Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Юни » 21

Програма на телевизиите за 21 Юни 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Светът на Майли Сайръс - док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Феноменът Тайгър Уудс - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

04:40
Въпрос на чест 3 тв филм /12, последен епизод/п/(16)
05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:"Убежище от грехове” - сериал, с. 1, еп. 21
15:00
Премиера:“Шест сестри” сериал, с.3, еп. 28
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.1, еп. 27
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
“Сърцето на града” - сериал, с.1, еп. 41
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 2, еп. 47
21:30
Премиера:“Страсти в Тоскана” сериал, с.4, eп.14
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Под наблюдение”- сериал, с.4, еп.12
01:00
“Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Времето лети"- сериал, с.3, еп. 81

bTV Cinema

06:00
“Ризоли и Айлс” - сериал, с.6
08:30
“Аватар” - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
11:45
“Ризоли и Айлс” - сериал, с.61, еп. 7,8
13:45
“Дневниците на вампира” сериал, с.8, еп.3
14:45
“И се роди звезда” - комедия (Италия, 2012), режисьор Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
16:30
“Опасен копнеж” - трилър (Канада, 2016), режисьор - Пол Шапиро, актьори - Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
18:30
“Оглупели от любов” - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо, Джош Гробан, Лиза Лапира,Джои Кинг, Бет Литълфорд и др.
21:00
“Прецаканите” - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
23:00
Изчезването” - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
01:15
“Ризоли и Айлс” - сериал, с.6
03:15
“Дневниците на вампира” сериал, с.8

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
Автентични храни - филм
10:00
Райски градини - филм
10:30
Сянката на Елена - семеен сериал
11:30
Мамчета - комедиен сериал
12:00
Как станах руснак - комедиен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Глухар - криминален сериал
15:00
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Класически коли - филм
16:30
Сила - криминален сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Одисей - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Довереникът - исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./

FOX

05:10
Американците - пети сезон, еп. 10
06:00
Завинаги - първи сезон, еп. 3
06:45
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 7
07:10
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 8
07:35
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 18
08:00
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 19
08:25
Малкълм - седми сезон, еп. 22
08:55
Високо напрежение - първи сезон, еп. 19
09:50
От местопрестъплението: Маями, еп. 22
10:45
От местопрестъплението: Маями, еп. 23
11:40
От местопрестъплението: Маями, еп. 24
12:35
24: Наследството - първи сезон, еп. 9
13:30
Касъл - първи сезон, еп. 3
14:25
Касъл - първи сезон, еп. 4
15:20
Завинаги - първи сезон, еп. 3
16:15
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 20
16:40
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 21
17:10
Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
17:35
Психаротерапия - трети сезон, еп. 16
18:05
Високо напрежение - първи сезон, еп. 20
19:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 1
20:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 2
21:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 3
22:00
Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 22
22:55
Касъл - първи сезон, еп. 5
23:50
Касъл - първи сезон, еп. 6
00:50
Завинаги - първи сезон, еп. 4
01:45
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 9
02:10
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 10
02:30
Американците - пети сезон, еп. 11
03:15
Малкълм - седми сезон, еп. 22
03:40
Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
04:05
Психаротерапия - трети сезон, еп. 16
04:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 9
04:50
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 10

Kino Nova

05:50
“Костюмари” - сериал, сезон 6 /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:50
“Дългът зове” - семеен филм с уч. на Даниела Моне, Кели Блац, Лесли Дейвид Бейкър, Дафни Зунига и др. /п/
11:00
“Костюмари” (премиера) сериал, сезон 6
12:00
Любителката на мистерии: О, бебче”- криминален с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
14:15
“Кешбол” - спортна драма с уч. на Брат Пит, Джоана Хил, Филип Сиймур Хофман, Робин Райт, Крис Прат, Стивън Бишъп, Рийд Даймънт и др.
17:00
“Безпощадно” - екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Оливър Джаксън-Коен, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Том Беринджър, Майк Епс, Маги Грейс, Муун Блъдгуд и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5
21:00
“Грозната истина” - романтична комедия с уч. на Катрин Хейгъл, Джерард Бътлър, Брий Търнър, Ерик Уинтър, Черил Хайнс, Джон Майкъл Хигинс, Ник Сарси, Бони Самървил и др.
23:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5 /п/
00:00
“Кешбол” - спортна драма с уч. на Брат Пит, Джоана Хил, Филип Сиймур Хофман, Робин Райт, Крис Прат, Стивън Бишъп, Рийд Даймънт и др. /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, 7 сезон
22:00
Новините на NOVA
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
“Черният списък” - сериен филм, 4 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
10:30
Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
13:30
В неизвестност тв филм /4 епизод/
14:30
Трето полувреме коментарно студио
15:00
Дания - Австралия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
17:00
Трето полувреме коментарно студио
18:00
Франция - Перу, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Аржентина - Хърватия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест 3 тв филм /12, последен епизод/(16)
00:45
Телепазарен прозорец
01:00
Дания - Австралия, среща от Световното първенство по футбол /п/
02:50
Франция - Перу, среща от Световното първенство по футбол /п/
04:40
Въпрос на чест 3 тв филм /12, последен епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Детелини фолклорен спектакъл
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Светлина в безкрая документален филм /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:15
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
10:45
Български уроци - аз уча български /п/
11:10
Моят дом документален филм
12:00
По света и у нас
12:30
Умно село А Мега играе… /актрисата Меглена Караламбова/
13:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Япония днес Бойните доспехи на самураите
15:35
Капри сериен тв филм /2 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Лятото свършва през юни документален филм
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Телетуризъм
19:10
Цариградски разговори с Тончо Жечев документален филм /първа част/
20:00
По света и у нас
20:30
Пътешествия документална поредица
21:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
22:00
Жива плът игрален филм /Канада, 2015 г./, режисьор Ърни Балбаш, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Джон Ролстън, Дарън Шахлави, Ленърд Гонзалес и др. (14)
23:40
Япония на фокус
23:55
Изкуството на 21 век
00:25
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
00:55
Жива плът игрален филм /п/ (14)
02:35
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:35
Непозната земя /избрано/п/
04:05
Часът на зрителите /избрано/п/
04:35
Асен във времето документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

07:00
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
07:30
Иран - Испания, среща от световното първенство по футбол
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Португалия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшир обзор
14:00
Трето полувреме коментарно студио
15:00
Дания - Австралия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
17:00
Трето полувреме коментарно студио
18:00
Франция - Перу, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
20:00
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Франция - Перу, среща от световното първенство по футбол
01:35
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол
03:25
Дания - Австралия, среща от световното първенство по футбол
05:20
Колоездене: Обиколка на Хърватия обзор

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Вождът Георги Димитров /п/
13:40
Европейски маршрути
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/п/
16:30
Ретро спорт Успехите на Румяна Нейкова /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Музикални следи За риба с “Тоника”
18:30
Отворени досиета 2 Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра
19:00
В кадър Западни Балкани: Косово /п/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Цезар тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Втори дубъл тв новела /2011 г./, режисьор Надежда Косева, в ролите: Светла Цоцоркова, Стефан А. Щерев и др.
21:00
Обещанието 2 състезание с български евродепутати
21:55
Гала концерт на Русенската филхармония диригент Йоханес Шлефли, солист Фабио ди Казола - кларинет /Швейцария/
23:05
Силуети Събирачът на таланти - проф. Иван Шишманов
23:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
България от край до край 3 /4 епизод/п/
00:30
Отворени досиета 2 Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра /п/
01:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
01:30
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:00
Библиотеката /п/
03:00
Бразди /п/
03:30
Притъмнее ли, значи е на разсъмване документален филм /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:30
Женени с деца” - сериал, сезон 2, 2 епизода /п/
06:30
“Камиони по леда” - риалити, сезон 7
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
“Снайперисти” - сериал, сезон 5 /п/
10:00
“Черният списък” - сериал, сезон 1 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2 /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 2
14:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 5
15:00
“Черният списък” - сериал, сезон 1
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 2, 2 епизода
17:00
“Атака срещу Еър Форс Едно” екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част /п/
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2
21:00
“Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 5
22:00
“Крийд: Сърце на шампион” - драма с уч. на Силвестър Сталоун, Майкъл Б. Джордан, Теса Томпсън, Филисия Рашад, Андре Уорд, Тони Белю, Ричи Костър, Греъм Мактавиш, Джейкъб Дуран, Ууд Харис и др.
00:45
“Пожарникарите от Чикаго " сериал, сезон 5 /п/
01:45
Еротичен телепазар