Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Юли 2018 година

БНТ 2

06:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /9 епизод/
06:25
Пътешествия документална поредица /избрано/п/
06:55
5 минути София
07:05
Китай на фокус Художникът от Уйгур /п/
07:35
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
08:05
Сийбърт анимационен филм
08:35
Сребристият жребец сериен тв филм
09:00
Духовна обител: Покровителят на пчелите /БНТ 2 Пловдив/
09:30
Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
10:00
Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Български уроци - аз уча български /п/
11:00
Библиотеката /п/
12:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Шифт
12:45
Япония на фокус
13:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:00
Нокаут игрален филм /п/
15:35
Концерт на Стефан Диомов /2016 г./
17:15
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
17:40
Геният сериен тв филм /5 епизод/
18:30
Америка днес /п/
19:30
На опера с БНТ 2: “Любовен еликсир” от Доницети /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Не искам да си отиваш игрален филм /Франция, 2007 г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.
22:10
Давид Дорантес и Теодосий Спасов проект Музикален фестивал “Жълтите павета”
23:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:15
Геният сериен тв филм /5 епизод/п/
01:05
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
01:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:55
Не искам да си отиваш игрален филм /п/
03:20
Световните градове на България Западната порта на Източната Римска империя /п/
04:00
Библиотеката /п/
05:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

06:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/
07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Световен рали шампионат: Обзор на първата половина на сезона
08:00
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
08:30
Извън играта
09:15
Светът на конете
09:30
Балкански шампионат по лека атлетика
14:00
Спортни новини
14:10
Спортувай предаване за масовия спорт
14:35
Световен рали шампионат: Рали Финландия - всичко преди старта
15:05
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия, І манш пряко предаване от Локет
16:00
Белгия - Англия - среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
18:05
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия, ІІ манш пряко предаване от Локет
19:00
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
19:30
Франция - Хърватия - финал на световното първенство по футбол
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Открадната съдба игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джордж Ейшбеймър, в ролите: Ерин Карплък, Локлин Мънро, Джейми Лунър и др. (12)
23:30
Балкански шампионат по лека атлетика
03:30
Спортувай предаване за масовия спорт
04:05
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
05:20
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия

БНТ World

06:00
Скалните манастири в България /БНТ 2 Русе/втора част/
06:35
Животът е вкусен /избрано/п/
07:30
Опознай България /избрано/
08:00
Живо наследство
08:10
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/
08:40
Културни адреси: София, Европа /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:30
България от край до край 3 /9 епизод/п/
10:00
Иде нашенската музика /п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
12:30
В кадър Босна и Херцеговина: Пазители на мостове /п/
13:00
БГ кинокласика: “Гневно пътуване” /90 години от рождението на писателя Дико Фучеджиев/ игрален филм /1971 г./, сценарист Дико Фучеджиев, режисьор Никола Корабов, в ролите: Йосиф Сърчаджиев, Северина Тенева, Доротея Тончева, Георги Калоянчев и др.
14:30
Извън играта /п/
15:15
Без семейна прилика тв филм /втора, последна част/п/
16:15
Европа без граници: “Дарители и филантропи” документален филм /БНТ 2 Русе/първа част/п/
16:45
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Международен фестивал за поп и рок музика София 2017 гала вечер
21:50
Съдилището игрален филм /2013 г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Асен Блатечки, Мики Манойлович, Ованес Торосян, Ина Николова, Васил Василев-Зуека и др.
23:40
По света и у нас
00:00
Спортна треска
01:00
Извън играта /п/
01:45
Иде нашенската музика /п/
02:45
Непозната земя /избрано/п/
03:15
Здравей, обичам те документален филм /п/
03:45
Денят започва с Георги Любенов /п/
05:30
Опознай България /избрано/п/

СКАТ

20:00
Алтернативи” /на живо /
21:30
Документален филм
22:00
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
22:30
“Час по България” /повторение /
23:30
“Фронтално” / повторение/
01:30
Новини.Прогноза за времето/повторение/
02:00
Паралакс” - повторение
03:30
Прокудени от бащин край - /повторение/
04:30
“Кръшно хоро” - поздравителен концерт /повторение/
05:30
Ако зажалиш…” – стари градски песни с Бони Милче
07:00
Документален филм
07:30
Приказки с Ванчето
07:45
Новини/ повторение/
08:00
Ранни вести /на живо/
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия
10:30
Фолклорен концерт
12:30
НОВИНИ – обедна емисия /на живо/
12:45
Алтернативи – повторение
14:15
Паралакс - /повторение /
15:00
Кратки новини
15:10
Паралакс - /повторение /
16:00
Първото благо /повторение/
17:00
Документален филм
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
17:45
Всички на мегдана” - поздравителен концерт /на живо/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
19:30
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
21:00
Край Босфора” с водещ Л. Желев /на живо/
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
03:00
Телевизионен форум – повторение
05:00
Облаче ле, бяло – повторение
06:00
Класически изпълнения
06:15
Всички на мегдана” - Поздравителен концерт /повторение/
13:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение /
14:00
Дискусионно студио"/ повторение
15:15
Край Босфора” /повторение/
16:15
“Ако зажалиш” повторение /
02:30
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:30
Всички на мегдана” - Поздравителен концерт /повторение/
23:00
Класическа музика
04:00
Алтернативи - /повторение/
15:30
Облаче ле, бяло – /повторение/
16:30
Паралакс – повторение
16:10
Класическа музика
19:00
Класически концерт
14:40
Класическа музика
15:45
Класическа музика
18:00
Паралакс” – публицистично предаване /на живо/
19:50
Другата история
18:15
Дневниците на уфолога” - / на живо/