Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Април » 18

Програма на телевизиите за 18 Април 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Стоманеният поглед - док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
14:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Магията на Одри - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Н. Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Легендата за Кора” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 104
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.1, еп.57
16:00
Премиера:“Лекар в планината” сериал, с.11, еп. 1
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:“Скъпи наследници” сериал, с.1, еп. 68
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 2, еп. 2
21:00
“Смени жената” - семейно риалити
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Менталист: Крадецът на мисли"сериал, с.6, еп. 11
01:00
“Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу

bTV Cinema

06:00
“Революция Z” - сериал, с.2, еп.1
07:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.5
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.9
09:30
Премиера:“На ръба на утрешния ден” - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Лара Пълвър, и др.
12:00
“Революция Z” - сериал, с.2, еп.2
13:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.6
14:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.10
15:00
“Принцесите на Родеото” - семеен (Бразилия, 2012), режисьор - Тимъти Армстронг, актьори - Байли Медисън, Дъста Кимзи, Ричард Леви и др.
16:45
“Тренировъчен кон” - биографичен, семеен (САЩ, 2016), режисьор - Вик Армстронг, актьори - Ники Рийд, Райън Мериман, и др.
19:15
“Смотаняци” - комедия (САЩ, 1991),режисьор - Джим Ейбръхамс, актьори - Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др.
21:00
“Ледена Епоха 2: Разтопяването” анимация (САЩ, 2006), режисьор - Карлос Салдана, актьори: Рей Романо, Джон Легуизамо, Денис Лиъри, Шон Уилям Скот и др.
22:45
“Заразяване” - екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан и др.
01:00
Премиера:“Черни платна” - с.4, еп.1
02:00
“Революция Z” - сериал, с.2, еп.2
03:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.6
04:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.10

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Михаел Шумахер: Червеният барон
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Възходът на Бекъм - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Ковбой - сериал, криминален
16:40
Едно френско село - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Едно френско село - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Канбе стратегът - исторически сериал
00:00
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:10
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
03:50
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:50
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

FOX

05:15
Бъди мъж - първи сезон, еп. 2
06:00
В света на Хестън - първи сезон, еп. 1
06:50
Имало едно време - пети сезон, еп. 8
07:45
Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
08:10
Майк и Моли - трети сезон, еп. 17
08:40
Обвързани - първи сезон, еп. 5
09:05
Обвързани - първи сезон, еп. 6
09:35
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
10:30
Д-р Хаус - първи сезон, еп. 3
11:30
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 5
11:55
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 6
12:25
Споразумението - втори сезон, еп. 4
13:20
Дръзки момичета - първи сезон, еп. 4
14:15
Поднови или продай - риалити, еп. 37
14:40
Поднови или продай - риалити, еп. 38
15:10
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 5
16:05
Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 7
17:05
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 5
17:30
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 6
18:00
Обвързани - първи сезон, еп. 7
18:30
Обвързани - втори сезон, еп. 1
19:00
Майк и Моли - трети сезон, еп. 18
19:30
Майк и Моли - трети сезон, еп. 19
20:00
Д-р Хаус - първи сезон, еп. 4
21:00
Дръзки момичета - първи сезон, еп. 5
22:00
Скандал - седми сезон, еп. 15
22:55
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 7
23:25
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 8
23:55
Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 7
00:50
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 5
01:45
Обвързани - първи сезон, еп. 7
02:10
Обвързани - втори сезон, еп. 1
02:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 18
03:05
Майк и Моли - трети сезон, еп. 19
03:30
Връзки - втори сезон, еп. 2
04:20
В света на Хестън - първи сезон, еп. 1

Kino Nova

06:15
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 1
07:45
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:50
“Кучето, което спаси лятото” семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Патрик Мълдуун, Джо Диаз, Мартин Ков и др. /п/
11:00
“Пич, къде ми е магарето? - комедия с уч. на с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др.
13:15
“Сапфиреносиньо” - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др.
15:40
“Тор: Богът на гръмотевиците” екшън-фантастика с уч. на Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидълстън, Рей Стивънсън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, Колм Фиоре, Рене Русо, Рей Стивънсън, Идрис Елба, Кларк Грег, Кат Денингс, Джейми Александър и др. /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6
21:00
“Капитан Америка: Първият отмъстител” - приключенски екшън с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др.
23:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6 /п/
00:30
“Сапфиреносиньо” - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др. /п/

NOVA

04:30
Времето лети"- сериал, с.3, еп.17
05:20
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Критична точка” (премиера) - сериен филм, 5 сезон
21:00
“Hell’s Kitchen България” (премиера) - риалити
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Черният списък” - сериен филм, 2 сезон
02:00
“Непростимо” - сериен филм
03:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:25
Евровизия 2018 /клипове/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малки истории документален слот
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Животни по пижами анимационен филм
15:10
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:35
Бакстър тв филм
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Капри тв филм /9 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Баш майсторът на екскурзия игрален фим /България, 1979г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Светла Стоева, Наталия Зубарова, Юрий Ангелов и др.
22:00
Нощният управител тв филм /7 епизод/(14)
22:55
Евровизия 2018 /клипове/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест тв филм /7 епизод/п/(14)
00:20
Телепазарен прозорец
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Нощният управител тв филм /7 епизод/п/(14)
02:45
Дойче Веле: Шифт /п/
03:00
Въпрос на чест тв филм /7 епизод/п/(14)
03:50
Здравето отблизо /п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Завръщане към началото фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Евроновини: В бъдещето /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:15
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
10:45
Опознай България /избрано/ /п/
11:15
България от край до край 5 /4 епизод/
11:45
Европейски маршрути
12:00
По света и у нас
12:30
Америка днес
13:30
Български уроци - аз уча български
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Пътуване в миналото
15:30
Едно голямо семейство сериен тв филм /11 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:25
Евровизия 2018 /клипове/
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Едно голямо семейство сериен тв филм /12, последен епизод/
18:55
Очарователни погледи към Китай /п/
19:05
Маестро Борислав Иванов - Винаги ще има утре документален филм
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
21:25
Двама на люлката тв постановка /1987 г./, режисьор Чавдар Савов, в ролите: Цветана Манева и Явор Милушев
23:10
Ленти и документи: “Светът е сън за нас” документален филм /1988 г./втора част/
00:00
Изкуството на 21 век
00:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
01:00
Америка днес /п/
02:00
България от край до край 5 /4 епизод/п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Непозната земя /избрано/ /п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/ /п/
04:30
Маестро Борислав Иванов - Винаги ще има утра документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /2 епизод/
08:00
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм
08:30
Извън играта
09:00
Светът на конете
09:15
Баскетбол: Рилски спортист - Блокотехна - среща за 3-4 място на Балканската баскетболна лига
11:00
Футбол: Марсилия - РБ Лайпциг - среща - реванш от четвъртфиналите на турнира “Лига Европа”
12:50
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
13:40
Светът на конете
13:55
Спортни новини
14:05
Несретникът от Койот Каунти игрален филм
15:35
Баскетбол: Башкими - Левски Лукойл - финал на Балканската баскетболна лига
17:35
Арена баскетбол обзорно предаване
18:30
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Самоков”
20:30
Лека атлетика: Маратон на Париж репортаж
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Немислимо игрален филм /копродукция, 2008 г./, режисьор Мери Макгъкиан, в ролите: Лотер Блюто, Джералдин Чаплин, Дона д’Ерико, Колм Феоре и др.
23:40
Формула Е: Е-при на Пунта дел Есте - VІ кръг от световния шампионат за електроболиди
01:00
Арена спорт обзор на деня
01:30
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
03:20
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
04:15
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм
04:40
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /3 епизод/
05:10
Футбол: Марсилия - РБ Лайпциг - среща - реванш от четвъртфиналите на турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:40
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Жребчето и аз тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Здравето отблизо /п/
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Евровизия 2018 /клипове/
18:25
Баскетбол /мъже/: Рилски спортист - Левски - Лукойл среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Самоков
20:30
Съвременници: “Да уловиш вятъра” документален филм
21:25
Най-добрият човек, когото познавам игрален филм /1973 г./, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите: Невена Коканова, Петър Слабаков, Григор Вачков, Владимир Смирнов, Сотир Майноловски, Пепа Николова, Васил Попилиев, Димитър Манчев, Олег Ковачев, Сашка Братанова и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg Атентатът на 20 век /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване
01:10
Време за губене /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
Нощни птици /п/
03:10
Съдби човешки Квартал “Докторски паметник”
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4
06:30
“Гаражът на Джей Лено” - риалити, сезон 1
07:30
Мускетарите” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5 /п/
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18 /п/
13:00
Мускетарите” - сериал, сезон 2
14:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5
15:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4
15:30
“2012” - екшън-фантастика с уч. на Джон Кюсак, Дани Глоувър, Аманда Пийт, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Оливър Плат, Уди Харелсън,Томас МакКарти и др. /п/
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 20
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 6
22:00
“Елизиум” - екшън- фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др.
00:15
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 6 /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
“Национална лотария” /п/