Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Юни 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
14:00
Дойче Веле: Шифт
14:15
Малки истории документален слот/п/
14:30
Сийбърт анимационен филм
14:45
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
15:00
Златно сърце 3-сериен тв филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова и др.
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /45 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Отдел “Фалшива самоличност” тв филм /8 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 3 тв филм /6 епизод/(16)
00:30
Телепазарен прозорец
00:45
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович/п/
02:00
Отдел “Фалшива самоличност” тв филм /8 епизод/п/
03:00
Дойче Веле: Шифт /п/
03:15
Въпрос на чест 3 тв филм /6 епизод/п/(16)
04:10
Капри тв филм /45 епизод/п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Мъже пеят в Разлог фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Многоликата Япония: Земята е само една Електромобил - ръчно производство /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:15
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
10:45
Пътеводител БГ /избрано/п/
11:15
България от край до край 2 /2 епизод/
11:45
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Патриархат сериен тв филм /2 серия/
13:30
Опознай България /избрано/
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Евроновини: В правилната посока
15:30
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /13 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /14 епизод/
18:55
Отдаден на вечността документален филм за проф.Асен Василиев
19:25
Великото сбогуване документален филм за художника Георги Божилов-Слона /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
В памет на аниматора и режисьора Румен Петков: Часът на зрителите /2011 г./ /п/
21:30
С музиката на Йохан Щраус концерт /БНТ 2 Варна/
22:35
Ленти и документи: “Съблазни и въздържание” документален филм /1981 г./
23:40
Днес и утре
00:10
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
00:40
Патриархат сериен тв филм /2 епизод/п/
01:40
България от край до край 2 /2 епизод/п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Непозната земя /избрано/п/
03:40
Часът на зрителите /избрано/п/
04:10
Европейски маршрути /п/
04:25
Америка днес /п/
05:20
Днес и утре /п/
05:50
Ансамбъл Пирин - Биография от музика фолклор

БНТ HD

06:10
Ветроходство: Nice UltiMed обзор
07:30
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /14 епизод/
08:00
Ветроходството отблизо магазинно предаване /5 епизод/
08:30
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
09:00
Аз съм…
09:15
Рали Мерзуга - състезание от “Дакар сериите” обзор
10:10
Формула Е: Е-при на Цюрих- Х кръг от световния шампионат за електроболиди
11:30
Eвропейско първенство по канадска борба, финали /лява ръка/
13:50
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /5 епизод/
14:20
Спортни новини
14:30
Европейско първенство по художествена гимнастика, отборно
17:10
Ветроходство: Регата “Таити” обзор
17:40
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Франция
19:20
Свети пари игрален филм
21:00
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /15 епизод/
21:25
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Труман игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Сеск Гай, в ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонси и др.
23:45
Арена спорт обзор на деня
23:55
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
01:10
Eвропейско първенство по канадска борба, финали /дясна ръка/
03:35
Олимпийската тв история документален филм
04:00
Ветроходството отблизо магазинно предаване /5 епизод/
04:30
Европейско първенство по художествена гимнастика, отборно

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Момичето, което спаси небето тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
16:30
Иде нашенската музика /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
На опера с БНТ 2: “Аида” от Джузепе Верди /БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Историята на едно писмо тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Offlines & Шопен на струните на триото Международен джаз фестивал Банско 2017 г.
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
00:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Съвременници 2: “Завръщане в образа” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
Малки истории /п/
03:10
Лебедите научнопопулярен филм /п/
03:30
Извън играта /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/