Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Април 2018 година

БНТ 2

06:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване /12 епизод/
06:30
Европа без граници: “Живот на граница” документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Бакстър тв филм
07:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
08:20
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
08:35
Животни по пижами анимационен сериал
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:35
Български уроци - аз уча български /п/
11:00
Библиотеката
12:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
12:30
Шифт
12:45
Афиш културно-информационно предаване
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Една жена игрален филм /п/
15:40
Концерт на група “Сигнал”
16:50
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
17:20
Посолството сериен тв филм /8 епизод/
18:30
Америка днес /п/
19:30
На опера с БНТ 2: “Пандора говори” документален филм /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Шотландски боец 2 игрален филм /Великобритания, Франция, Аржентина, 1991 г./, режисьор Ръсел Мълкахи, в ролите: Кристоф Ламбер, Шон Конъри, Вирджиния Мадсън, Алън Рич и др.
22:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
23:30
Посолството сериен тв филм /8 епизод/п/
00:40
Евровизия 2018 /клипове/ Израел
00:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
01:15
Шотландски боец 2 игрален филм /п/
03:00
Концерт на група “Сигнал” /2010 г./ /п/
04:10
Библиотеката /п/
05:10
Знаете ли… /п/
05:35
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм
08:00
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /32 епизод/
08:25
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете
09:30
Формула Е: Е-при на Рим - VIІ кръг от световния шампионат за електроболиди
10:45
Футбол: Марсилия - РБ Лайпциг - среща - реванш от четвъртфиналите на турнира “Лига Европа”
12:35
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Арсенал - среща - реванш от четвъртфиналите на турнира “Лига Европа”
14:25
Обзор “Лига Европа”
14:50
Спортни новини
15:00
Баскетбол: Среща за 3-4 място на Балканската баскетболна лига пряко предаване
17:00
Извън играта
17:35
Олимпийската тв история
18:00
Баскетбол: Финал на Балканската баскетболна лига пряко предаване
20:15
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /32 епизод/
20:40
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Одисеята на Жак-Ив Кусто игрален филм /Франция, 2016г./, режисьор Жером Сал, в ролите: Ламбер Уилсон, Одри Тоту, Пиер Нини и др.
00:05
Арена спорт обзор на деня
00:35
Формула Е: Е-при на Рим - VIІ кръг от световния шампионат за електроболиди
01:50
Баскетбол: Среща за 3-4 място на Балканската баскетболна лига
03:40
Обзор “Лига Европа”
04:10
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /2 епизод/
05:00
Баскетбол: Финал на Балканската баскетболна лига

БНТ World

06:15
Рицарска история концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Деян Донков, Михаела Филева и Ангел Ковачев
07:30
Опознай България /избрано/
08:00
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
08:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:00
България от край до край 2 /3 епизод/п/
09:30
София в един снимачен век: Софийските улици документална поредица /3 епизод/п/
09:50
Живо наследство
10:00
Иде нашенската музика
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30
#Европа
13:00
БГ кинокласика:"Иконостасът” игрален филм /България, 1968 г./, режисьори: Тодор Динов и Христо Христов, в ролите: Димитър Ташев, Емилия Радева, Виолета Гиндева и др.
14:30
Извън играта
15:00
Баскетбол /мъже/ среща за трето място на Балканска баскетболна лига - пряко предаване
17:00
Добър ден с БНТ 2
18:00
Баскетбол /мъже/ финална среща на Балканска баскетболна лига - пряко предаване
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Концерт на дует “Авеню” Празници на изкуствата “Аполония 2015”
21:55
Досието Петров игрален филм /България, 2014 г./, режисьор Георги Балабанов, в ролите: Михаил Билалов, Христо Шопов, Ани Пападопулу, Радина Кърджилова, Малин Кръстев, Деян Донков, Цветана Манева и др.
23:25
Спортна треска
00:25
Евровизия 2018 /клипове/ Израел
00:30
По света и у нас
00:45
Афиш културно-информационно предаване
01:00
Извън играта /п/
01:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Нощни птици /п/
04:30
Малки истории /п/
05:30
Опознай България /избрано/ /п/