Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Юни 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Светът на Майли Сайръс - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:"Убежище от грехове" сериал, с. 1, еп. 12
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 19
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 19
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Сърцето на града” - сериал, с.1, еп. 32
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 38
21:30
Премиера:"Страсти в Тоскана" сериал, с.4, яп.5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Под наблюдение"- сериал, с.4, еп. 3
01:00
Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Времето лети"- сериал, с.3, еп. 68

bTV Cinema

06:00
Революция Z” - сериал, с.4, еп.11
07:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.6, еп.6
08:15
“Хари Потър и даровете на смъртта” (част 2)" - драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори - Домнал Глийсън, Даниел Радклиф, Ема Уотсън, Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Гембън, Алън Рикман, Кели Макдоналд и др.
11:00
Революция Z” - сериал, с,4., еп.12
12:00
Премиера:"Вътрешна сигурност" сериал, с.6, еп. 7
13:00
Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.16
14:15
“Златният компас” -фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2007), режисьор - Крис Вайц, актьори - Сам Елиът, Кристофър Лий, Никол Кидман и др.
16:30
“Живи легенди” - драма, комедия, приключенски (България, 2014), режисьор - Николай Илиев, актьори - Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев, Саня Борисова, Микеле Плачидо и др.
18:45
“Ритуалът” - драма, ужаси, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Антъни Хопкинс, Колин О‘Донахю, Алис Брага, Крис Маркуит и др.
21:00
“Джак, убиецът на великани” - фентъзи, драма, приключенски (САЩ, 2013), ,ежисьор - Брайън Сингър, актьори - Никълъс Холт, Елеанор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др.
23:15
“Дупката” - приключенски, трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Джо Данте, актьори Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд и др.
01:15
“Хари Потър и даровете на смъртта” (част 1) -драма, приключенски, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори - Франсис Де Ла Тур, Маги Смит, Бони Райт и др.
04:00
Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.16

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
Светът отвътре - филм
10:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
11:30
Червената кралица - исторически сериал, биографичен /п./
12:30
Новините ON AIR
13:00
Операция: “История” - предаване с Росен Петров /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Игри на ума - филм
15:00
Семена от древността - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
16:30
Едно френско село - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Сила - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:00
Довереникът - исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./

FOX

05:10
Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - първи сезон, еп. 10
06:00
Това сме ние - първи сезон, еп. 17
06:50
Имало едно време - шести сезон, еп. 22
07:45
Без пукната пара - втори сезон, еп. 21
08:10
Без пукната пара - втори сезон, еп. 22
08:40
Майка бунтар - първи сезон, еп. 7
09:05
Майка бунтар - първи сезон, еп. 8
09:35
Това сме ние - първи сезон, еп. 18
10:30
Д-р Хаус - втори сезон, еп. 18
11:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 11
11:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 12
12:25
Специализантът - първи сезон, еп. 11
13:20
Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 22
14:15
Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - първи сезон, еп. 11
15:10
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 18
16:05
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 21
17:05
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 11
17:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 12
18:00
Майка бунтар - първи сезон, еп. 9
18:30
Майка бунтар - първи сезон, еп. 10
19:00
Без пукната пара - втори сезон, еп. 23
19:30
Без пукната пара - втори сезон, еп. 24
20:00
Д-р Хаус - втори сезон, еп. 19
21:00
“Ябълков сладкиш” - игрален филм
22:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 13
23:25
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 14
23:55
Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 21
00:50
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 18
01:45
Майка бунтар - първи сезон, еп. 9
02:10
Майка бунтар - първи сезон, еп. 10
02:40
Без пукната пара - втори сезон, еп. 23
03:05
Без пукната пара - втори сезон, еп. 24
03:15
Поднови или продай - риалити, еп. 30
03:30
Имало едно време - шести сезон, еп. 22
04:20
Д-р Хаус - втори сезон, еп. 19

Kino Nova

05:50
Костюмари” - сериал, сезон 6 /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:45
“Пинокио” - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай, Лучиана Литицето и др., II част /п/
11:00
Костюмари” (премиера) - сериал, сезон 6
12:00
“Завръщане в синята лагуна” приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др.
14:40
В добра компания” - романтична комедия с уч. на Денис Куейд, Скарлет Йохансон, Тофър Грейс, Мардж Хелгенбергер и др.
17:00
“Мики Синьото око” - криминална комедия с уч. на Хю Грант, Джийн Трипълхорн, Джейми Фокс, Джеймс Каан, Бърт Янг, Джо Витерели и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5
21:00
“Дърти хлапета 2” - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Салма Хайек, Мая Рудолф, Стив Бушеми, Мария Бело, Ник Суордсън и др.
23:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5 /п/
00:00
“Завръщане в синята лагуна” приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др. /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, 7 сезон
22:00
Новините на NOVA
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
00:30
Черният списък” - сериен филм, 4 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Иво Никодимов и Илия Илиев
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Зелената линейка /най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве /п/
11:45
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /43 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на Александър и Константин Владигерови Празници на изкуствата - Аполония 2017
00:35
Телепазарен прозорец
00:50
Денят започва с Култура /п/
02:05
Капри тв филм /40 и 41 епизод/п/
04:00
Зелената линейка /най-доброто/ /п/
05:00
Рецепта за здраве /п/
05:15
Още от деня коментарно предаване/п/
05:55
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:00
Бистришките баби - шедьовър на ЮНЕСКО фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Под морските вълни /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Десницата на Свети Иван документален филм /БНТ 2 Благоевград/
10:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
10:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Япония днес
15:35
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /12 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
История.bg История на българския национализъм
19:00
Между маските документален филм /2008 г./
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
21:30
Либидо Проект - концерт на група “Акага”
22:35
Отпътувания игрален филм /Япония, 2008 г./, режисьор Йохиро Такита, в ролите: Масахиро Мотоки, Цутому Ямазаки, Рьоко Хиросуе и др. (12)
00:40
Местно време /БНТ 2 София/п/
01:10
История.bg История на българския национализъм /п/
02:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Десницата на Свети Иван документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:40
Непозната земя /избрано/п/
04:05
Часът на зрителите /избрано/п/
04:35
101 портрета документален филм за художника Златю Бояджиев /БНТ 2 Пловдив/п/
05:30
Туристически маршрути

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
08:00
Мотоспорт Екстра
08:30
Световен рали шампионат: Рали Португалия - обзорна програма
09:20
Аз съм…
09:35
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Великобритания
11:15
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига
13:35
Светът на конете
13:50
Спортни новини
14:00
Открито първенство на Франция по тенис: Марко Чекинато /Италия/ - Доминик Тийм /Австрия/ - полуфинална среща пряко предаване от Париж
16:00
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /34 епизод/
16:30
Открито първенство на Франция по тенис: Рафаел Надал /Испания/ - Хуан Мартин дел Потро /Аржентина/ - полуфинална среща пряко предаване от Париж
19:00
Формула Е: Е-при на Берлин - ІХ кръг от световния шампионат за електроболиди
20:15
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
21:05
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /14 епизод/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Слава игрален филм /България, 2016г./, режисьори: Петър Вълчанов и Кристина Грозева, в ролите: Стефан Денолюбов, Китодар Тодоров, Маргита Гошева, Милко Лазаров и др.
23:45
Арена спорт обзор на деня
00:15
Eвропейско първенство по канадска борба, финали /лява ръка/
02:35
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Великобритания
04:15
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /15 епизод/
04:45
Ветроходство: Nice UltiMed обзор
05:35
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Зелената линейка /най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве /п/
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Нон-стоп онлайн тв новела на Евровизия /п/
13:45
Викинг 18 документален филм
14:15
Културни адреси: София, Европа документална поредица /3 епизод/п/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Зелената линейка /най-доброто/ /п/
16:15
Рецепта за здраве /п/
16:30
Часът на зрителите /п/
17:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 3 /3 епизод/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Гражданчета на село тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
22:30
Бразди /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В кадър Западни Балкани: Албания /п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
В сенките на Лонгоза научнопопулярен филм /п/
03:30
Съвременници 2: “Завръщане в образа” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:30
Женени с деца” - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
06:30
Камиони по леда” - риалити, сезон 7
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
Снайперисти” - сериал, сезон 4 /п/
10:00
Черният списък” - сериал, сезон 1 /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 6, /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 2
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 4
15:00
Черният списък” - сериал, сезон 1
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 1, 2 епизода
17:00
“Ударна сила” - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Лиса Ловбранд, Дейвид Кенеди, Дани Уеб, Адам Кроусдел и др.
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 6
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 1
21:00
Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
“Лоша провинция” (премиера) екшън с уч. на Мат Дилън, Уилям Дефо, Нийл Макдоноу, Ейми Смарт, Том Беринджър, Дон Йесо, Кевин Чапман, Крис Маркет и др.
00:10
Скорпион” - сериал, сезон 2 /п/
01:00
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:30
Еротичен телепазар