гимнастика: Откриване пряко предаване от “Арена Армеец”
17:00
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасов-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Алън Куотърмейн и Храмът на черепите двусериен тв филм /2, последен епизод/(12)
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
37 дни тв филм /3, последен епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на Марио Станчев трио Международен джаз фестивал - Банско 2017
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
37 дни тв филм /2 епизод/п/
03:05
Пътят към Хуарес игрален филм/п/ (14)
04:30
Зелената линейка /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
05:55
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:50
Екология
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Световно наследство Манастирът в Бата /п/
14:35
Брой до десет документален филм /п/
15:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
Пиренеите документална поредица /3 епизод/п/
18:30
Рисувам чувства документален филм за художника Станимир Видев /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Световните градове на България: Асеновград - Небесният Йерусалим
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В правилната посока
20:15
Шпиони във Варшава сериен тв филм /4, последен епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Катастрофална лудост игрален филм /САЩ, Канада, 2014 г./, режисьор Джордж Ершбeймър, в ролите: Джоузи Дейвис, Карълайн Кейв, Марк Менард, Себастиян Спенс, Мишел Мартин и др.
23:45
Шифт
00:00
България новини /п/
00:30
Шпиони във Варшава сериен тв филм /4, последен епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:00
Концерт на Румънския национален камерен оркестър, солист Вим Вам Хаселт /тромпет/ /п/
03:55
Китай на фокус Китайската цивилизация /първа част/п/
04:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
05:15
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /1 епизод/
07:55
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /2 епизод/
08:25
Световно първенство по фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
10:10
Футбол: България - Казахстан - приятелска среща
12:00
Световно първенство по фигурно пързаляне, галаконцерт
14:35
Спортни новини
14:45
Световна купа по художествена гимнастика: индивидуален многобой пряко предаване от “Арена Армеец”
16:30
Световна купа по художествена гимнастика: откриване пряко предаване от “Арена Армеец”
17:00
Световна купа по художествена гимнастика: индивидуален многобой пряко предаване от “Арена Армеец”
18:35
Часът на БНТ HD
18:45
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/ пряко предаване от “Арена Армеец”
20:00
Аз съм…
20:10
Игри за мир, игри за легенди филм за Зимните олимпийски игри 2018
21:05
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /31 епизод/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Мародери игрален филм /Канада, 2016г./, режисьор Стивън С.Милър, в ролите: Брус Уилис, Дейв Баутиста, Кристофър Мелони и др. (14)
23:45
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/
01:00
Арена спорт обзор на деня
01:30
Световно първенство по фигурно пързаляне, галаконцерт
03:30
Часът на БНТ HD
03:50
Световна купа по художествена гимнастика: индивидуален многобой

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
Гугулиада: Пораснала приказка анимационен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Открито с Валя Ахчиева /п/
14:05
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 2 /1 епизод/
19:30
Кауфман & Кауфман /в памет на акад. Николай Кауфман/ документален филм
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Международен джаз фестивал Варна 2016: Bandwagon /БНТ 2 Варна/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Иван Радоев: Поетът стреля в сърцето си документален филм /втора част/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Панорама с Бойко Василев /п/
04:55
Изящното фламинго научнопопулярен филм
05:05
Зелената линейка /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4 /п/
06:30
Младият Херкулес” - сериал, 2 епизода
07:30
Мускетарите” - сериал, сезон 1 /п/
08:45
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 5 /п/
10:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18 /п/
13:00
Мускетарите” - сериал, сезон 1
14:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5
15:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
16:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4
16:30
Теория за големия взрив” сериал, сезон 10
16:50
“Сапьори” - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Брус Пейн, Клеър Стансфийлд,
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 18
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Мачете убива” - екшън с уч. на Дани Трехо, Мел Гибсън, Антонио Бандерас, Амбър Хърд, Мишел Родригес, София Вергара, Чарли Шийн, Лейди Гага, Демиан Бичир и др.
00:15
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5 /п/
01:15
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:45
Еротичен телепазар