Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 31 Май 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малки истории документален слот/п/
14:30
Сийбърт анимационен филм
14:55
Пиксел Пинки 2 анимационен филм
15:20
Сафарито на Скаут тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /37 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:40
Спортни новини
20:50
Буря в ясен ден игрален филм /САЩ, 1996г./, режисьор Ридли Скот, в ролите: Джеф Бриджис, Керълайн Гудуол, Джон Савидж и др.(12)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 2 тв филм /12, последен епизод/(16)
00:25
Телепазарен прозорец
00:40
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович/п/
01:55
Капри тв филм /34 епизод/п/
03:00
Днес и утре /п/
03:25
Въпрос на чест 2 тв филм /11 епизод/п/(16)
04:15
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова/п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
[Ансамбъл “Чинари” - Магията на танца] фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Светлина в безкрая документален филм /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
10:45
Български уроци - аз уча български /п/
11:15
Знаете ли
11:30
Възстановка документален филм
12:00
По света и у нас
12:30
Умно село Самотен пътник /скулпторът Павел Койчев/
13:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Под вълните на Черно море
15:35
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /7 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /8 епизод/
18:55
Япония днес
19:05
Петко Бочаров. Живот в три Българии документален филм
20:00
По света и у нас
20:40
Спортни новини
20:50
Евроновини: В бъдещето /п/
21:00
Пътешествия документална поредица
21:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
22:30
Краен срок игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Шон Маконвил, в ролите: Британи Мърфи, Тора Бърч, Тами Бланчард, Марк Блукас и др. (16)
23:55
Изкуството на 21 век
00:25
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
00:55
Краен срок игрален филм /п/ (16)
02:20
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:20
Непозната земя /избрано/п/
03:50
Часът на зрителите /избрано/п/
04:20
Знаете ли… /п/
04:35
Петко Бочаров. Живот в три Българии документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

06:05
Ветроходство: Nice UltiMed обзор
07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Португалия - обзорна програма
08:25
Планинско колоездене: Titan Desrt Race обзор
08:55
Аз съм…
09:10
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/
11:05
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига
13:00
Формула Е: Е-при на Берлин - ІХ кръг от световния шампионат за електроболиди
14:20
Спортни новини
14:30
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм
15:00
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /33 епизод/
15:25
Ветроходство: Nice UltiMed обзор
16:15
Малка пречка игрален филм
18:00
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира “Лига Европа”
20:00
Лига Европа обзор на сезона
21:00
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /12 епизод/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Папа Хемингуей в Куба. Истинска история игрален филм /САЩ, Канада, 2015г./, режисьор Коки Гедройч, в ролите: Джовани Рибизи, Джоли Ричардсън, Минка Кели и др.
23:45
Арена спорт обзор на деня
00:15
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига
02:15
Световен рали шампионат: Рали Португалия - специален етап
03:15
Формула Е: Е-при на Берлин - ІХ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:05
Световна купа по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:40
Малки истории
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Горещото лято на 1944 г. /п/
13:30
Европейски маршрути
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Здравето отблизо /п/
16:30
Библиотеката /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
19:00
Открито с Валя Ахчиева /п/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Къщата на шумовете тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:40
Спортни новини
20:50
Европейски маршрути
21:00
Обещанието 2 състезание с български евродепутати
21:50
Пиано екстраваганца: Концерт на Красимира Стоянова /сопрано/ и Людмил Ангелов /пиано/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
България от край до край 3 /1 епизод/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
01:15
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
01:45
Библиотеката /п/
02:45
Обикновена история документален филм
03:35
Бразди /п/
04:05
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:35
Денят започва с Култура /п/
05:50
Малки истории /п/