Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 02 Април 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:25
Най-големият музей в света: Музеят “Пти Пале” в Париж документален филм/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малки истории документален слот
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Животни по пижами 52-сериен анимационен филм /САЩ, 2008г./
15:10
Сид - дете на науката 2 26-сериен анимационен филм /САЩ, 2010г./
15:35
Бакстър 13-сериен тв филм /Канада, 2010г./
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Едно голямо семейство 3 тв филм /15 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Македонският въпрос - Спасяването на Пиринския край
22:00
Нощният управител 8-сериен тв филм /Великобритания, 2015г./, 1 епизод, режисьор Сузан Биър, в ролите: Том Хидълстън, Хю Лори, Оливия Коулман и др.(14)
22:55
Евровизия 2018 /клипове/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 12-сериен тв филм /Италия, 2006г./, 1 епизод, режисьор Салваторе Сампери, в ролите: Габриел Гарко, Серена Аутиери, Мануела Аркури и др.(14)
00:20
Телепазарен прозорец
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Нощният управител тв филм /1 епизод/п/(14)
02:45
[Дойче веле: Шифт]
03:00
Въпрос на чест тв филм /1 епизод/п/(14)
03:50
Здравето отблизо /п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване /8 епизод/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Пиренеите документална поредица /3 епизод/п/
10:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
11:00
Как се прави сериен документален филм /7 сезон, 3 епизод/п/
11:25
На опера с БНТ 2: “Моята прекрасна лейди” /БНТ 2 Пловдив/п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Екология /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Китай на фокус Китайската цивилизация /втора част/
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
18:30
5 минути София
18:35
Днес и утре
19:05
Културни адреси: София, Европа документална поредица /5 епизод/п/
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Бизнеспланета
20:05
Едно голямо семейство 12-сериен тв филм /Италия, 2012 г./, режисьор Рикардо Милани, в ролите: Стефания Сандрели, Джани Кавин, Стефания Рока, Соня Бергамаско и др. /1 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Европа без граници: “Дарители и филантропи” документален филм /БНТ 2 Русе/втора част/
22:15
Америка днес /п/
23:10
Концерт, посветен на Петко Стайнов и Роберт Шуман Симфоничен оркестър на БНР с диригент Росен Гергов
00:10
Евровизия 2018 /клипове/
00:15
България новини /п/
00:45
Едно голямо семейство сериен тв филм /1 епизод/п/
01:40
Регионални новини /п/
02:25
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:25
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:40
Земята е само една Историята на едно оризище /п/
04:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Корсика - всичко преди старта магазинно предаване
08:00
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /10 епизод/
08:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /1 епизод/
08:55
Аз съм…
09:10
Световна купа по художествена гимнастика: шампионат на уредите
13:10
Извън играта
13:40
Спортни новини
13:50
Футбол: България - Словения - квалификация за европейско първенство за младежи
15:35
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /31 епизод/
16:00
Почти женени игрален филм
17:30
Извън играта
18:15
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. “Универсиада”
20:15
Олимпийската тв история документален филм
20:35
Лига Европа магазинно предаване /9 епизод/
21:00
Арена баскетбол обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Пътят към Хуарес игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Давид Понсе де Леон, в ролите: Уолтър Перес, Чарли Кунц, Ромина Пениче, Пийт Пано и др. (14)
23:25
Футбол: Локомотив /Москва/ - Атлетико /Мадрид/ - среща-реванш от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
01:10
Арена баскетбол обзорно предаване
02:00
Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
03:45
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
03:55
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Валенсия
04:50
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /31 епизод/
05:15
Футбол: България - Казахстан - приятелска среща

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Здравето отблизо /п/
15:15
Европейски маршрути
15:30
Светът е 7 /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Животът на Амбра тв новела на Евровизия
18:15
Баскетбол /мъже/: Левски Лукойл - Берое /Стара Загора/ среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от зала “Универсиада”
20:15
Грешница тв филм /2005 г./, режисьор Йордан Йорданов, в ролите: Евгения Радилова, Явор Веселинов, Велико Стоянов, Елена Райнова и др.
21:00
Нощни птици
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
София в един снимачен век: На Витоша с камера документална поредица /2 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Евровизия 2018 /клипове/
23:35
Извън играта /п/
00:05
Часът на зрителите /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване
01:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Дъга от пера научнопопулярен филм
03:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/