Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Юли 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Кадифе 3 тв филм /2 и 3 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Пътуващо лятно кино с БНТ
12:40
Семейство Даръл 12-сериен тв филм /Великобритания, 2016г./, 1 епизод, режисьор Стив Барън, в ролите: Кийли Хоос, Джош О'Конър, Майло Паркър и др.
13:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
14:00
Туристически маршрути
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сид - дете на науката анимационен филм
15:10
Сребристият жребец анимационен филм
15:35
Гласувайте за Беки тв филм
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Капри тв филм /57 епизод/
17:25
Зелена светлина
17:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Отрядът 16-сериен тв филм /копродукция, 2008г./, 1 епизод, режисьор Сергей Чекалов, в ролите: Мирослав Белоногов, Игор Лифанов, Виталий Линецки и др.(12)
19:50
Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Одисеята на Жак-Ив Кусто игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Жером Сал, в ролите: Ламбер Уилсон, Одре Тоту, Пиер Нине и др.
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Въпрос на чест 5 тв филм /4 епизод/(16)
00:20
Капри тв филм /57 епизод/п/
01:15
Малки истории /п/
02:05
Туристически маршрути /п/
02:30
Вяра и общество предаване за религия и култура /най-доброто/п/
03:30
Въпрос на чест 5 тв филм /4 епизод/п/(16)
04:20
Семейство Даръл тв филм /1 епизод/п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Ансамбъл “Филип Кутев” фолклор
06:30
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Ние, врабчетата детски тв сериал /10 епизод/
08:15
Пътешествия документална поредица /п/
08:45
Знаете ли, че… /п/
09:00
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
11:05
Пред олтара на операта /избрано/
11:35
Япония днес
12:00
По света и у нас
12:30
Златният век: “Ханково правосъдие” сериен тв филм /6 серия/
13:30
Пътеводител БГ /избрано/
14:00
Надиграй ме” за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 8 епизод - финал/п/
15:55
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
16:55
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:25
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
17:50
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:20
Капри сериен тв филм /19 епизод/
19:10
Варна - сцена, която сбъдва мечти документален филм /БНТ 2 Варна/п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
21:30
Дон Жуан или любовта към геометрията тв постановка /1981 г./, режисьор Светлана Пейчева, в ролите: Йосиф Сърчаджиев, Коста Цонев, Лора Кремен, Михаил Михайлов, Леда Тасева, Рут Спасова, Сашка Братанова и др. /първа и втора част/
23:25
Ленти и документи: “Неосветеният храм” документален филм
00:00
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:30
Днес и утре
01:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
01:30
Златният век: “Ханково правосъдие” сериен тв филм /6 серия/п/
02:30
Пред олтара на операта /избрано/п/
03:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
04:00
Непозната земя /избрано/п/
04:30
Часът на зрителите /избрано/п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
05:40
Днес и утре /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Световното първенство по футбол Русия 2018 обзорно предаване на ФИФА
08:00
Спортна треска
09:00
Португалия - Испания, среща от световното първенство по футбол
11:00
Германия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
12:55
Световен рали шампионат: Рали Финландия - всичко преди старта
13:25
Извън играта
14:10
Спортни новини
14:20
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия
16:00
Спортна треска
17:00
Всички голове на световното първенство по футбол обзорен филм
18:30
Открадната съдба игрален филм (12)
20:00
Франция - Аржентина - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Днес ще умреш игрален филм /САЩ, 2005г./, режисьор Дон Е. Фаунтлерой, в ролите: Стивън Сегал, Антъни Крис, Сара Бъкстон и др. (14)
23:30
Уругвай - Португалия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
01:25
Испания - Русия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
03:50
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия
05:45
Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:10
Заедно Музика и етнос /п/
09:40
Часът на зрителите /избрано/
10:05
Животът е вкусен /избрано/
11:00
Най-доброто от… Къщата на думите /п/
11:35
Лятно оживление научнопопулярен филм
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /избрано/п/
13:20
Семейство Карате тв новела на Евровизия /п/
13:35
История.bg Александър Батенберг - първият, младият, прогоненият /п/
14:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
15:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:35
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:05
Приказките на щурчето Устните й трендафили, очите бисери
16:30
Спортна треска
17:30
Човешка комедия Хора на изчезване
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Непозната земя /избрано/
19:30
Европейски маршрути
19:45
Планинарче документален филм на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бащата на яйцето 4-сериен тв филм /1992 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Ивайло Христов, Любен Чаталов, Наум Шопов, Оля Лечева, Христина Ангелакова и др. /1 серия/
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
Културни адреси: София, Европа
22:50
5 минути София
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:15
Часът на зрителите /избрано/п/
00:40
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
България от край до край 3 /9 епизод/п/
01:50
Вяра и общество с Горан Благоев /избрано/п/
02:50
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/п/
03:20
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
03:50
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:20
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
04:50
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:50
Живо наследство /п/