Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Май 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малки истории документален слот
14:30
Животни по пижами анимационен филм
14:55
Пиксел Пинки анимационен филм
15:20
Сафарито на Скаут тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Капри тв филм /25 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 1155г. от Великоморавската мисия на Светите братя Кирил и Методий
22:00
Геният тв филм /6 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 2 тв филм /3 епизод/(16)
00:25
Телепазарен прозорец
00:40
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов/п/
01:55
Геният тв филм /6 епизод/п/
02:55
Въпрос на чест 2 тв филм /3 епизод/п/(16)
03:50
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова/п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Балканът младее с нас музикален филм /БНТ 2 Варна/
06:35
Непозната земя /избрано/
07:05
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Знаете ли, че…
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:15
Местно време /БНТ 2 София/п/
10:45
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
11:15
Пред олтара на операта /избрано/
11:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Английският съсед сериен тв филм /4, последен епизод/
13:30
Пътеводител БГ /избрано/
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Многоликата Япония: Земята е само една
15:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
16:30
Стани богат /п/
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Едно голямо семейство 2 сериен тв филм /14 епизод/
18:55
Нейната изповед /Една българка в Европа/ документален филм /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
21:30
Да отгледаш кукувица тв постановка /1987 г./, режисьор Иван Рачев, в ролите: Стефан Илиев, Георги Новаков, Виолета Бахчеванова, Анета Сотирова, Емилия Радева и др.
23:00
Ленти и документи: “Пансионът” документален филм /1979 г./
00:00
Днес и утре
00:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
01:00
Английският съсед сериен тв филм /4, последен епизод/п/
02:00
Пред олтара на операта /избрано/ /п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Непозната земя /избрано/ /п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/ /п/
04:30
Иде нашенската музика /п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Световен рали шампионат: Рали Португалия - всичко преди старта
07:35
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /8 епизод/
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
11:00
Баскетбол: Балкан - Академик Бултекс - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига
12:50
Светът на конете
13:05
Извън играта
13:35
Спортни новини
13:45
Лига Европа: Пътят към финала - най-интересните срещи от сезон 2017/2018 г.: Арсенал - Атлетико /Мадрид/ - полуфинална среща
15:30
Спортна треска
16:30
Енигма игрален филм
18:30
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Самоков”
20:30
Лига Европа магазинно предаване /11 епизод/
21:00
Арена баскетбол обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Пункция игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьори: Адам и Марк Касън, в ролите: Крис Еванс, Марк Касън, Маршал Бел, Брет Кълън, Майкъл Биен и др. (12)
23:35
Арена баскетбол обзорно предаване
00:25
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
00:35
Лига Европа: Пътят към финала - най-интересните срещи от сезон 2017/2018 г.: Олимпик /Марсилия/ - ФК Залцбург - полуфинална среща
02:20
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от полуфиналите на Националната баскетболна лига
04:10
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /4 епизод/
04:50
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
05:20
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:35
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
14:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:05
Здравето отблизо /п/
16:20
Спортна треска /п/
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
5 минути София
18:30
Баскетбол /мъже/: Рилски спортист- Левски Лукойл четвърти полуфинален плейоф - пряко предаване от зала “Арена Самоков”
20:30
Непозната земя
21:00
История.bg 1155 г. от Великоморавската мисия на Светите братя Кирил и Методий
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
София в един снимачен век: Софийските паркове и градини документална поредица /8, последен епизод/
22:50
Европейски маршрути
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:00
Часът на зрителите /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
България от край до край 2 /7 епизод/п/
01:40
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
02:10
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
03:10
Ципокрилите насекоми - осите научнопопулярен филм
03:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/