Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Юни 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Животът на Нелсън Мандела - док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Пуерто Рико – док. филм на Bloomberg
16:30
Хаити – отворен за бизнес – док. филм на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия – док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Историята на"Манчестър Юнайтед" – док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:"Висше общество" сериал, с.1, еп. 4
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.3, еп. 33
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.1, еп. 32
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
“Сърцето на града” - сериал, с.1, еп. 46
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 2, еп. 52
21:30
Премиера:"Страсти в Тоскана" сериал, с.4, еп.19
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Под наблюдение"- сериал, с.4, еп.17
01:00
“Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Времето лети"- сериал, с.3, еп. 90

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6
08:00
Дневниците на вампира” сериал, с.8
09:15
“Защитна стена” - екшън, трилър (САЩ 2006), режисьор - Ричърд Лонкрейн, актьори - Вирджиния Медсън, Харисън Форд, Пол Бетани, Робърт Форстър, Мери Ли Реджскъб, Робърт Патрик, Джими Бенет, Алън Аркин и др.
11:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6, еп. 17,18
13:30
Дневниците на вампира” сериал, с.8, еп.8
14:30
“Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението” - екшън, фентъзи, трилър (САЩ, Обединени арабски емирства, 2012), режисьори - Марк Невълдайн, Брайън Тейлър, актьори - Никълъс Кейдж, Виоланте Плачидо, Кристоф Ламбер, Киъран Хайндс, Джони Уитуорт, Идрис Елба и др.
16:30
“Отмъщението на сестрите” - трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др.
18:30
“Секретна квартира” - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
21:00
“Специален доклад” - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов, Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
00:00
“Джон Уик” - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори - Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др.
01:45
“Ризоли и Айлс” - сериал, с.6
04:00
Дневниците на вампира” сериал, с.8

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
Автентични храни - филм
10:00
Райски градини – филм
10:30
Сянката на Елена – семеен сериал
11:30
Мамчета – комедиен сериал
12:00
Как станах руснак – комедиен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Глухар – криминален сериал
15:00
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Класически коли - филм
16:30
Одисей - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Одисей - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни – криминален сериал
23:00
Довереникът – исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:10
Легион - първи сезон
06:00
Завинаги - първи сезон
06:45
Под наблюдение - първи сезон
07:35
Последният човек на Земята първи сезон
08:00
Теория за Големия взрив - първи сезон
08:25
Теория за Големия взрив - първи сезон
08:55
Модерно семейство - трети сезон
09:20
Модерно семейство - трети сезон
09:50
От местопрестъплението: Маями
10:45
От местопрестъплението: Маями
11:40
От местопрестъплението: Маями
12:35
24: Наследството - първи сезон
13:30
Касъл - втори сезон
14:25
Касъл - втори сезон
15:20
Завинаги - първи сезон
16:15
Теория за Големия взрив - първи сезон
16:40
Теория за Големия взрив - първи сезон
17:10
Модерно семейство - трети сезон
17:35
Модерно семейство - трети сезон
18:05
Под наблюдение - първи сезон
19:00
От местопрестъплението: Маями
20:00
От местопрестъплението: Маями
21:00
От местопрестъплението: Маями
22:00
Паранормално - първи сезон
22:30
Паранормално - първи сезон
22:55
Касъл - втори сезон
23:50
Касъл - втори сезон
00:50
Завинаги - първи сезон
01:45
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон
02:10
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон
02:30
Легион - първи сезон
03:15
Последният човек на Земята първи сезон
03:40
Модерно семейство - трети сезон
04:05
Модерно семейство - трети сезон
04:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон
04:50
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон

Kino Nova

05:50
Костюмари” - сериал, сезон 7, /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:50
“С вкус на любов” - романтичен филм с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др., /п/
11:00
Костюмари” (премиера) - сериал, сезон 7
12:00
“Чиракът на Мерлин” - приключенски с уч. на Миранда Ричардсън, Сам Нийл, Марк Гибън, Тегън Мос и др., II част, /п/
14:00
“Татко” - комедия с уч. на Джак Лемън, Тед Дансън, Олимпия Дукакис, Кевин Спейси, Итън Хоук, Дж. Т. Уолш и др., /п/
16:30
“Животът е прекрасен” - драма с уч. на Роберто Бенини, Николета Браши, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Серджо Бини Бъстик, Мариса Передес, Хорст Бучхолз и др., /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5
21:00
“Убийци” - екшън-комедия с уч. Аштън Къчър, Катрин Хейгъл, Том Селек, Катрийн О‘Хара, Катерин Уиник, Кевин Съсман, Лиса Ан Уолтър, Каси Уилсън и др.
23:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5, /п/
00:00
“Смъртоносна надпревара 2” екшън с уч. Шон Бийн, Люк Гос, Лорън Коен, Винг Реймс, Дани Трейо, Робин Шоу, Тейнит Финикс, Джо Ваз и др., /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, 7 сезон
22:00
Новините на NOVA
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
“Черният списък” - сериен филм, 4 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
13:30
В неизвестност тв филм /9 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки тв филм
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Япония - Полша, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Волгоград
19:00
Трето полувреме коментарно студио
19:30
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Англия - Белгия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Калининград
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест 4 тв филм /4 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
00:55
Сенегал - Колумбия, среща от Световното първенство по футбол /запис/
02:45
Панама - Тунис, среща от Световното първенство по футбол /запис/
04:35
Въпрос на чест 4 тв филм /4 епизод/п/(16)
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Пей ми песен - Филип и Мария Кутеви фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Светлина в безкрая документален филм /п/
09:00
По света и у нас
09:15
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:15
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
10:45
Български уроци - аз уча български /п/
11:10
Знаете ли…
11:30
Фото, моля… филм за старите Софийски фотоателиета
12:00
По света и у нас
12:30
Умно село Тук, където /не/ сме - с Тони Николов
13:25
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
13:55
Денят започва с Култура
15:10
Япония днес Прекрасната светлина на лятото
15:40
Капри сериен тв филм /5 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Капри сериен тв филм /6 епизод/
19:00
5 минути София
19:05
Като дъх музика /70 години от рождението на диригента Емил Чакъров/ документален филм /първа част/
20:00
По света и у нас
20:30
Пътешествия документална поредица
21:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
22:00
Не се предавай игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Хауърд Дж. Форд, в ролите: Анджела Диксън, Рами Насър, Найджъл Уитмей, Велибор Топич и др. (16)
23:30
Истории от лабиринта: “Алея Щефания”, сладкият живот на Сегед документален филм /Унгария/
23:55
Изкуството на 21 век
00:25
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
00:55
Не се предавай игрален филм /п/ (16)
02:25
Светлина в безкрая документален филм /п/
02:35
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:35
Непозната земя /избрано/п/
04:05
Часът на зрителите /избрано/п/
04:35
Като дъх музика документален филм /първа част/п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

07:00
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /16 епизод/
07:30
Република Корея - Германия, среща от световното първенство по футбол
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Сърбия - Бразилия, среща от световното първенство по футбол
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:30
Световното накратко студийна програма
13:10
Светът на конете
13:30
Световна купа по конен спорт пряко предаване от Божурище
15:00
Планинско колоездене: Titan Desrt Race обзор
15:30
Световното накратко студийна програма
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Сенегал - Колумбия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
19:00
Трето полувреме коментарно студио
20:00
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Панама - Тунис, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Саранск
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Япония - Полша, среща от световното първенство по футбол
01:35
Англия - Белгия, среща от световното първенство по футбол
03:25
Сенегал - Колумбия, среща от световното първенство по футбол
05:30
Световна купа по конен спорт

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Нощна София
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/
11:40
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Съвременници 2: “Мореплавателят, който сбъдна мечтата си” документален филм /БНТ 2 Варна/п/
13:30
Световна купа по конен спорт пряко предаване от Божурище
15:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:30
История.bg 140 години от рождението на Яворов /п/
16:30
Ретро спорт Мария Гроздева - от Барселона до Пекин /п/
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Музикални следи Дует “Шик”
18:30
Пътуване в миналото документална поредица /втора част/
19:00
В кадър Човешкият глас /п/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Странната съседка тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Мера според мера: 1910 - 1915 игрален филм /седми, последен епизод/
21:40
Концерт на оркестър “Камерата Орфика” Софийски музикални седмици
22:35
Народите между джунглата и океана документален филм
23:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
България от край до край 3 /5 епизод/п/
00:30
Пътуване в миналото документална поредица /втора част/п/
01:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:00
Библиотеката /п/
03:00
История.bg 140 години от рождението на Яворов /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:30
Денят започва с Култура /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:30
Женени с деца” - сериал, сезон 2, 2 епизода, /п/
06:30
Камиони по леда” - риалити, сезон 8
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
Снайперисти” - сериал, сезон 5, /п/
10:00
“Черният списък” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 2
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5
15:00
“Черният списък” - сериал, сезон 2
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 2, 2 епизода
17:00
“Ледове” - приключенски филм с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О‘Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., I част, /п/
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2
21:00
Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 5
22:00
“Вертикална граница” - приключенски с уч. на Крис О’Донъл, Бил Пакстън, Робин Тъни, Скот Глен, Изабела Скорупко, Темуера Морисън, Стюарт Уилсън и др.
00:40
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 5, /п/
01:40
Еротичен телепазар