Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 01 Септември 2018 година

БНТ 1

06:00
Малки истории /п/
07:25
Сийбърт анимационен филм/п/
07:35
Телепазарен прозорец
07:50
Гласувайте за Беки тв филм/п/
08:15
Рицарят Ръждивко анимационен филм /Германия, 2013г./
09:35
Мъже без мустаци тв филм /6, последна серия/
10:35
Омагьосаното езеро детски игрален филм /Франция, 2011г./, режисьор Клод Нюридсани, в ролите: Симон Делан, Линдси Енок и др.
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бразди /най-доброто/
13:00
Иде нашенската музика /п/
14:00
Мускетарят игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Питър Хайамс, в ролите: Катрин Деньов, Мена Сувари, Стивън Риа и др.
15:45
Най-големите музеи в света: Музеят “Жакмар-Андре” документален филм
16:10
В неизвестност тв филм /9 епизод/
17:00
Вяра и общество /най-доброто/
18:00
България от край до край 6 /п/
18:30
Извън играта /п/
19:05
Паралелни вселени: Реални ли са? документален филм
19:50
Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Боби игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Eмилио Естевес, в ролите: Хари Белафонте, Джой Брайънт, Ник Канън, Емилио Естевес и др.
22:45
По света и у нас информационна емисия
23:00
Студио Х: Следотърсачът игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Джеф Шектър, в ролите: Каспар ван Дийн, Франсоаз Робъртсън, Ръсел Уонг и др. (14)
00:35
Мускетарят игрален филм/п/
02:15
В неизвестност тв филм /9 епизод/п/
03:10
Семеен бизнес тв филм /21 епизод/п/
03:35
Боби игрален филм/п/(14)
05:30
Бразди /най-доброто/п/
05:55
Иде нашенската музика /п/
07:00
Внимание, роботика анимационен филм
08:05
Гласувайте за Беки тв филм/п/
08:55
Операция Арктика детски игрален филм /Норвегия, 2014г./, режисьор Грете Бо-Ваал, в ролите: Кайса Гурин Антонсен, Ида Леонора Валестранд и др.
10:25
Сестрите вампирки 2 детски игрален филм /Германия, 2014г./, режисьор Волфганг Грос, в ролите:Лаура Антония Родж, Марта Мартин, Кристиане Паул и др.
14:30
Вчера /70г. от рождението на Владо Даверов/ игрален филм /България, 1987г./, сценарист Владо Даверов, режисьор Иван Андонов, в ролите: Христо Шопов, Георги Стайков, София Кузева, Светла Тодорова, Петър Попйорданов - Чочо и др.
15:55
Частните музеи в Чехия: Музей на техниката и занаятите документален филм
16:05
В неизвестност тв филм /10 епизод/
19:00
Царят документален филм /2 част/
22:30
По света и у нас
01:00
Паралелни вселени: Реални ли са? документален филм/п/
01:45
В неизвестност тв филм /10 епизод/п/
02:40
Семеен бизнес тв филм /22 епизод/п/
03:15
Студио Х: Следотърсачът игрален филм /п/
04:45
Съкровище в двореца тв филм /46 епизод/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:15
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /20 епизод/
06:40
Пътешествия документална поредица /п/
07:10
Сийбърт анимационен филм
07:40
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
08:10
Сребристият жребец сериен тв филм
08:35
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:05
Пътеводител БГ /избрано/п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
11:00
България от край до край 2 /6 епизод/п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Световните градове на България: Varna - Prima Europea документален филм
13:10
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
14:10
Денят, който промени живота на мис Петигрю 2-сериен игрален филм /1 и 2 епизод/п/
15:40
Живите извори на фолклора филм за събора на народното творчество " Пирин пее” 2018 /БНТ2 Благоевград/п/
16:10
Туризмът №1: Светският блясък на Варна документален филм /БНТ 2 Варна/
16:40
Музика под пагон музикален филм /БНТ 2 Русе/
17:15
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/
17:45
SS Британия сериен тв филм /5 епизод/
18:35
Вместо бенефис - Таня Масалитинова документален филм
19:30
Часът на зрителите /избрано/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Моята първа сватба 2-сериен игрален филм /Канада, Великобритания, 2006 г./, режисьор Лоран Фирод, в ролите: Рейчъл Лий Кук, Кени Доти, Пол Хопкинс, Валери Махейфи, Каролайн Карвър, Крисчън Пол, Елизабет Уитмиър, Клер Бросо и др. /1 и 2 епизод/
22:20
Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
23:20
SS Британия сериен тв филм /5 епизод/п/
00:10
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
01:10
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
01:40
Ленти и документи: “Добър ден, скъпи учителю” документален филм /п/
02:30
Рози за д-р Шомов тв постановка /п/
04:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
05:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Туризмът №1: Светският блясък на Варна документален филм /БНТ 2 Варна/п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Ветроходство: Обиколка на Франция
08:00
Спортувай предаване за масовия спорт
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете
09:30
Европейски първенства 2018: Лека атлетика
12:35
Франция - Белгия - полуфинална среща на световното първенство по футбол
14:25
Спортни новини
14:30
Хърватия - Англия - полуфинална среща на световното първенство по футбол
17:00
Европейски първенства 2018: Лека атлетика
20:00
Кръв и вино игрален филм (12)
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Извън играта
22:35
Джаки игрален филм /Холандия, 2012г./, режисьор Антоанет Бьомер, в ролите: Карис Ван Хоутен, Йелка Ван Хоутен, Холи Хънтър и др.
00:10
Белгия - Англия - среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
02:00
Франция - Хърватия - финал на световното първенство по футбол
04:25
Спортувай предаване за масовия спорт
04:55
Европейски първенства 2018: Лека атлетика

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:30
Животът е вкусен /избрано/п/
07:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
08:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
Български уроци - аз уча български
09:00
Решителност и чест /20 години 2-ра Тунджанска механизирана бригада/ документален филм
09:30
Европа без граници: “Посока Сърбия” документален филм /БНТ 2 София/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
11:00
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /избрано/
13:00
БГ кинокласика: “Сбогом, приятели” игрален филм /1970 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Владимир Смирнов, Младен Младенов, Таня Масалитинова, Николай Бинев, Лидия Вълкова, Лъчезар Стоянов, Климент Денчев и др.
14:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:05
Константин Философ: “Солунското чудо” 6-сериен тв филм /1 епизод/п/
16:00
На опера с БНТ 2: “Вечното плаване”- “Летящият холандец” от Рихард Вагнер документален филм /БНТ 2 Пловдив/
16:30
Денят започва с Георги Любенов /избрано/
18:15
До сърцето тв новела
18:30
Добър ден с БНТ 2 /избрано/
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
И “Аполония” пътува документален филм
21:45
Игра на любов игрален филм /1980 г./, режисьор Януш Вазов, в ролите: Любен Чаталов, Рашко Младенов, Бистра Марчева, Румяна Гайтанджиева, Мадлен Чолакова и др.
23:15
По света и у нас
23:30
Нощни птици /избрано/
00:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:30
Часът на зрителите /п/
02:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
02:30
На опера с БНТ 2: “Вечното плаване”- “Летящият холандец” от Рихард Вагнер документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:00
История.bg Духът на Възраждането /п/
04:00
Денят започва с Георги Любенов /избрано/п/
05:45
Непозната земя /избрано/п/