Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Юли 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи - док. филм на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров
20:00
В края на деня с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Историята на Бионсе - док. филм
23:00
Коментари на деня
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс прайм” анимация
06:30
“Приятели” - сериал, с.4, еп. 5
07:00
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:"Висше общество" сериал, с.1, еп. 10
15:00
Премиера:"Шест сестри" сериал, с.3, еп. 39
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 38
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Сърцето на града” - сериал, с.1, еп. 52
19:00
bTV Новините - централна емисия 20:00 - Премиера: “Великолепният век: Кьосем” сериал, с. 2, еп. 58
21:30
Премиера:"Салон за красота" сериал, с.1, еп.5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Загадките на Лора”- сериал, с.1, еп.1
01:00
Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици"- сериал, с.1, еп. 15

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7
08:00
Дневниците на вампира” сериал, с.8
09:15
“Неправна кантора” - комедия (Италия, 2013), режисьор - Умберто Рикони Картени, актьори - Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др.
11:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.7, еп. 11,12
13:30
Дневниците на вампира” сериал, с.8, еп.14
14:30
Коледата невъзможна 2” - комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др.
16:15
“Бездомници” - драма (САЩ, 1997), режисьор - Вин Дизел, актьори - Вин Дизел, Майк Ейпс, Дарнел Уилямс, Михаела Тудуров и др.
18:30
“Арго” - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован, Виктор Гарбър и др.
21:00
“Боговете на Египет”- приключенски, фентъзи (САЩ, Австралия, 2016), режисьор - Алекс Пройас, актьори Брентън Туейтс, Джон Самаха, Кортни Итън, Николай КостерВалдау, Елоди Юнг, Джерард Бътлър, Брайън Браун, Ема Буут, Чадуик Боусман, Рейчъл Блейк и др.
23:30
“Шум на пари” - комедия, екшън (САЩ, 1997), режисьор - Брет Рътнър, актьори - Крис Тъкър, Чарли Шийн, Фейзън Лъв, Вероника Картрайт, Джоел Коен, Алек Соколов, Пол Сорвино, Даниел Ройбък, Дейвид Уорнър, Дамиан Чапа, Джей Стърн, Джоел Кохън, Ник Ашфорд и др.
01:30
“Роден на четвърти юли” биографичен, драма, военен (САЩ, 1989), режисьор - Оливър Стоун, актьори - Том Круз, Джак Макгий, Том Беринджър, Уилям Дефо, Кира Седжуик, Реймънд Дж. Бари, Керълайн Кава, Джоуш Еванс и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин
09:30
Кралска палитра - филм
10:30
Сянката на Елена - семеен сериал
11:30
Мамчета - комедиен сериал
12:00
Как станах руснак - комедиен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Операция:“История” - предаване с Росен Петров /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Глухар - криминален сериал
15:00
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отвътре - филм
16:30
Одисей - исторически сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Операция"Тежка вода" - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:00
Довереникът - исторически сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин /п./

FOX

05:10
Легион - първи сезон
06:00
Завинаги - първи сезон
06:45
Под наблюдение - първи сезон
07:35
Последният човек на Земята първи сезон
08:00
Теория за Големия взрив - втори сезон
08:25
Теория за Големия взрив - втори сезон
08:55
Модерно семейство - трети сезон
09:20
Модерно семейство - трети сезон
09:50
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
10:45
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
11:40
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
12:35
Паранормално - първи сезон
13:00
Паранормално - първи сезон
13:30
Касъл - втори сезон
14:25
Касъл - втори сезон
15:20
Завинаги - първи сезон
16:15
Теория за Големия взрив - втори сезон
16:40
Теория за Големия взрив - втори сезон
17:10
Модерно семейство - трети сезон
17:35
Модерно семейство - трети сезон
18:05
Под наблюдение - първи сезон
19:00
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
20:00
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
21:00
От местопрестъплението: Маями - осми сезон
22:00
Лий Даниелс: Стар - втори сезон
22:55
Касъл - втори сезон
23:50
Касъл - втори сезон
00:50
Завинаги - първи сезон
01:45
Семейният тип - шести сезон
02:10
Семейният тип - шести сезон
02:30
Легион - втори сезон
03:15
Последният човек на Земята първи сезон
03:40
Модерно семейство - трети сезон
04:05
Модерно семейство - трети сезон
04:25
Семейният тип - шести сезон
04:50
Семейният тип - шести сезон

Kino Nova

05:50
Костюмари” - сериал, сезон 7 /п/
06:45
“Драга фамилия” - сериал, сезон 3
07:45
София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:40
“Принцът от кошмара” - комедия с уч. на Бил Пулман, Елън Дедженеръс, Джоан Кюсак, Джоан Плоурайт, Хоуп Дейвис и др.
11:00
Костюмари” (премиера) сериал, сезон 7
12:00
Усмивката на Мона Лиза” драма с уч. на Джулия Робъртс, Кирстен Дънст, Джулия Стайлс, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин, Доминик Уест, Марша Гей Хардън, Джон Слатъри, Топър Грейс, Джулиет Стивънсън и др.
14:30
“Офицери и пешки” - трилър с уч. на Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Том Круз, Майкъл Пеня, Андрю Гарфилд, Питър Бърг, Кевин Дън, Дерек Люк и др. /п/
16:30
“Бурлеска” - мюзикъл с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи, Кристен Бел, Алън Къминг, Питър Галахър, Кам Жиганде и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6
21:00
“Когато играта е от най-голямо значение” (премиера) - драма с уч. на Джим Кавийзъл, Майкъл Чиклис, Александър Лудвиг, Лора Дърн, Матю Дадарио, Кланси Браун и др.
23:30
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 6 /п/
00:30
“Като рицарите” - приключенски екшън с уч. на Хийт Леджър, Руфъс Сюъл, Шанин Сосамон, Пол Бетани, Лора Фрейзър, Джеймс Пюърфой, Марк Ади, Алън Тудик и др. /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” (премиера) - сериен филм, 8 сезон
22:00
Новините на NOVA
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
00:30
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм, 3 сезон
01:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
02:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе тв филм /9 и 10 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
13:30
Системата тв филм /3 епизод/(12)
14:30
Сийбърт анимационен филм
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Гласувайте за Беки тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Уругвай - Франция, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
19:00
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Бразилия - Белгия, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Фестивалът в Гластънбъри
00:45
Телепазарен прозорец
01:00
Бразилия - Белгия, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол /п/
02:50
Уругвай - Франция, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол /п/
04:45
Днес и утре
05:10
Изкуството на 21 век
05:35
Туристически маршрути

БНТ 2

06:00
Притури се планината - народната певица Стефка Съботинова фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Мили Бате “Писма на един дакел” детски тв филм /7 и 8 серия/
08:15
Пътешествия документална поредица /избрано/п/
08:45
Под морските вълни
09:00
По света и у нас
09:10
Средновековните крепости на Източните Родопи: Османското нашествие документален филм /БНТ 2 Пловдив /трета част/
09:40
Европейски маршрути /п/
09:55
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:25
Япония днес Японската кухня /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Надиграй ме” в училище танцовото шоу на България /седми сезон, 5 епизод/
15:15
Знаете ли… /п/
15:35
Капри сериен тв филм /10 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
История.bg Канът, кесарят, владетелят, католикът Тервел /п/
19:05
Светлин документален филм
20:00
По света и у нас
20:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
21:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
22:00
Виктория игрален филм /Франция, 2016 г./, режисьор Жюстин Трие, в ролите: Вержини Ефира, Венсан Лакос, Мелвил Пупо и др. (12)
23:35
Истории от лабиринта: Комаром, улица “Игманди” документален филм /Унгария/
00:05
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:35
Туристически маршрути
01:05
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
01:35
История.bg /избрано/п/
02:35
Пътеводител БГ /избрано/п/
03:05
Фото, моля… филм за старите Софийски фотоателиета /п/
03:35
Непозната земя /избрано/п/
04:05
Часът на зрителите /избрано/п/
04:35
Светлин документален филм /п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:05
Световен рали шампионат: Обзор на първата половина на сезона
07:00
Трето полувреме коментарно студио
08:00
Белгия - Япония - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
10:00
Спортувай предаване за масовия спорт
10:30
Швеция - Швейцария - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Колумбия - Англия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
15:30
Световното накратко студийна програма
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Уругвай - Франция - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
19:00
Трето полувреме коментарно студио
20:00
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Уругвай - Франция - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
01:35
Формула Е: Е-при на Цюрих- Х кръг от световния шампионат за електроболиди
02:50
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /17 епизод/
03:20
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
05:10
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
08:30
Културни адреси: София, Европа
09:00
По света и у нас
09:10
Музикални следи Нели Рангелова /п/
09:40
Съдби човешки Дългият път /п/
10:05
Животът е вкусен /избрано/
11:00
Бени и Артур документален филм /п/
11:15
Енциклопедия България /п/
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Иде нашенската музика /п/
13:20
Изненада тв новела на Евровизия /п/
13:35
Средновековните крепости на Източните Родопи: Османското нашествие документален филм /БНТ 2 Пловдив /трета част/
14:05
Съвременници 2: “Млечният път” документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
15:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
16:05
Най-доброто от…. Малкото Духче
16:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
17:05
Извън играта /п/
17:45
Заедно Песента на могилата
18:15
Тайните на древните траки: Перперикон - Каменният град документална поредица /БНТ2 Пловдив/трета част/
19:15
България от край до край 3 /7 епизод/
19:45
Докато мама спи тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Нощем с белите коне тв сериен филм /пета серия/
21:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:00
Бразди /п/
22:25
Живей за мига - Роси Кирилова 35 години на сцена концерт с участието на Георги Христов, Маргарита Хранова, Веселин Маринов, Мими Иванова, Ваня Костова, Христо Кидиков и др.
00:15
В кадър История на красотата /п/
00:45
Тайните на древните траки: Перперикон - Каменният град документална поредица /БНТ2 Пловдив/трета част/п/
01:40
Непозната земя /п/
02:10
Часът на българската музика Дони /п/
03:05
България от край до край 3 /7 епизод/п/
03:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
05:05
Ретро спорт Световно първенство по футбол, Аржентина 1978 г. /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

05:30
Женени с деца” - сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
06:30
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
07:30
“В.И.П” - сериал, сезон 2 /п/
08:45
Снайперисти” - сериал, сезон 5 /п/
10:00
Черният списък” - сериал, сезон 2 /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, /п/
12:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 5 /п/
13:00
“В.И.П” - сериал, сезон 3
14:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5
15:00
Черният списък” - сериал, сезон 2
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 3
16:30
“Боецът” - драма с уч. на Марк Уолбърг, Крисчън Бейл, Ейми Адамс, Мелиса Лео, Джак Макгий, Ерика Макдермот и др. /п/
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 3
21:00
Пожарникарите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 5
22:00
Изгубеният свят: Джурасик парк” - приключенски екшън с уч. на Джеф Голдблум, Джулиан Мур, Пийт Постълуейт, Ричард Атънбъроу, Винс Вон, Питър Стормеър и др.
00:40
“Етажна собственост” - сериал, сезон 3 /п/
01:40
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
04:00
Еротичен телепазар