Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Май 2018 година

БНТ 1

07:00
Внимание, роботика анимационен филм
07:25
Животни по пижами анимационен филм/п/
07:50
Телепазарен прозорец
08:05
Бакстър тв филм/п/
08:30
Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
10:30
Библиотеката предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:30
Клиника на третия етаж тв филм
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бразди предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Куче в чекмедже /Рада Москова на 85 години/ игрален филм /България, 1982г./, сценарист Рада Москова, режисьор Димитър Петков, в ролите: Веселин Прахов, Мартин Стоянов, Емил Димитров, Стефан Илиев и др.
15:30
Кунг Фу панда анимационен филм /САЩ, 2008г./
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
18:00
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 документална поредица
18:30
Извън играта развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
19:00
Гласове в гримьорната на Чочо документален филм за Петър Попйорданов - Чочо /България, 2018г./, режисьор Стоян Радев
19:55
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Летовници игрален филм /България, 2016г./, режисьор Ивайло Пенчев, в ролите: Анета Сотирова, Васил Банов, Станимир Гъмов, Китодар Тодоров и др.
22:50
Евровизия 2018 /клипове/
22:55
Студио Х: Лабиринт сериен тв филм /7, последен епизод/(14)
00:00
Убивай ме нежно игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Чен Кейг, в ролите: Хедър Греъм, Джоузеф Файнс, Наташа Макелоун и др.(16)
01:40
Телепазарен прозорец
01:55
Капри тв филм /20 епизод/п/
03:00
Най-големите музеи в света: Музеят “Жакмар-Андре” документален филм/п/C26
03:25
Днес и утре /п/
03:50
Извън играта /п/
04:20
Бразди /п/
04:50
Иде нашенската музика /п/
05:50
Малки истории /п/
06:50
Неделно евангелие
06:55
Животни по пижами анимационен филм/п/
07:20
Бакстър тв филм /п/
07:45
Денят на храбростта празничен блок с директни включвания от Водосвета на бойните знамена и Тържествения парад по случай Празника на Българската армия
13:30
Непозната земя
14:55
Тримата от запаса игрален филм /България, 1971г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Кирил Господинов, Стойчо Мазгалов и др.
16:30
Служебен защитник документален филм /България, 2003г./, режисьор Андрей Алтъпармаков
19:50
Лека нощ, деца!
22:45
Евровизия 2018 /клипове/
00:20
Летовници игрален филм /п/
02:20
Убивай ме нежно игрален филм /п/(16)
04:10
[Дойче Веле: Шифт] /п/
04:25
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:25
Кунг Фу панда анимационен филм /САЩ, 2008г./

БНТ 2

06:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване /17 епизод/
06:30
Пътешествия документална поредица /п/
07:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм
07:50
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
08:15
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
08:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
Пътеводител БГ /избрано/ /п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
България от край до край 5 /4 епизод/п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Европа без граници: “Една несбъдната мечта” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
История от Бронкс игрален филм /п/ (12)
16:00
Огън и вода музикален филм
16:50
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
17:20
Червената кралица сериен тв филм /2 епизод/
18:15
Балада за Гунди /75 години от рождението на футболиста Георги Аспарухов-Гунди/ документален филм
19:30
Часът на зрителите
20:00
По света и нас
20:30
Спортни новини
20:45
Сватбен параклис игрален филм /Канада, 2013 г./, режисьор Ванеса Париз, в ролите: Еманюел Вожие, Шели Лонг, Марк Деклен и др. (12)
22:15
Хорът на Турецкий концерт-спектакъл
23:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:30
Евровизия 2018 /клипове/
00:35
Червената кралица сериен тв филм /2 епизод/п/
01:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
02:30
Човекоядката тв постановка /п/
04:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:20
Ленти и документи: “Гергьовден” документален филм /1980 г./п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - обзорна програма
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете
09:30
Европейско първенство по борба
12:10
Футбол: Атлетико /Мадрид/ - Арсенал - полуфинална среща-реванш от турнира “Лига Европа”
14:00
Спортни новини
14:10
Колоездачна обиколка на Хърватия обзор
15:00
Колоездене: Международно състезание за купа “Долчини” пряко предаване от София
16:00
Червени и златни документален филм за историята на ЦСКА /1 и 2 част/
18:10
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /13 епизод/
18:35
Евровизия 2018 /клипове/
18:40
Гражданско дело игрален филм /САЩ, 1998г./, режисьор Стивън Зейлиън, в ролите: Джон Траволта, Робърт Дювал, Уилям Мейси, Джон Литгоу и др.
20:30
Обзор “Лига Европа”
21:00
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /5 епизод/
21:25
Евровизия 2018 /клипове/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:30
По-голям от живота игрален филм /САЩ, 1996г./, режисьор Хауърд Франклин, в ролите: Бил Мъри, Матю Макконъхи, Джереми Пивън и др.
00:00
Евровизия 2018 /клипове/
00:05
Арена спорт обзор на деня
00:35
Футбол: Атлетико /Мадрид/ - Арсенал - полуфинална среща-реванш от турнира “Лига Европа”
02:25
Колоездене: Международно състезание на шосе за купа “Долчини”
03:25
Световен рали шампионат: Рали Аржентина - финален етап
04:40
Баскетбол: Академик Бултекс - Ямбол - среща от четвъртфиналите на Националната баскетболна лига
06:35
Ветроходството отблизо магазинно предаване /3 епизод/

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Зелената линейка /п/
07:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
08:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
08:30
Български уроци - аз уча български
09:00
Съвременници: “Хляб от бронз” документален филм /п/
09:30
Непозната земя /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Малки истории
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
БГ кинокласика: “Инспекторът и нощта” игрален филм /1963 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Георги Калоянчев, Невена Коканова, Димитър Панов, Стефан Гъдуларов, Лео Конфорти и др.
14:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
15:00
Библиотеката
16:00
На опера с БНТ 2: “Евгений Онегин” /БНТ 2 Пловдив/
16:30
Денят започва с Георги Любенов
18:15
Европейски маршрути /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Духове в старите къщи на София документален филм
21:50
Вампири, таласъми игрален филм /България, 1992 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Илка Зафирова, Пепа Николова, Петя Силянова, Ели Скорчева, Николай Урумов, Петър Попйорданов, Георги Русев и др.
23:35
Евровизия 2018 /клипове/
23:40
Нощни птици
00:35
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:35
Часът на зрителите /п/
02:05
България от край до край 2 /6 епизод/п/
02:35
Библиотеката /п/
03:35
Духове в старите къщи на София документален филм /п/
04:40
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
05:10
В кадър Белене 4.0 /п/
05:40
Непозната земя /п/