Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Юли 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе 2 тв филм /11 и 12 епизод/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Системата тв филм /12, последен епизод/(12)
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
14:00
Туристически маршрути
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сид - дете на науката анимационен филм
15:10
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки тв филм
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Капри тв филм /55 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Анна Герман тв филм /9 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
[Ерудитъ 1928] игрален филм /България, 2005г./, режисьор Андрей Слабаков, в ролите: Ернестина Шинова, Христо Гърбов, Тончо Токмакчиев, Иван Панев и др.
22:00
Марс тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 5 тв филм /3 епизод/(16)
00:15
Капри тв филм /55 епизод/п/
01:10
Анна Герман тв филм /9 епизод/п/
02:10
[Дойче Веле: Шифт] /п/
02:25
Туристически маршрути /п/
02:55
Марс тв филм /5 епизод/п/
03:45
Въпрос на чест 5 тв филм /3 епизод/п/(16)
04:30
Системата тв филм /12, последен епизод/п/(12)
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Балканско колело фолклор
06:40
Непозната земя /избрано/
07:10
Часът на зрителите /избрано/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
08:05
Ние, врабчетата детски тв сериал /8 епизод/
08:20
Пътешествия документална поредица /п/
08:50
Пътуване в миналото документална поредица
09:00
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Български уроци - аз уча български /п/
11:10
България от край до край 3 /8 епизод/
11:40
Знаете ли
12:00
По света и у нас
12:30
Умно село /90 години от рождението на актрисата Мария Русалиева/ Животите на Мария Русалиева /1 част/
13:15
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
13:45
Знаете ли, че…
14:00
Надиграй ме” за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 6 епизод/п/
15:05
Пътуване в миналото документална поредица /трета, последна част/
15:35
Капри сериен тв филм /17 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
18:00
Капри сериен тв филм /18 епизод/
19:00
В търсене на Списаревски документален филм
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
21:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
22:30
Измъкване игрален филм /САЩ, 2015 г./, режисьор Стивън Милър, в ролите: Брус Уилис, Келън Луц, Джина Карано и др. (14)
00:00
Изкуството на 21 век
00:30
Абсурдите с БНТ 2 /избрано/п/
01:00
Измъкване игрален филм /п/ (14)
02:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:30
Непозната земя /избрано/п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/п/
04:25
В търсене на Списаревски документален филм /п/
05:25
Изкуството на 21 век /п/
05:55
Под бор столетен фолклор

БНТ HD

06:05
Световен рали шампионат: Обзор на първата половина на сезона
07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Швеция - Швейцария - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
09:00
Колумбия - Англия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
11:35
Швеция - Англия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
13:25
Спортни новини
13:35
Русия - Хърватия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
16:05
Белгия - Англия - среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
18:05
Огнен трус игрален филм
19:30
Франция - Хърватия - финал на световното първенство по футбол
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Дама, поп, асо, шпионин игрален филм /копродукция, 2011г./, режисьор Томас Алфредсон, в ролите: Гари Олдман, Колин Фърт, Бенедикт Къмбърбач, Том Харди и др. (14)
00:05
Уругвай - Франция - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
02:05
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
04:05
Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ХІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:45
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Знаци по пътя Димитър Манчев /п/
09:40
Бразди /най-доброто/п/
10:10
Животът е вкусен /избрано/
11:05
Най-доброто от… Лисини истории /п/
11:30
Тайната на Мира тв новела на Евровизия /п/
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев /избрано/п/
13:30
История.bg Гениалният въстанически водач /п/
14:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Енциклопедия България
16:30
Ретро спорт Янко Русев - шампионът
17:10
Музикални следи Богдана Карадочева
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Аджария - там, където планината среща морето документален филм /БНТ 2 Варна/
19:00
В кадър Босна и Херцеговина: Пазители на мостове /п/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Емигрантът тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Без семейна прилика тв филм /втора, последна част/
22:00
Симфонични игри Концерт на Софийската филхармония
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
00:00
България от край до край 3 /8 епизод/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
00:45
Знаете ли, че… /п/
00:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:25
Библиотеката /избрано/
02:25
Концерт на Васил Петров: В памет на Ал Жиро Празници на изкуствата “Аполония 2017” /п/
03:45
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:15
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
05:15
Бразди /най-доброто/п/
05:45
Малки истории /п/