Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 02 Юли 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Момичето от Оз: Никол Кидман - док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи - док. филм на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Цялата история на Айртон Сена - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:40
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” анимация
06:30
“Приятели” - сериал, с.4, еп. 1
07:00
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Висше общество” сериал, с.1, еп. 6
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.3, еп. 35
16:00
Премиера: “Алиса в страната на любовта” - сериал, с.1, еп. 34
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Сърцето на града” - сериал, с.1, еп. 48
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 2, еп. 54
21:30
Премиера: “Салон за красота” сериал, с.1, еп.1
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Под наблюдение"- сериал, с.4, еп.19
01:00
Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици"- сериал, с.1, еп. 11

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7
08:15
“Последният самурай” - драма, екшън, исторически, САЩ, 2013 г., режисьор - Едуард Зуик, актьори - Том Круз, Тимоти Спол, Били Конъли и др.
11:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7, еп. 3,4
13:30
Дневниците на вампира” сериал, с.8, еп.10
14:30
“Да пожертваш пешка” - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Едуард Зуик, актьор - Тоби Магуайър, Лив Шрайбер, Майкъл Стулбарг, Питър Сарсгаард, Едуард Зиновиев, Робин Уайгър, Софи Нелис, Лили Рейб и др.
17:00
Коледата невъзможна 2” комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др.
19:00
“Бездомници” - драма (САЩ, 1997), режисьор - Вин Дизел, актьори - Вин Дизел, Майк Ейпс, Дарнел Уилямс, Михаела Тудуров и др.
21:00
Премиера: “Миньоните” - анимация (САЩ, 2015), сценарист Брайън Линч, режисьори - Кайл Балда, Пиер Кофин
23:30
“Прераждане” - драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Джонатан Глейзър, актьори Никол Кидман, Камерън Брайт, Дани Хюстън, Лорийн Бъкол, Алисън Елиът и др.
01:30
“Ризоли и Айлс” - сериал, с.7
03:30
Дневниците на вампира” сериал, с.8

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Операция: “История” - предаване с Росен Петров /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
Зад стените на Уиндзор - филм
10:30
Сянката на Елена - семеен сериал
11:30
Мамчета - комедиен сериал
12:00
Как станах руснак - комедиен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Глухар - криминален сериал
15:00
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Класически коли - филм
16:30
Сила - криминален сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Одисей - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Довереникът - исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./

FOX

05:35
Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
06:00
Завинаги - първи сезон
06:45
Под наблюдение - първи сезон
07:35
Последният човек на Земята - първи сезон
08:00
Теория за Големия взрив - първи сезон
08:25
Теория за Големия взрив - първи сезон
08:55
Модерно семейство - трети сезон
09:20
Модерно семейство - трети сезон
09:50
От местопрестъплението: Маями
10:45
От местопрестъплението: Маями
11:40
От местопрестъплението: Маями
12:35
Лий Даниелс: Стар - втори сезон
13:30
Касъл - втори сезон
14:25
Касъл - втори сезон
15:20
Завинаги - първи сезон
16:15
Теория за Големия взрив - първи сезон
16:40
Теория за Големия взрив - първи сезон
17:10
Модерно семейство - трети сезон
17:35
Модерно семейство - трети сезон
18:05
Под наблюдение - първи сезон
19:00
От местопрестъплението: Маями
20:00
От местопрестъплението: Маями
21:00
От местопрестъплението: Маями
22:00
Чикаго - първи сезон
22:55
Касъл - втори сезон
23:50
Касъл - втори сезон
00:50
Завинаги - първи сезон
01:45
Семейният тип - шести сезон
02:10
Семейният тип - шести сезон
02:30
Легион - първи сезон
03:15
Последният човек на Земята първи сезон
03:40
Модерно семейство - трети сезон
04:05
Модерно семейство - трети сезон
04:25
Семейният тип - шести сезон
04:50
Семейният тип - шести сезон

Kino Nova

05:50
Костюмари” - сериал, сезон 7 /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:50
“Семейство Флинтстоун” - комедия с уч. на Джон Гудман, Елизабет Пъркинс, Рик Моранис, Роузи О‘Донъл, Кайл Маклоклън, Холи Бери, Елизабет Тейлър и др. /п/
11:00
Костюмари” (премиера) сериал, сезон 7
12:00
“Горещо кънтри” - драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др.
14:30
“Господари на вълните” приключенски филм с уч. на Джерард Бътлър, Елизабет Шу, Джони Уестън, Абигейл Спенсър и др. /п/
16:45
“Идеалната непозната” - трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6
21:00
“ВЕЛИКИЯТ ПОНЕДЕЛНИК” - Зрителят избира между шест филма на facebook.com/ kinonova
00:30
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6 /п/
01:30
“Горещо кънтри” - драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др. /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, 7 сезон
22:00
Новините на NOVA
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
Черният списък” - сериен филм, 4 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе 16-сериен тв филм /Испания, 2014г./, 1 и 2 епизод, режисьор Карлос Седес, в ролите: Паула Ечевария, Мигел Анхел Силвестре, Аитана Санчес Хихон и др.
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
13:30
В неизвестност тв филм /11 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки тв филм
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Бразилия - Мексико, осминафинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
19:00
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Белгия - Япония, осминафинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Ростов на Дон
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест 4 тв филм /5 епизод/(16)
00:40
Телепазарен прозорец
00:55
Белгия - Япония, осминафинална среща от Световното първенство по футбол /п/
02:45
Бразилия - Мексико, осминафинална среща от Световното първенство по футбол /п/
04:35
Въпрос на чест 4 тв филм /5 епизод/п/(16)
05:30
Дойче веле: Шифт
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Ибро Лолов и неговият оркестър фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Денят започва с Култура /п/
08:45
Европейски маршрути
09:00
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Местно време /БНТ 2 София/п/
10:40
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
11:10
Пред олтара на операта /избрано/
11:40
Япония днес /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Патриархат сериен тв филм /7, последна серия/
13:30
Пътеводител БГ /избрано/
14:00
Надиграй ме” в училище танцовото шоу на България /седми сезон, 1 епизод/
15:10
Многоликата Япония: Земята е само една Живи същества
15:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
Капри сериен тв филм /7 епизод/
18:55
5 минути София
19:05
Умно село Тук, където /не/ сме - с Тони Николов /п/
20:00
По света и у нас
20:30
В памет на проф.Божидар Димитров: Непознатата България - Градът на светците документален филм /2000 г./
21:00
Големанов тв постановка /2006 г./ по едноименното произведение на Ст. Л. Костов, режисьори Мариус Куркински и Дамян Петров, в ролите: Христо Мутафчиев, Светлана Бонин, Ива Динчева, Александър Димов, Илка Зафирова, Иван Петрушинов и др.
22:45
Ленти и документи: “Незабравимият маестро Ангел Манолов” документален филм /2007 г./
23:30
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:00
Днес и утре
00:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Патриархат сериен тв филм /7, последна серия/п/
02:00
Пред олтара на операта /избрано/п/
02:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
03:30
Непозната земя /избрано/п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/п/
04:30
Када кум прасе и ти вречу турлашки фолклорен събор /БНТ 2 Русе/п/
05:30
Днес и утре /п/

БНТ HD

07:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Индонезия
08:40
Световен рали шампионат: Обзор на първата половина на сезона
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Испания - Русия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /17 епизод/
13:30
Хърватия - Дания - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
15:30
Световното накратко студийна програма
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Бразилия - Мексико - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
19:00
Баскетбол: Чехия - България, квалификация за световно първенство пряко предаване от Пардубице
21:00
Белгия - Япония - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Ростов на Дон
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Бразилия - Мексико - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
01:35
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Индонезия
03:15
Формула Е: Е-при на Цюрих- Х кръг от световния шампионат за електроболиди
04:35
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
05:10
Белгия - Япония - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Софийските паркове и градини
09:00
По света и у нас
09:10
Заедно С езика на танца /п/
09:40
Часът на зрителите /п/
10:10
Животът е вкусен /избрано/
11:05
Най-доброто от…. Трите баби
11:40
Цвят в мрака документален филм /БНТ 2 Русе/
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:20
Да намериш приятели тв новела на Евровизия /п/
13:35
История.bg Канът, кесарят, владетелят, католикът Тервел /п/
14:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:35
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
16:05
Вълшебните приказки на щурчето На лъжата краката са къси
16:35
Ретро спорт Мария Гроздева - от Барселона до Пекин /п/
17:35
Човешка комедия /избрано/
18:05
Регионална дискусия - Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
19:05
Непозната земя /избрано/
19:35
Европейски маршрути
19:45
Ирко и белите мишки тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Нощем с белите коне 6-сериен тв филм /България, 1985 г./, режисьор Павел Вежинов, в ролите: Николай Бинев, Пламена Гетова, Иван Иванов, Гинка Станчева, Любомир Младенов и др. /първа серия/
21:35
В кадър История на красотата /п/
22:05
Културни адреси: София, Европа документална поредица /7 епизод/
22:25
Черният щъркел документален филм за Тончо Жечев /2009 г./
22:55
5 минути София
23:05
Извън играта /п/
23:45
Часът на зрителите /п/
00:15
Регионална дискусия - Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
01:15
България от край до край 3 /6 епизод/п/
01:45
Вяра и общество с Горан Благоев /избрано/
02:45
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
03:15
Време за губене /избрано/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2: Етно /избрано/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:45
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:45
Европейски маршрути /п/

Диема

05:30
Женени с деца” - сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
06:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
Снайперисти” - сериал, сезон 5 /п/
10:00
Черният списък” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2 /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 2
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5
15:00
Черният списък” - сериал, сезон 2
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:00
“Отмъщението на Уайът Ърп” - уестърн с уч. на Вал Килмър, Шон Робъртс, Мат Далас, Трейси Адкинс, Мартин Снатандер и др. /п/
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2
21:00
Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 5
22:00
“Конан Разрушителя” - приключенски екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Грейс Джоунс, Уилт Чембърлейн, Мако Ивамацу, Трейси Уолтър, Сара Дъглас, Оливия д’Або, Пат Роуч, Джеф Кори и др.
00:10
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2 /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:15
“Национална лотария” /п/