Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Юли » 03

Програма на телевизиите за 03 Юли 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Момичето от Оз: Никол Кидман - док. поредица
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи - док. филм на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Миахел Шумахер: Червеният Барон - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” анимация
06:30
“Приятели” - сериал, с.4, еп. 2
07:00
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Висше общество” сериал, с.1, еп. 7
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.3, еп. 36
16:00
Премиера: “Алиса в страната на любовта” - сериал, с.1, еп. 35
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Сърцето на града” - сериал, с.1, еп. 49
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Великолепният век: Кьосем” - сериал, с. 2, еп. 55
21:30
Премиера: “Салон за красота” - сериал, с.1, еп.2
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Под наблюдение”- сериал, с.4, еп.20
01:00
“Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици"- сериал, с.1, еп. 12

bTV Cinema

06:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7
08:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.8
09:15
“Изгубена на 17” - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Дъг Кембъл, актьори - Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.
11:15
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7, еп. 5,6
13:15
“Дневниците на вампира” сериал, с.8, еп.11
14:15
“Среща в интернет” - криминален, драма, мистерия (Канада, 2014), режисьор - Дейвид ДеКрейн, актьори - Ивон Займа, Шон Робъртс, Мери-Маргарет Хюмс, Гари Хъдсън и др.
16:00
“Изгубена на 17” - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Дъг Кембъл, актьори - Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.
18:00
Последният самурай” драма, екшън, исторически, САЩ, 2013 г., режисьор Едуард Зуик, актьори - Том Круз, Тимоти Спол, Били Конъли и др.
21:00
“Арго” - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован, Виктор Гарбър и др.
23:30
“Неправна кантора” - комедия (Италия, 2013), режисьор - Умберто Рикони Картени, актьори - Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др.
01:30
“Ризоли и Айлс” - сериал, с.7
03:30
“Дневниците на вампира” сериал, с.8

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
Зад стените на Уиндзор филм
10:30
Сянката на Елена - семеен сериал
11:30
Мамчета - комедиен сериал
12:00
Как станах руснак - комедиен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Глухар - криминален сериал
15:00
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Класически коли - филм
16:30
Сила - криминален сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Одисей - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Довереникът - исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./

FOX

00:10
“Сламени кучета” - трилър с уч. на Джеймс Марсдън, Кейт Босуърт, Уолтън Гогинс, Александър Скарсгард, Джеймс Уудс, Доминик Пърсел, Рис Койро, Били Лъш, Уила Холанд, Лаз Алонсо и др.
05:10
Легион - първи сезон
06:00
Завинаги - първи сезон
06:45
Под наблюдение - първи сезон
07:35
Последният човек на Земята първи сезон
08:00
Теория за Големия взрив първи сезон
08:25
Теория за Големия взрив първи сезон
08:55
Модерно семейство - трети сезон
09:20
Модерно семейство - трети сезон
09:50
От местопрестъплението: Маями
10:45
От местопрестъплението: Маями
11:40
От местопрестъплението: Маями
12:35
Ловец на мисли - четвърти сезон
13:30
Касъл - втори сезон
14:25
Касъл - втори сезон
15:20
Завинаги - първи сезон
16:15
Теория за Големия взрив първи сезон
16:40
Теория за Големия взрив първи сезон
17:10
Модерно семейство - трети сезон
17:35
Модерно семейство - трети сезон
18:05
Под наблюдение - първи сезон
19:00
От местопрестъплението: Маями
20:00
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
21:00
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
22:00
911 - първи сезон
22:55
Касъл - втори сезон
23:50
Касъл - втори сезон
00:50
Завинаги - първи сезон
01:45
Семейният тип - шести сезон
02:10
Семейният тип - шести сезон
02:30
Легион - първи сезон
03:15
Последният човек на Земята първи сезон
03:40
Модерно семейство - трети сезон
04:05
Модерно семейство - трети сезон
04:25
Семейният тип - шести сезон
04:50
Семейният тип - шести сезон

Kino Nova

05:50
“Костюмари” - сериал, сезон 7 /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:50
“Флинтстоун: Да живее Рок Вегас” - комедия с уч. на Марк Ади, Стивън Болдуин, Кристен Джонстън, Джейн Краковски, Джоан Колинс, Алън Къминг, Томас Гибсън и др. /п/
11:00
“Костюмари” (премиера) сериал, сезон 7
12:00
В кадър
12:30
“Южнячки” - драма с уч. на Ема Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн и др.
15:30
Игрален филм /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6
21:00
Гепи” - криминална комедия с уч. на Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Стейтъм, Джейсън Флеминг, Раде Шербеджия, Лени Джеймс, Алън Форд, Стивън Греъм и др.
23:10
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6 /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Хавай 5-0” - сериен филм, 7 сезон
22:00
Новините на NOVA
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
“Черният списък” - сериен филм, 4 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” сериен филм
02:30
“Ритъмът на мечтите” сериен филм
04:00
“Войната на розите” - сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе тв филм /3 и 4 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
13:30
В неизвестност тв филм /12, последен епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сийбърт анимационен филм
15:10
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки тв филм
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Швеция - Швейцария, осминафинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
19:00
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Колумбия - Англия, осминафинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Въпрос на чест 4 тв филм /6 епизод/(16)
00:35
Телепазарен прозорец
00:50
Колумбия - Англия, осминафинална среща от Световното първенство по футбол /п/
02:40
Швеция - Швейцария, осминафинална среща от Световното първенство по футбол /п/
04:30
Въпрос на чест 4 тв филм /6 епизод/п/(16)
05:30
Дойче веле: Шифт
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Квартет “Славей” стари градски песни
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Мили Бате “Писма на един дакел” детски тв филм /1 и 2 серия/
08:10
Пътешествия документална поредица /избрано/п/
08:40
Многоликата Япония: Земята е само една Живи същества /п/
09:00
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Часът на зрителите /п/
11:10
България от край до край 2 /8, последен епизод/
11:40
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Златният век: “Пролог” 11-сериен тв филм /България, 1984 г./, режисьор Любен Морчев, в ролите: Мариус Донкин, Румян Лазов, Васил Михайлов и др. /1 серия/
13:35
Опознай България /избрано/
14:00
Надиграй ме” в училище танцовото шоу на България /седми сезон, 2 епизод/
15:15
Евроновини: В правилната посока
15:30
Капри сериен тв филм /7 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:00
Капри сериен тв филм /8 епизод/
19:00
Катарзис документален филм
20:00
По света и у нас
20:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
21:00
Оратория “Елиас” от Феликс Менделсон-Бартолди концерт на Симфоничен оркестър, солисти и смесен хор на БНР, диригент Владимир Кираджиев
23:05
Ленти и документи: “Хайде, куме” документален филм /1986 г./
23:45
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:15
Днес и утре
00:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
01:15
Златният век: “Пролог” сериен тв филм /1 серия/п/
02:20
България от край до край 2 /8, последен епизод/п/
02:50
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:50
Непозната земя /избрано/п/
04:20
Часът на зрителите /избрано/п/
04:45
Америка днес /п/
05:40
Днес и утре /п/

БНТ HD

07:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/
07:30
Баскетбол: Чехия - България, квалификация за световно първенство
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Бразилия - Мексико - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
13:30
Белгия - Япония - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
15:30
Световното накратко студийна програма
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Швеция - Швейцария - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
19:00
Трето полувреме коментарно студио
20:00
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Колумбия - Англия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Швеция - Швейцария - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
01:35
Баскетбол: Чехия - България, квалификация за световно първенство
03:25
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
05:10
Колумбия - Англия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
08:30
Културни адреси: София, Европа
09:00
По света и у нас
09:10
Човешка комедия Лицето хапе /п/
09:40
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
10:10
Животът е вкусен /избрано/
11:05
Знаете ли, че…
11:20
Вълшебните приказки на щурчето На лъжата краката са къси /п/
11:50
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Ретро спорт Мария Гроздева - от Барселона до Пекин /п/
13:30
Ирко и белите мишки тв новела на Евровизия /п/
13:45
История.bg Тринадесетият владетел на Първата българска държава /п/
14:55
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:55
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/ /избрано/
16:25
Къщата на думите Острови на изненадите
16:55
Иде нашенската музика /п/
17:45
Атлас Вискяр планина
18:15
Стивън Рънсиман /115 години от рождението на британския историк/ документален филм
19:00
На опера с БНТ 2: “Турандот” /БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Пряк път до Бразилия тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Нощем с белите коне тв сериен филм /втора серия/
21:35
Милчо Левиев и “Акустична версия” концерт-бенефис
23:10
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/
23:40
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:10
Стивън Рънсиман документален филм /п/
00:55
Съвременници 2: “Мореплавателят, който сбъдна мечтата си” документален филм /БНТ 2 Варна/п/
01:45
Малки истории /п/
02:35
Извън играта /п/
03:15
Знаете ли, че… /п/
03:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/ /избрано/
04:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

05:30
Женени с деца” - сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
06:30
“Полицаите от Чикаго” сериал, сезон 2
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
“Снайперисти” - сериал, сезон 5 /п/
10:00
“Черният списък” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили
12:00
“Пожарникарите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 2
14:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 5
15:00
“Черният списък” - сериал, сезон 2
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:00
Ловът на орела” - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Рутгер Хауер, Джо Суба, Зак Макгоун и др. /п/
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2
21:00
“Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 5
22:00
“Детонатор” - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уилям Хоуп, Тим Дътън, Силвия Колока и др.
00:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 2 /п/
01:00
Еротичен телепазар