Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Август 2018 година

БНТ 2

06:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /15 епизод/
06:25
Пътешествия документална поредица /избрано/п/
06:55
Битките за Европа: Плевен: Краят на войната. Началото на Европа документален филм /п/
07:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
08:00
Сийбърт анимационен филм
08:30
Сребристият жребец сериен тв филм
08:55
Духовна обител: Тайнственият манастир /БНТ 2 Пловдив/
09:20
Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
09:50
Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци - аз уча български /п/
11:00
Библиотеката /п/
12:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Шифт
12:45
Япония на фокус
13:00
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:00
Децата са добре игрален филм /п/ (12)
15:45
Брак по любов музикален филм за дует “Ритон”
17:10
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
17:40
Геният сериен тв филм /10, последен епизод/
18:30
Америка днес /п/
19:30
На опера с БНТ 2: “Вечното плаване”- “Летящият холандец” от Рихард Вагнер /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Епоха на герои 2-сериен тв филм /Великобритания, 2011 г./,, режисьор Ейдриън Виктория, в ролите: Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени и др. /1 и 2 част/ (12)
22:20
Добър ден с БНТ 2 /п/
23:20
Геният сериен тв филм /10, последен епизод/п/
00:10
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:40
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:10
Епоха на герои игрален филм /п/ (12)
02:45
Най-големият музей в света Италианското посолство в Париж /п/
03:15
Под вълните на Черно море /п/
03:25
Битките за Европа: Плевен: Краят на войната. Началото на Европа документален филм /п/
04:00
Библиотеката /п/
05:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/

БНТ HD

06:00
Европейски първенства 2018: Скокове във вода /3 м трамплин, жени/ - финал
07:00
Европейски първенства 2018: Лека атлетика
09:05
Извън играта
09:40
Светът на конете
10:00
Футбол: ЦСКА - ФК Копенхаген, среща от турнира “Лига Европа”
12:00
Европейски първенства 2018: Спортна гимнастика /отборно, мъже/ - финал
14:30
Европейски първенства 2018: Скокове във вода /3 м трамплин, синхронно, жени/ - финал пряко предаване от Единбург
15:15
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /20 епизод/
15:40
Европейски първенства 2018: Скокове във вода /10 м кула, мъже/ - финал пряко предаване от Единбург
17:00
Европейски първенства 2018: Спортна гимнастика /мъже/, финали на уреди пряко предаване от Глазгоу
20:10
Европейски първенства 2018: Лека атлетика пряко предаване от Берлин
22:45
Европейски първенства 2018: Спортна гимнастика /мъже/, финали на уреди
02:15
Европейски първенства 2018: Скокове във вода /3 м трамплин, синхронно, жени/ - финал
03:00
Европейски първенства 2018: Скокове във вода /10 м кула, мъже/ - финал
04:20
Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ХІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:50
Световен рали шампионат: Рали Финландия - финален етап

БНТ World

06:00
Животни сред бухналата зеленина научнопопулярен филм /п/
06:25
Животът е вкусен /избрано/п/
07:20
Опознай България /избрано/
07:45
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/
08:15
Боговете на Пловдив: Многоезичният храм документален филм /1 част/п/
08:45
Том и Оскар тв новела на Евровизия /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:30
България от край до край 4 /3 епизод/п/
10:00
Иде нашенската музика /п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
12:00
По света и у нас
12:30
В кадър Съседи на запад - филм от поредицата за Западните Балкани /п/
13:00
БГ кинокласика: “Калоян” игрален филм /1962 г./, режисьори: Дако Даковски, Юри Арнаудов, в ролите: Васил Стойчев, Спас Джонев, Андрей Михайлов, Магдалена Мирчева, Цветана Манева, Иван Стефанов, Иван Тонев, Николай Дойчев, Божидар Лечев и др.
14:45
Извън играта Христо Стоичков /п/
15:20
Хайка за вълци сериен тв филм /2 епизод/п/
16:15
Бразди /най-доброто/
16:45
Туризмът №1: На лов за летовници документален филм /БНТ 2 Варна/
17:15
Надиграй ме” в училище танцовото шоу на България /седми сезон, 4 епизод/
18:30
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/избрано/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Часът на българската музика Група " Тангра”
21:50
Правилата на ергенския живот игрален филм /2011 г./, режисьор Тонислав Христов, в ролите: Кирил Йовчев, Християн Димов, Зоран Атанасов, Андреа Станоева, Радост Димова, Нели Христова и др.
23:10
По света и у нас
23:25
Спортна треска
00:25
Извън играта /п/
01:00
Иде нашенската музика /п/
02:00
Непозната земя /избрано/п/
02:30
Изкачване към дълбините документален филм /БНТ 2 Варна/п/
03:30
История.bg Вапцаров: “Това бях аз” /п/
04:30
Спортна треска /п/
05:30
Опознай България /избрано/п/