Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Април 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:25
Евровизия 2018 /клипове/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малки истории документален слот
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Животни по пижами анимационен филм
15:10
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:35
Бакстър тв филм
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Капри тв филм /8 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Нощният управител тв филм /6 епизод/(14)
22:55
Евровизия 2018 /клипове/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Разговор с приятел, който остана в планината филм за алпиниста Людмил Янков
00:10
Телепазарен прозорец
00:25
Денят започва с Култура /п/
01:40
Нощният управител тв филм /6 епизод/п/(14)
02:35
[Дойче Веле: Шифт] /п/
02:50
История.bg Атентатът на 20 век/п/
03:50
Здравето отблизо /п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Велико, бяла българко фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Япония днес /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:15
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
10:45
Пътеводител БГ /избрано/ /п/
11:15
България от край до край 5 /3 епизод/
11:45
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Хайка за вълци сериен тв филм /3 епизод/
13:25
Опознай България /избрано/
13:50
Очарователни погледи към Китай
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Евроновини: В бъдещето
15:30
Едно голямо семейство сериен тв филм /10 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:25
Евровизия 2018 /клипове/
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Едно голямо семейство сериен тв филм /11 епизод/
18:55
Градовете на Италия
19:00
Асен Пейков - българинът от Рим документален филм
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Часът на зрителите /п/
21:30
Кармен опера от Жорж Бизе, постановка на Държавна опера - Стара Загора /1 част/
23:00
Ленти и документи: “Светът е сън за нас” документален филм /1988 г./първа част/
23:55
Евровизия 2018 /клипове/
00:00
Днес и утре
00:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Хайка за вълци сериен тв филм /3 епизод/п/
02:00
България от край до край 5 /3 епизод/п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Непозната земя /избрано/ /п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/ /п/
04:30
Америка днес /п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

07:00
Арена баскетбол обзорно предаване
07:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
08:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /3 епизод/
08:30
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /32 епизод/
08:55
Аз съм…
09:10
Баскетбол: Блокотехна - Левски Лукойл - полуфинална среща от Балканската баскетболна лига
11:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Трентино
12:40
Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
14:05
Спортни новини
14:15
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Арсенал - среща - реванш от четвъртфиналите на турнира “Лига Европа”
16:05
Баскетбол: Рилски спортист - Башкими - полуфинална среща от Балканската баскетболна лига
17:55
Арена баскетбол обзорно предаване
18:45
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /3 епизод/
19:10
Разговор с приятел, който остана в планината документален филм за Людмил Янков
19:50
Уроци по летене игрален филм
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Несретникът от Койот Каунти игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Джейсън Науман, в ролите: Ники Бойер, Бо Кларк, Уейн Грейс и др.
23:30
Футбол: Марсилия - РБ Лайпциг - среща - реванш от четвъртфиналите на турнира “Лига Европа”
01:20
Арена спорт обзор на деня
01:50
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Трентино
03:30
Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
05:10
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Арсенал - среща - реванш от четвъртфиналите на турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:40
Малки истории
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Песента на тишината тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Здравето отблизо /п/
16:30
Иде нашенската музика /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Човек с качества /езиковедът проф. Владко Мурдаров на 70 г./ документален филм
19:20
Малки истории /п/
19:35
Моля те, Нептуне! тв новела на Евровизия
19:55
Евровизия 2018 /клипове/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Откровения авторски концерт на Христо Йоцов /БНТ 2 Русе/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Евровизия 2018 /клипове/
23:35
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
00:05
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Съвременници: “Живот на село” документален филм /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:15
Малки истории /п/
03:15
Сезоните на блатото /пролет, лято/ научнопопулярен филм
03:30
Извън играта /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/

СКАТ

10:30
Директно за културата” /на живо/
12:30
НОВИНИ – обедна емисия /на живо/
12:45
Китка народни песни
13:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение /
14:00
Дискусионно студио"/ повторение
15:00
Новини
15:15
Край Босфора” /повторение/
16:15
“Ако зажалиш” повторение /
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
17:45
Всички на мегдана” - Поздравителен концерт /на живо/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
19:30
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
20:00
Дискусионно студио” /на живо/
21:00
Нови хоризонти” - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето / повторение /
22:30
Директно за културата” - повторение
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
03:00
Фронтално” повторение
05:00
Разбулване” - повторение
06:00
" Рисувам по небето с поглед” - Документален филм
06:15
Всички на мегдана” - Поздравителен концерт
07:00
" Да намериш верния път” - документален филм
07:30
Приказки с Ванчето "
07:45
Новини/ повторение/
08:00
Ранни вести - /на живо/
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия
15:10
От българско, по-българско – повторение
23:00
Класическа музика – Музикални празници Емил Чакъров – Минчо Минчев + клавирно дуо Радка Чомакова и Десислава Щерева
04:00
Алтернативи - повторение
05:30
Час по България” - с водещ Пламен Павлов / повторение/
06:30
Всички на мегдана” - поздравителен концерт - повторение
15:30
Облаче ле, бяло – повторение
16:30
Паралакс – повторение
23:45
Класическа музика - Балетна гранд гала – 1 част - “Лебедово езеро” – Трето действие
14:15
Актуален репортаж
16:00
“Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина /на живо/
17:00
Изгнаници клети” - Фестивал на арменската култура Бургас – 2-ра част
18:00
Паралакс” – публицистично предаване /на живо/
19:50
Другата история
23:30
Телевизионен форум” с водещ Стефан Солаков / повторение/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/ Другата история
04:30
Класическа музика
18:15
Дневниците на уфолога / на живо/
21:30
Има нещо гнило в Дания – игрален филм – 2 -ра част – 64 мин.
22:45
Новини. Прогноза за времето /повторение/
23:10
Час по България” /повторение /