Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Юни 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
13:30
В неизвестност тв филм /6 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец 42-сериен анимационен филм /Австралия, 1998г./
15:35
Гласувайте за Беки 26-сериен тв филм /Канада, 2009г./
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Уругвай - Русия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
19:00
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Испания - Мароко, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Калининград
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест 4 тв филм /1 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
00:55
Саудитска Арабия - Египет, среща от Световното първенство по футбол /запис/
02:45
Иран - Португалия, среща от Световното първенство по футбол /запис/
04:35
Въпрос на чест 4 тв филм /1 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Концерт на хор “Цветница” /БНТ 2 Варна/
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Денят започва с Култура /п/
08:40
Япония днес Бойните доспехи на самураите /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:15
Местно време /БНТ 2 София/п/
10:45
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
11:15
Пред олтара на операта /избрано/
11:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Патриархат сериен тв филм /5 серия/
13:30
Пътеводител БГ /избрано/
14:00
Денят започва с Култура
15:15
Многоликата Япония: Земята е само една Безгрижният полет на белия щъркел
15:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Капри сериен тв филм /3 епизод/
18:50
Въображение, творчество, диалози - 65 години Чешки център документален филм /п/
19:20
Цариградски разговори с Тончо Жечев документален филм /втора част/
20:00
По света и у нас
20:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
21:00
Нощта на кардинала тв постановка по пиесата на Петър Маринков /2006 г./, режисьор Владилен Александров, в ролите: Атанас Атанасов, Станка Калчева, Пламен Сираков, Людмила Митева, Людмила Сланева и др.
22:50
Световните градове на България 17 км път в бъдещето /Полски Тръмбеш/п/
23:15
Ленти и документи: “Младите в българското кино” документален филм /1978 г./
00:00
Днес и утре
00:30
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
01:00
Патриархат сериен тв филм /5 серия/п/
02:00
Пред олтара на операта /избрано/п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Непозната земя /избрано/п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/п/
04:25
Телетуризъм /п/
04:35
Международен фолклорен фестивал Варна 2016 /БНТ 2 Варна/п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

07:00
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
07:30
Полша - Колумбия, среща от световното първенство по футбол
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Планинско колоездене: Titan Desrt Race обзор
13:30
Англия - Панама, среща от световното първенство по футбол
15:30
Световното накратко студийна програма
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Саудитска Арабия - Египет, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Волгоград
19:00
Трето полувреме коментарно студио
20:00
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Иран - Португалия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Саранск
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Уругвай - Русия, среща от световното първенство по футбол
01:35
Испания - Мароко, среща от световното първенство по футбол
03:25
Саудитска Арабия - Египет, среща от световното първенство по футбол
05:25
Светът на конете
05:40
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Софийските улици
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Тревога тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/п/
16:30
Време за губене /избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2 /избрано/
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Регионална дискусия - Благоевград /БНТ 2 Благоевград/п/
19:00
Непозната земя /избрано/
19:30
Афиш културно-информационно предаване /п/
19:45
Мами тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Мера според мера: Лятото на 1903 тв сериен филм /четвърта серия/
22:00
В кадър Човешкият глас /п/
22:30
Културни адреси: София, Европа документална поредица /6 епизод/
22:55
5 минути София
23:00
Триптих за Димитър Димов документален филм /2006 г./
23:30
Извън играта /п/
00:00
Часът на зрителите /п/
00:30
Регионална дискусия - Благоевград /БНТ 2 Благоевград/п/
01:30
България от край до край 3 /5 епизод/п/
02:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
03:00
Време за губене /избрано/п/
03:30
Пътувай с БНТ 2 /избрано/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/