Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Април 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Стоманеният поглед - док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Анджелина Джоли - поглед отвътре - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Легендата за Кора” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
13:30
Премиера:“Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 106
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.1, еп.59
16:00
Премиера:“Лекар в планината” сериал, с.11, еп. 3
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:“Скъпи наследници” сериал, с.1, еп. 79
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 2, еп. 4
21:00
Премиера:“Столичани в повече” сериал, с.12, еп.8
22:00
Комиците и приятели” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Менталист: Крадецът на мисли"сериал, с.6, еп. 13
01:00
“Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Времето лети"- сериал, с.3, еп.19

bTV Cinema

06:00
“Революция Z” - сериал, с.2, еп.3
07:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.7
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.11
09:15
“Обратно в игратa” - драма (САЩ, 2012), режисьор - Робърт Лоренц, актьори - Клинт Истууд, Скот Истууд и др.
11:45
“Революция Z” - сериал, с.2, еп.4
12:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.8
13:45
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп.12
14:45
“Даяна” - биографичен, драма, романтичен, (Великобритания, САЩ, Швеция, 2013 г.) режисьор Оливър Хиршбийгъли
17:00
Романс за камъка"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Дани Де Вито, Майкъл Дъглас и др.
19:15
“Добрата дъщеря” - трилър (Канада, 2016 г.), режисьор Къртис Крофърд, Актьори - Фиона Губелман, Ема Хенчел, Джеймс Галандърс и др.
21:00
“Ергенският запой, част 3” комедия (САЩ, 2013), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.
23:00
“Разобличен” - драма (САЩ, 2016), режисьор - Ги Малик Линтън, актьори - Киану Рийвс, Кристофър МакДоналд, Мира Сорвино, Ана де Армас, Лаура Гомез, Санди Техада и др.
01:15
“Съветникът” - трилър, драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2013) , режисьор - Ридли Скот, актьори - Майкъл Фасбендер, Брад Пит, Камерън Диас, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус и др.
03:30
“Целувка под имела” - драма, фентъзи, романтичен (Канада, 2006), режисьор - Джордж Менделюк, актьори - Джейми Рей Нюман, Майкъл Шанкс, Конън Греъм и др.
04:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.7

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Великият Зизу - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Цялата история на Айртон Сена - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Ковбой - сериал, криминален
16:40
Едно френско село - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Едно френско село - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Човек за човека - драма, Франция/ Великобритания, 2005 г.; режисьор: Режис Варние; в ролите: Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас, Йън Глен, Хю Боневил
00:10
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:00
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
03:40
Опорни хора с Ганиела Ангелова /п./
04:30
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:15
Бъди мъж - първи сезон, еп. 4
06:00
В света на Хестън - първи сезон, еп. 3
06:50
Имало едно време - пети сезон, еп. 10
07:45
Майк и Моли - трети сезон, еп. 20-21
08:40
Обвързани - втори сезон, еп. 2-3
09:35
Подли камериерки - трети сезон, еп. 6
10:30
Д-р Хаус - първи сезон, еп. 5
11:30
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 9-10
12:25
Специализантът - първи сезон, еп. 4
13:20
Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 15
14:15
Поднови или продай - риалити, еп. 41-42
15:10
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 7
16:05
Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 9
17:05
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 9-10
18:00
Обвързани - втори сезон, еп. 4-5
19:00
Майк и Моли - трети сезон, еп. 22-23
20:00
Д-р Хаус - първи сезон, еп. 6
21:00
Танцовата битка - игрален филм
22:55
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 11-12
23:55
Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 9
00:50
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 7
01:45
Обвързани - втори сезон, еп. 4-5
02:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 22-23
03:30
Връзки - втори сезон, еп. 4
04:20
В света на Хестън - първи сезон, еп. 3

Kino Nova

06:15
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2
07:45
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:50
“Маймунски работи” - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др. /п/
11:00
“Преди да кажеш"Да” - романтичен филм с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др.
13:00
“Горещо кънтри” - драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др.
15:30
“Антмен” - приключенски екшън с уч. на Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Майкъл Пеня, Боби Канавал, Джуди Гриър, Антъни Маки, Ууд Харис и др. /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 6
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6
21:00
“Бевърли Хилс Чихуахуа 2” комедия с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др.
22:50
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6 /п/
23:50
“Токарев” - криминален екшън с уч. Никълъс Кейдж, Рейчъл Никълс, Макс Райън, Питър Стормеър и др.

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Критична точка” (премиера) - сериен филм, 5 сезон
21:00
“Полицаите от края на града” (премиера) - комедиен сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Черният списък” - сериен филм, 2 сезон
02:00
“Непростимо” - сериен филм
04:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Зелената линейка здравно риалити с водеща Ива Димитрова
11:30
Рецепта за здраве
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:25
Евровизия 2018 /клипове/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Капри тв филм /11 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
22:55
Евровизия 2018 /клипове/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концертмайсторите: Летиция Морено /цигулка/ /п/
00:30
Телепазарен прозорец
00:45
Денят започва с Култура /п/
02:00
Капри тв филм /8 епизод/п/
03:00
Зелената линейка /п/
04:00
Рецепта за здраве /п/
04:15
Отблизо с Мира Добрева /п/
05:15
Още от деня коментарно предаване/п/
05:55
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:05
Айде, моме, да бегаме фолклор
06:35
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Под вълните на Черно море /п/
09:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Знаете ли, че…
15:30
Едно голямо семейство 2 сериен тв филм /1 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:25
Евровизия 2018 /клипове/
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
История.bg Атентатът на 20 век
19:00
120 минути голям смях с Никола Анастасов /2 част/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
21:30
Живко Петров трио Празници на изкуствата - Аполония 2017
22:30
Версията на Барни игрален филм /Италия, Канада, 2010 г./, режисьор Ричард Луис, в ролите: Пол Джамати, Розамунд Пайк, Дъстин Хофман, Атом Егоян, Мини Драйвър, Рашел Льофевр и др. (12)
00:40
Евровизия 2018 /клипове/
00:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
01:15
История.bg Атентатът на 20 век /п/
02:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Около света за 202 дни документален филм /БНТ 2 Варна/п/
03:40
Непозната земя /избрано/ /п/
04:10
Часът на зрителите /избрано/ /п/
04:40
120 минути голям смях с Никола Анастасов /2 част/п/
05:40
Туристически маршрути

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма
08:25
Мотоспорт Екстра
08:55
Аз съм…
09:10
Футбол: България - Казахстан - приятелска среща
10:55
Футбол: България - Словения - квалификация за европейско първенство за младежи
12:45
Баскетбол: Башкими - Левски Лукойл - финал на Балканската баскетболна лига
14:45
Спортни новини
14:55
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
16:30
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Трентино
18:10
Мотоспорт Екстра
18:40
Формула Е: Е-при на Пунта дел Есте - VІ кръг от световния шампионат за електроболиди
20:00
Няма връщане назад игрален филм (12)
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Ценен товар игрален филм /Канада, 2016 г./, режисьор Макс Адамс, в ролите: Брус Уилис, Марк-Пол Госелаар, Клеър Форлани и др. (12)
23:30
Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
00:50
Арена спорт обзор на деня
01:20
Футбол: България - Казахстан - приятелска среща
03:05
Футбол: България - Словения - квалификация за европейско първенство за младежи
04:50
Лека атлетика: Маратон на Париж репортаж
05:35
Ветроходството отблизо магазинно предаване /2 епизод/
06:10
Световен рали шампионат: Рали Корсика - обзорна програма

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Зелената линейка
11:30
Рецепта за здраве
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Виенското колело тв новела на Евровизия /п/
13:45
Музикални следи: Росица Борджиева
14:35
Европейски маршрути /п/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Зелената линейка /п/
16:15
Рецепта за здраве /п/
16:30
Часът на зрителите /п/
17:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 2 /4 епизод/
19:30
Малки истории /п/
19:40
Дивишка не танцува сама тв новела на Евровизия
19:55
Евровизия 2018 /клипове/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:30
Бразди /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Евровизия 2018 /клипове/
23:35
В кадър /п/
00:05
Непозната земя /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
01:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
02:15
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
Българското овчарско куче научнопопулярен филм
03:30
Да повярваш документален филм
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4 /п/
06:30
“Гаражът на Джей Лено” - риалити, сезон 2
07:30
Мускетарите” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 6 /п/
10:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 20 /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19 /п/
13:00
Мускетарите” - сериал, сезон 2
14:00
“Досиетата"Грим” (премиера) сериал, сезон 6
15:00
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
16:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 4
16:30
“Теория за големия взрив” сериал, сезон 10
16:50
“Айк: В навечерието на десанта” - военен с уч. на Том Селек, Джеймс Римар, Тимъти Ботъмс, Ян Мюн, Брус Филипс, Джон Бах и др.
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 20
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 6
22:00
“Две димящи дула” - криминална комедия с уч. Джейсън Стейтъм, Джейсън Флеминг, Декстър Флечър, Вини Джоунс, Ник Моран, Стивън Макинтош и др.
00:10
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 6 /п/
01:10
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:30
Еротичен телепазар