Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 29 Май 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Историята на Манчестър Юнайтед док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
16:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Ричард Брансън: Суров инстинкт - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:"Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 4
15:00
Премиера:"Шест сестри" сериал, с.3, еп. 11
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 11
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Скъпи наследници" сериал, с.1, еп. 97
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 31
21:00
MasterChef България - кулинарно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Под наблюдение"- сериал, с.3, еп. 18
01:00
Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Времето лети"- сериал, с.3, еп. 58

bTV Cinema

06:00
Революция Z” - сериал, с.4, еп. 3
07:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5, еп.10
08:00
Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.7
09:15
Премиера:“Отвличане” - трилър (САЩ, 2017), Режисьор - Луис Прието,
11:30
Революция Z” - сериал, с.4, еп.4
12:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5, еп.11
13:45
Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.8
14:45
“Игри на съзнанието” - трилър (Канада, 2006), режисьор - Тери Инграм, актьори - Александра Холдън, Пол Джохансън, Стейси Грант, Уанда Канън и др.
18:30
“Матрицата: Революции” - екшън, сай-фай (САЩ, 2003), режисьори - Лана Уашовски и Лили Уашовски, актьори - Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Джейда Пинкет Смит, Кари-Ан Мос, Моника Белучи, Мери Алис, Нона Гей, Иън Блис, Натаниъл Лийс, Хари Леникс и др.
21:00
“Умирай умно” - комедия, екшън, криминален (САЩ, 2008), режисьор - Питър Сегал, актьори - Стив Карел, Ан Хатъуей, Дуейн Джонсън-Скалата, Алън Аркин и др.
23:15
“Кутията” - трилър, ужаси (САЩ, 2009), режисьор - Ричард Кели, актьори - Джеймс Марсдън, Джон Магаро, Камерън Диас, Франк Лангела, Джеймс Ребхорн, Джилиан Джейкъбс и др.
01:30
Революция Z” - сериал, с.4, еп.4
02:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5, еп.11
03:30
Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.8

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо - коментарно
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
Дарвин - бъдещето на видовете - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Игри на ума - филм
15:00
Семена от древността - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Дивото зове - приключенски сериал, семеен
16:40
Едно френско село - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Едно френско село - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Довереникът - исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./

FOX

05:10
Американците - четвърти сезон, еп. 6
06:00
Кости - осми сезон, еп. 19
06:45
Кости - осми сезон, еп. 20
07:35
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 6
08:00
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 7
08:25
Малкълм - седми сезон, еп. 5
08:55
Високо напрежение - първи сезон, еп. 2
09:50
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 20
10:45
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 21
11:40
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 22
12:35
Ръш - първи сезон, еп. 6
13:30
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 7
14:25
Кости - осми сезон, еп. 19
15:20
Кости - осми сезон, еп. 20
16:15
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 8
16:40
Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 9
17:10
Психаротерапия - трети сезон, еп. 5
17:35
Психаротерапия - трети сезон, еп. 6
18:05
Високо напрежение - първи сезон, еп. 3
19:00
От местопрестъплението: Маями първи сезон, еп. 23
20:00
От местопрестъплението: Маями първи сезон, еп. 24
21:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 1
22:00
911, еп. 1
22:55
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 8
23:50
Кости - осми сезон, еп. 21
00:50
Кости - осми сезон, еп. 22
01:45
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 19
02:10
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 20
02:30
Американците - четвърти сезон, еп. 7
03:15
Малкълм - седми сезон, еп. 5
03:40
Психаротерапия - трети сезон, еп. 5
04:05
Психаротерапия - трети сезон, еп. 6
04:25
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 19
04:50
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 20 предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./

Kino Nova

05:45
Костюмари” - сериал, сезон 5 /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:45
“Хотел Трансилвания” - анимационен филм /п/
11:00
Костюмари” - сериал, сезон 5
12:00
“Мъпетите 2” - приключенска комедия с уч. на Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Тони Бенет, Хю Боневил и др. /п/
14:10
“Тя” - драма с уч. на Хоакин Финикс, Скарлет Йохансон, Ейми Адамс, Руни Мара, Крис Прат, Оливия Уайлд и др. /п/
17:00
Законът на Картър” - криминален екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Миранда Ричардсън, Мики Рурк, Майкъл Кейн, Алън Къминг, Рейчъл Лий Кук, Рона Митра, Джони Стронг и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15
21:00
“Планината на вещиците” - приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, АнаСофия Роб, Александър Лудвиг, Киъран Хайндс, Том Еверет Скот, Крис Маркет и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15 /п/
00:00
“Умираща светлина” - трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Антон Йелчин, Александър Карим, Ирене Якоб и др. /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Критична точка” (премиера) - сериен филм, 5 сезон, финал
22:00
Новините на NOVA
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
Черният списък” - сериен филм, 3 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малки истории документален слот/п/
14:30
Сийбърт анимационен филм
14:55
Пиксел Пинки 2 анимационен филм
15:20
Сафарито на Скаут тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /35 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Отдел “Фалшива самоличност” тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 2 тв филм /10 епизод/(16)
00:25
Телепазарен прозорец
00:40
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович/п/
01:55
Отдел “Фалшива самоличност” тв филм /2 епизод/п/
02:55
Въпрос на чест 2 тв филм /10 епизод/п/(16)
03:50
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова/п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
От Дунав до Странджа фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Япония днес
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:15
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
10:45
Пътеводител БГ /избрано/п/
11:15
България от край до край 4 /7 епизод/
11:45
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Константин Философ: “В началото бе Словото” сериен тв филм /5 епизод/
13:25
Опознай България /избрано/
13:55
Денят започва с Култура
15:10
Евроновини: В бъдещето
15:30
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /5 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /6 епизод/
18:55
Къща на надеждата документален филм
19:20
Възторзите и огорченията на Никола Обретенов документален филм /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Часът на зрителите /п/
21:30
Награда за полет в изкуството “Стоян Камбарев” 2018 церемония по връчването /запис/
23:00
Ленти и документи: “Пътищата на Майстора” документален филм
23:50
Днес и утре
00:20
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
00:50
Константин Философ: “В началото бе Словото” сериен тв филм /5 епизод/п/
01:45
България от край до край 4 /7 епизод/п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Непозната земя /избрано/п/
03:45
Часът на зрителите /избрано/п/
04:15
Многоликата Япония: Земята е само една Зеленчуци за всички сезони /п/
04:35
Америка днес /п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

06:10
Световен рали шампионат: Рали Португалия - обзорна програма
07:00
Арена баскетбол обзорно предаване
07:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
08:00
Ветроходство: Nice UltiMed обзор
08:50
Аз съм…
09:05
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/
10:40
Златна европейска лига по волейбол /жени/: България - Украйна
12:45
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - трета среща от финалите на Националната баскетболна лига
14:45
Спортни новини
14:55
Часът на БНТ HD
15:05
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /33 епизод/
15:30
Великият Гетсби игрален филм
17:00
Арена баскетбол обзорно предаване
18:00
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Ботевград”
20:30
Лига Европа обзор на сезона
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Не ми казвай, че момчето е лудо игрален филм /Франция, 2015 г./, режисьор Робер Гедигян, в ролите: Симон Абкарян, Ариан Аскарид, Грегоар Льопренс и др.
00:15
Арена спорт обзор на деня
00:45
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига
02:45
Златна европейска лига по волейбол /жени/: България - Украйна
04:45
Златна европейска лига по волейбол /жени/: България - Азербайджан

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:40
Малки истории
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Ирис леководолаз тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Здравето отблизо /п/
16:30
Иде нашенската музика /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Левски Лукойл четвърти финален плейоф от Националната баскетболна лига - пряко предаване Ботевград
20:30
България от край до край 3 /1 епизод/п/
21:00
Референдум
22:00
Концерт на “Тбилиси биг бенд” Джаз фестивал “Банско 2017”
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване
01:10
Съвременници: “Съвременни чудеса” документален филм /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Малки истории /п/
03:10
Лятно оживление научнопопулярен филм
03:35
Извън играта /п/
04:05
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:35
Денят започва с Култура /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Да се посмеем”
06:30
Камиони по леда” - риалити, сезон 5
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 1 /п/
08:45
Снайперисти” - сериал, сезон 4 /п/
10:00
Черният списък” - сериал, сезон 1 /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 24 /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20 /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 1
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 4
15:00
Черният списък” - сериал, сезон 1
16:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 5
16:30
“Робокоп” - екшън с уч. на с уч. на Джоел Кинаман, Гари Олдман, Майкъл Кийтън, Аби Корниш, Самюъл Джаксън, Джаки Ърл Хейли, Майкъл К. Уилямс и др.
18:50
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 24
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
“Ронин” - криминален екшън с уч. на Жан Рено, Робърт де Ниро, Стелан Скарсгард, Наташа Макелоун, Джонатан Прайс, Шон Бийн и др.
00:30
Скорпион” - сериал, сезон 2 /п/
01:30
Еротичен телепазар