Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Юли 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе 2 тв филм /9 и 10 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Системата тв филм /11 епизод/(12)
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
14:00
[Дойче Веле: Шифт]
14:15
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:40
Сид - дете на науката анимационен филм
15:05
Песните на Левски музикален филм
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Капри тв филм /54 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Анна Герман тв филм /8 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Тържествена заря по повод 181 години от рождението на Васил Левски пряко предаване от Карлово
21:40
Седем педи над земята документален филм
22:10
Марс тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 5 тв филм /2 епизод/(16)
00:15
Капри тв филм /54 епизод/п/
01:10
Анна Герман тв филм /8 епизод/п/
02:15
[Дойче Веле: Шифт] /п/
02:30
Марс тв филм /4епизод/п/
03:25
Въпрос на чест 5 тв филм /2 епизод/п/(16)
04:10
Системата тв филм /11 епизод/п/(12)
05:05
Още от деня
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Песен, мори комитска фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Знаете ли, че… /п/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
08:05
Ние, врабчетата детски тв сериал /7 епизод/
08:15
Пътешествия документална поредица /п/
08:45
Евроновини: В правилната посока /п/
09:00
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Опознай България /избрано/п/
11:00
България от край до край 3 /7 епизод/
11:30
Днес и утре
12:00
По света и у нас
12:30
Америка днес
13:30
Български уроци - аз уча български
14:00
Надиграй ме” за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
15:00
Пътуване в миналото документална поредица /втора част/
15:30
Капри сериен тв филм /16 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
Капри сериен тв филм /17 епизод/
18:55
Изповед документален филм /БНТ2 Пловдив/
19:30
Апостолът и неговият паметник документален филм /2018 г./, режисьор Никола Бошнаков
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
21:25
Платено милосърдие тв постановка по пиесата на Кшищов Зануси и Едуард Жебровски, /1996 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Цветана Манева, Снежина Петрова и Таня Шахова
22:30
Ленти и документи: “Легенди за Левски” документален филм
23:30
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:00
Изкуството на 21 век
00:30
Абсурдите с БНТ 2 /избрано/п/
01:00
Америка днес /п/
02:00
България от край до край 3 /7 епизод/p/
02:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:25
Непозната земя /избрано/п/
03:55
Часът на зрителите /избрано/п/
04:20
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/ документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Хърватия - Дания - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
09:40
Бразилия - Мексико - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
11:30
Белгия - Япония - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
13:20
Световното първенство по футбол Русия 2018 обзорно предаване на ФИФА
14:10
Спортни новини
14:20
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
15:40
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
17:30
Хърватия - Англия - полуфинална среща на световното първенство по футбол
20:00
Всички голове на световното първенство по футбол обзорен филм
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Огнен трус игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Джеф Браун, в ролите: Александра Пол, Зоу Баркър, Найджъл Барбър и др.
23:45
Белгия - Англия - среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
01:45
Швеция - Англия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
03:35
Русия - Хърватия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Атлас Златоград /п/
09:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
10:10
Животът е вкусен /избрано/
11:05
Къщата на думите Около света с Александър Грин /п/
11:35
Бягай, зло тв новела на Евровизия /п/
11:50
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
История.bg Васил Левски /п/
14:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:35
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:05
Най-доброто от… Лисини истории
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев /избрано/п/
17:30
Знаци по пътя Димитър Манчев
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Европа без граници: “Дарители и филантропи” документален филм /БНТ 2 Русе/първа част/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Тайната на Мира тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Тържествена заря по повод 181 години от рождението на Васил Левски пряко предаване от Карлово
21:40
Песните на Левски музикален филм /2017 г./
22:35
Непозната земя /избрано/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Акустичен концерт на Нели Рангелова
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Нощни птици /избрано/п/
02:40
История.bg Васил Левски /п/
03:45
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:15
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
05:15
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
05:45
Малки истории /п/