Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Юни » 13

Програма на телевизиите за 13 Юни 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Михаел Шумахер: Червеният барон док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Менторът - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Светът на Майли Сайръс - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:"Убежище от грехове” сериал, с. 1, еп. 15
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.3, еп. 22
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.1, еп. 21
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Сърцето на града” - сериал, с.1, еп. 35
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 2, еп. 41
21:30
Премиера:“Страсти в Тоскана” сериал, с.4, eп.8
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Под наблюдение”- сериал, с.4, еп.6
01:00
“Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Времето лети"- сериал, с.3, еп. 73

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.6, еп.9
07:00
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.18
08:15
“Тайни” - трилър (Канада, 2014) , режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др.
10:00
“Джон Кю” - трилър, драма (САЩ, 2002), режисьор - Ник Касавитис, актьори - Дензел Уошингтън, Робърт Дювал, Джеймс Уудс, Кимбърли Елис, Рон Анабел и др.
12:30
Премиера:"Вътрешна сигурност” сериал, с.6, еп. 10
13:45
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.19
14:45
“Събудих се в Мексико” - комедия, приключенски (САЩ ,2014), режисьор - Скот Армстронг, актьори - Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Удуард, Алисън Бри, Джейсън Мантзукас, Кристен Ритер, Роса Салазар и др.
16:45
“Спокойна нощ” - драма, романтика (САЩ, Великобритания, 2007), режисьор - Джейк Полтроу, актьори - Пенелопе Круз, Дани ДеВито, Мартин Фриймън, Гуинет Полтроу, Кейт Алън и др.
19:00
“Живи легенди” - драма, комедия, приключенски (България, 2014), режисьор - Николай Илиев, актьори - Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Орлин Павлов, Анна Мария Гюзелева, Калоян Митев и др.
21:00
“Аз съм легенда” - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
23:00
“Вечеря за идиоти” - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Джей Роуч, актьори - Стив Карел, Пол Руд, Зак Галифанакис, Брус Гринууд, Луси Пънч, Рон Ливингстън и др.
01:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с.6, еп. 10
02:15
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.19

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
В служба на Нейно Величество - филм
10:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
11:30
Червената кралица - исторически сериал, биографичен
12:30
Новините ON AIR
13:00
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Игри на ума - филм
15:00
Семена от древността - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
16:30
Сила - криминален сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Сила - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Довереникът - исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Операция:“История” - предаване с Росен Петров /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./

FOX

05:10
Американците - пети сезон, еп. 4
06:00
Кости - девети сезон, еп. 17
06:45
Кости - девети сезон, еп. 18
07:35
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 6
08:00
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 7
08:25
Малкълм - седми сезон, еп. 16
08:55
Високо напрежение - първи сезон, еп. 13
09:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 5
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 6
11:40
От местопрестъплението: Маями, еп. 7
12:35
911, еп. 3
13:30
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 18
14:25
Кости - девети сезон, еп. 17
15:20
Кости - девети сезон, еп. 18
16:15
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 8
16:40
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9
17:10
Психаротерапия - трети сезон, еп. 3
17:35
Психаротерапия - трети сезон, еп. 4
18:05
Високо напрежение - първи сезон, еп. 14
19:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 8
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 9
21:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 10
22:00
Легион - втори сезон, еп. 11
22:55
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 19
23:50
Кости - девети сезон, еп. 19
00:50
Кости - девети сезон, еп. 20
01:45
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 19
02:10
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 20
02:30
Американците - пети сезон, еп. 5
03:15
Малкълм - седми сезон, еп. 16
03:40
Психаротерапия - трети сезон, еп. 3
04:05
Психаротерапия - трети сезон, еп. 4
04:25
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 19
04:50
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 20

Kino Nova

05:50
“Костюмари” - сериал, сезон 6 /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:50
“Сняг 2: Коледна забрава” - семеен филм с уч. на Том Кавана, Ашли Уилямс, Линли Хол, Вив Лийкок, Хол Уилямс и др. /п/
11:00
“Костюмари” (премиера) - сериал, сезон 6
12:00
Любителката на мистерии: Изкупление” - мистъри с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
14:00
“Бели мадами” - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд, Бизи Филипс, Тери Крюз и др.
16:30
“Винаги ще има утре” - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Джонатан Прайс, Джерард Бътлър, Мишел Йео, Тери Хачър, Джуди Денч и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5
21:00
“Само един свят не стига” - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Софи Марсо, Робърт Карлайл, Джуди Денч, Денис Ричърдс и др.
23:40
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5 /п/
00:40
“Бели мадами” - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд,Бизи Филипс, Тери Крюз и др. /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, 7 сезон
22:00
Новините на NOVA
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
“Черният списък” - сериен филм, 4 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
14:00
Дойче Веле: Шифт
14:15
Малки истории документален слот/п/
14:30
Сийбърт анимационен филм
15:00
Златно сърце тв филм /2 серия/
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Капри тв филм /46 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Приключенията на един Арлекин тв филм /4, последна серия/
22:00
Отдел “Фалшива самоличност” тв филм /9 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 3 тв филм /7 епизод/(16)
00:25
Телепазарен прозорец
00:40
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович/п/
01:55
Отдел “Фалшива самоличност” тв филм /9 епизод/п/
03:00
Дойче Веле: Шифт /п/
03:15
Въпрос на чест 3 тв филм /7 епизод/п/(16)
04:10
Капри тв филм /46 епизод/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Евроновини: В правилната посока
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:15
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
10:45
Опознай България /избрано/п/
11:15
България от край до край 2 /3 епизод/
11:45
Европейски маршрути
12:00
По света и у нас
12:30
Америка днес
13:25
Български уроци - аз уча български
13:50
Европа днес
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Светлина в безкрая документална поредица
15:35
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /14 епизод/п/
16:30
Стани богат /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /15 епизод/
18:50
Сцени от модерния живот в Китай
19:00
Кой е този Коста Цонев документален филм
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
21:30
Чайка телевизионна адаптация на пиесата “Чайка” по постановката на проф. Крикор Азарян /2011 г./, режисьор Лилия Абаджиева, в ролите: Бойка Велкова, Александра Сърчаджиева, Иван Радоев, Мирослав Косев, Лидия Инджова, Милен Миланов, Меглена Караламбова, Анастасия Ингилизова, Иван Ласкин, Георги Новаков, Георги Кадурин, Иван Бърнев
23:30
Ленти и документи: “Бяла черква - Приказка за земята” документален филм /1998 г./
00:05
Изкуството на 21 век
00:35
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
01:05
Америка днес /п/
02:00
България от край до край 2 /3 епизод/п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Непозната земя /избрано/п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/п/
04:30
Кой е този Коста Цонев документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Ветроходство: Nice UltiMed обзор
08:00
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /34 епизод/
08:25
Извън играта
08:55
Светът на конете
09:10
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Франция
10:50
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
11:20
Планинско колоездене: Titan Desrt Race обзор
11:50
Eвропейско първенство по канадска борба, финали /дясна ръка/
14:00
Спортни новини
14:10
Европейско първенство по художествена гимнастика, финали на уреди /ансамбли/
16:10
Колоездене: Обиколка на Йоркшир
17:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /5 епизод/
17:30
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
18:45
Труман игрален филм
20:30
Две ръце на масата 3 филм за европейското първенство по канадска борба
21:00
Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /16 епизод/
21:25
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /34 епизод/
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Азбучният убиец игрален филм /САЩ, 1997г./, режисьор Роб Шмид, в ролите:Илайза Душку, Том Малой, Кери Елуес, Бил Моузли и др. (14)
23:35
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
23:45
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетико /Мадрид/ - финал на турнира “Лига Европа”
01:45
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /5 епизод/
02:10
Ветроходството отблизо магазинно предаване /5 епизод/
02:35
Европейско първенство по художествена гимнастика, финали на уреди /ансамбли/
04:35
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвърта среща от финалите на Националната баскетболна лига

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Историята на едно писмо тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа”
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Съвременници 2: “Странник в лазура” документален филм /БНТ 2 Русе/
19:30
Малки истории /п/
19:45
На мястото на татко тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Ламята /90 години от рождението на актьора Никола Тодев/ игрален филм /1974 г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Вълчо Камарашев, Домна Ганева, Евстати Стратев, Лъчезар Стоянов и др.
22:15
Европейски маршрути
22:30
Непозната земя /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg 330 години от Чипровското въстание /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:10
Време за губене /БНТ 2 Благоевград/п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
Нощни птици /п/
03:10
Съдби човешки Училищата са нашето спасение
03:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:30
Женени с деца” - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
06:30
“Камиони по леда” - риалити, сезон 7
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
“Снайперисти” - сериал, сезон 4 /п/
10:00
“Черният списък” - сериал, сезон 1 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 2
14:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4
15:00
“Черният списък” - сериал, сезон 1
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 1, 2 епизода
17:00
“Снайперистът 3” - екшън с уч. на Том Беринджър, Байрън Ман, Джон Доман, Трой Уинбуш, Денис Арнд, Уилям Дъфи и др. /п/
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 6
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 1
21:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2
22:00
Подземен свят: Пробуждане” екшън с уч. на Кейт Бекинсейл, Стивън Риа, Майкъл Ийли, Тео Джеймс, Индия Ийсли, Сандрин Холт, Чарлз Данси др.
00:00
“Скорпион” - сериал, сезон 2 /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/

СКАТ

07:00
“Той създаде символи на българската култура " - док. филм
07:30
Приказки с Ванчето
07:45
Новини/ повторение/
08:00
Ранни вести /на живо/
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия
10:30
Фолклорен концерт
12:30
НОВИНИ – обедна емисия /на живо/
12:45
Алтернативи – повторение
14:15
Паралакс - /повторение /
15:00
Кратки новини
15:10
Паралакс - /повторение /
16:00
Първото благо /повторение /
17:00
По пътеките на Стара планина” - док.филм
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
17:45
Всички на мегдана” - поздравителен концерт /на живо/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
19:30
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
20:00
Дискусионно студио” /на живо/
21:00
Край Босфора” с водещ Л. Желев /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
22:30
Класическа музика
23:30
Прокудени …” с водещ Стоян Райчевски /повторение /
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
03:00
Телевизионен форум – повторение
05:00
Облаче ле, бяло – повторение
06:00
“Земята е неговата упора” - док.филм на Е.Димитрова
06:15
Всички на мегдана” - Поздравителен концерт /повторение/повторение/
13:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение /
14:00
Дискусионно студио"/ повторение
15:15
Край Босфора” /повторение/
16:15
“Ако зажалиш” повторение /
04:00
Алтернативи - /повторение/
05:30
“Час по България” - с водещ Пламен Павлов / повторение/
06:30
Всички на мегдана” - поздравителен концерт - /повторение/
15:30
Облаче ле, бяло – /повторение/
16:30
Паралакс – повторение
16:10
Дълбочината на цветовете” - док.филм
19:00
Класически концерт
23:45
Класически концерт
14:40
Класическа музика
15:45
Класическа музика
18:00
Паралакс” – публицистично предаване /на живо/
19:50
Другата история
23:00
Класическа музика
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/ + Другата история
04:30
Класическа музика
18:15
Дневниците на уфолога” - / на живо/
21:30
Документален филм