Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Юли 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе тв филм /9 и 10 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
13:30
Системата тв филм /3 епизод/(12)
14:30
Сийбърт анимационен филм
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
15:15
Гласувайте за Беки тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Уругвай - Франция, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
19:00
Трето полувреме коментарно студио
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Бразилия - Белгия, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Фестивалът в Гластънбъри
00:45
Телепазарен прозорец
01:00
Бразилия - Белгия, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол /п/
02:50
Уругвай - Франция, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол /п/
04:45
Днес и утре
05:10
Изкуството на 21 век
05:35
Туристически маршрути

БНТ 2

06:00
Притури се планината - народната певица Стефка Съботинова фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Мили Бате “Писма на един дакел” детски тв филм /7 и 8 серия/
08:15
Пътешествия документална поредица /избрано/п/
08:45
Под морските вълни
09:00
По света и у нас
09:10
Средновековните крепости на Източните Родопи: Османското нашествие документален филм /БНТ 2 Пловдив /трета част/
09:40
Европейски маршрути /п/
09:55
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:25
Япония днес Японската кухня /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Надиграй ме” в училище танцовото шоу на България /седми сезон, 5 епизод/
15:15
Знаете ли… /п/
15:35
Капри сериен тв филм /10 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
История.bg Канът, кесарят, владетелят, католикът Тервел /п/
19:05
Светлин документален филм
20:00
По света и у нас
20:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
21:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
22:00
Виктория игрален филм /Франция, 2016 г./, режисьор Жюстин Трие, в ролите: Вержини Ефира, Венсан Лакос, Мелвил Пупо и др. (12)
23:35
Истории от лабиринта: Комаром, улица “Игманди” документален филм /Унгария/
00:05
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:35
Туристически маршрути
01:05
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
01:35
История.bg /избрано/п/
02:35
Пътеводител БГ /избрано/п/
03:05
Фото, моля… филм за старите Софийски фотоателиета /п/
03:35
Непозната земя /избрано/п/
04:05
Часът на зрителите /избрано/п/
04:35
Светлин документален филм /п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

06:05
Световен рали шампионат: Обзор на първата половина на сезона
07:00
Трето полувреме коментарно студио
08:00
Белгия - Япония - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
10:00
Спортувай предаване за масовия спорт
10:30
Швеция - Швейцария - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
12:30
Световното накратко студийна програма
13:00
Колумбия - Англия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
15:30
Световното накратко студийна програма
16:00
Трето полувреме коментарно студио
17:00
Уругвай - Франция - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
19:00
Трето полувреме коментарно студио
20:00
Трето полувреме коментарно студио
21:00
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
23:00
Трето полувреме коментарно студио
23:45
Уругвай - Франция - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
01:35
Формула Е: Е-при на Цюрих- Х кръг от световния шампионат за електроболиди
02:50
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /17 епизод/
03:20
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
05:10
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
08:30
Културни адреси: София, Европа
09:00
По света и у нас
09:10
Музикални следи Нели Рангелова /п/
09:40
Съдби човешки Дългият път /п/
10:05
Животът е вкусен /избрано/
11:00
Бени и Артур документален филм /п/
11:15
Енциклопедия България /п/
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Иде нашенската музика /п/
13:20
Изненада тв новела на Евровизия /п/
13:35
Средновековните крепости на Източните Родопи: Османското нашествие документален филм /БНТ 2 Пловдив /трета част/
14:05
Съвременници 2: “Млечният път” документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
15:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
16:05
Най-доброто от…. Малкото Духче
16:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
17:05
Извън играта /п/
17:45
Заедно Песента на могилата
18:15
Тайните на древните траки: Перперикон - Каменният град документална поредица /БНТ2 Пловдив/трета част/
19:15
България от край до край 3 /7 епизод/
19:45
Докато мама спи тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:30
Нощем с белите коне тв сериен филм /пета серия/
21:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:00
Бразди /п/
22:25
Живей за мига - Роси Кирилова 35 години на сцена концерт с участието на Георги Христов, Маргарита Хранова, Веселин Маринов, Мими Иванова, Ваня Костова, Христо Кидиков и др.
00:15
В кадър История на красотата /п/
00:45
Тайните на древните траки: Перперикон - Каменният град документална поредица /БНТ2 Пловдив/трета част/п/
01:40
Непозната земя /п/
02:10
Часът на българската музика Дони /п/
03:05
България от край до край 3 /7 епизод/п/
03:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
05:05
Ретро спорт Световно първенство по футбол, Аржентина 1978 г. /п/
05:50
Малки истории /п/