Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 26 Юни 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
13:30
В неизвестност тв филм /7 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки тв филм
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Дания - Франция, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
19:00
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Нигерия - Аржентина, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест 4 тв филм /2 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
00:55
Австралия - Перу, среща от Световното първенство по футбол /запис/
02:45
Исландия - Хърватия, среща от Световното първенство по футбол /запис/
04:35
Въпрос на чест 4 тв филм /2 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Балкански ритми фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Многоликата Япония: Земята е само една Безгрижният полет на белия щъркел /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:15
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
10:45
Пътеводител БГ /избрано/п/
11:15
България от край до край 2 /6 епизод/
11:45
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Опознай България /избрано/
13:00
Патриархат сериен тв филм /6 серия/
13:55
Денят започва с Култура
15:10
Изкуството на 21 век /п/
15:40
Капри сериен тв филм /3 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Капри сериен тв филм /4 епизод/
19:00
Омагьосан от морето документален филм
20:00
По света и у нас
20:30
Часът на зрителите /п/
21:00
“Лучия ди Ламермур” - опера от Гаетано Доницети спектакъл на Държавна опера Стара Загора /1 и 2 част/
23:05
Ленти и документи: “Марго и приятели” документален филм /2007 г./
00:05
Днес и утре
00:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Патриархат сериен тв филм /6 серия/п/
02:00
България от край до край 2 /6 епизод/п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Непозната земя /избрано/п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/п/
04:30
Знаете ли, че… /п/
04:40
Америка днес /п/
05:35
Днес и утре /п/

БНТ HD

07:00
Две ръце на масата 3 филм за европейското първенство по канадска борба
07:30
Иран - Португалия, среща от световното първенство по футбол
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Уругвай - Русия, среща от световното първенство по футбол
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /16 епизод/
13:30
Испания - Мароко, среща от световното първенство по футбол
15:30
Световното накратко студийна програма
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Австралия - Перу, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Сочи
19:00
Трето полувреме коментарно студио
20:00
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Исландия - Хърватия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Ростов на Дон
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Дания - Франция, среща от световното първенство по футбол
01:35
Нигерия - Аржентина, среща от световното първенство по футбол
03:25
Австралия - Перу, среща от световното първенство по футбол
05:25
Аз съм…
05:40
Формула Е: Е-при на Цюрих- Х кръг от световния шампионат за електроболиди

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Софийските кафенета
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира /п/
13:30
Мами тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:15
Здравето отблизо /най-доброто/п/
16:30
Иде нашенската музика /п/
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Атлас Непознатата Коста Рика
18:30
Отворени досиета 2 Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите.
19:00
На опера с БНТ 2: “Ромео и Жулиета” /БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Летящият кон тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Мера според мера: 1906 - 1908 тв сериен филм /пета серия/
21:50
Едмар Кастанеда трио Музикален фестивал “Жълтите павета”
22:45
Сингапур - градът на лъва документален филм
23:35
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
00:05
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:35
Отворени досиета 2 Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите. /п/
01:05
Съвременници 2: “Подвигът и другите обикновени неща” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:05
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Малки истории /п/
03:35
Извън играта /п/
04:05
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:35
Денят започва с Култура /п/
05:50
Малки истории /п/