Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Септември 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок Сутрешен информационен блок
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Сестри тв филм /12, последен епизод/п/
09:45
Студио “Аполония” пряко предаване от Созопол
11:00
Людмил и Руслана тв филм /5 серия/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Всичко е възможно двусериен тв филм /САЩ, 2013г./, 1 част, режисьор Деметриус Наваро, в ролите: Итън Бортник, Фатима Птачек, Джонатан Бенет и др.
13:20
Светът на Япония: Дегустатори на суши
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Семеен бизнес тв филм /25 епизод/
14:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
14:45
Сид - дете на науката анимационен филм
15:10
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:35
Бакстър тв филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Руският консул двусериен тв филм /България, 1981г./, 1 серия, режисьор Нина Минкова, в ролите: Георги Пенев, Виолета Донева, Владимир Смирнов и др.
17:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” Кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Капитан Петко войвода тв филм /11 серия/
19:40
Животни по пижами анимационен филм
19:50
Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Съкровище в двореца тв филм /51 и 52 епизод/
22:50
По света и у нас Информационна емисия
23:10
Черните овце тв филм /3 епизод/ (14)
00:10
Студио “Аполония” /п/
01:25
Детективи от “Серангун Роуд” тв филм /9 и 10, последен епизод/п/ (14)
03:15
Семеен бизнес тв филм /25 епизод/п/
03:40
Всичко е възможно тв филм /1 част/п/
04:30
Черните овце тв филм /1 епизод/п/ (14)
05:35
Япония днес /п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Пей ми песен - Христо Тодоров фолклор
06:30
Часът на зрителите /избрано/
07:00
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие /п/
07:15
Студио “Аполония” /п/
08:30
По света и у нас
08:45
Непозната земя /избрано/
09:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:45
Очарователни погледи от Китай
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Църква за вълци сериен тв филм /9 епизод/
14:55
България от край до край 6 /2 епизод/
15:25
Капри сериен тв филм /44 епизод/п/
16:20
Пътешествия документална поредица /избрано/
16:50
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 7 епизод/
17:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
17:50
Капри сериен тв филм /45 епизод/
18:50
От Кючук Париж до Варна документален филм за режисьора Станчо Станчев /БНТ 2 Варна/
19:45
Пловдив - Европейска столица на културата 2019 документален филм /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:10
Жени с минало /актрисата Грациела Бъчварова на 85 години/ тв постановка /1971 г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Катя Динева, Грациела Бъчварова, Ана Феликсова, Преслав Петров, Димитър Хаджиянев
22:50
Ленти и документи: “Джу, или изкуството да живееш” документален филм /2004 г./
23:30
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 6 епизод/п/
00:00
Изкуството на 21 век
00:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:00
Църква за вълци сериен тв филм /9 епизод/п/
02:00
България от край до край 6 /2 епизод/п/
02:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:30
Непозната земя /избрано/п/
03:55
Часът на зрителите /избрано/п/
04:25
Очарователни погледи от Китай /п/
04:35
Библията на моето детство филм за Бисер Киров /п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Светът на конете
07:25
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /21 епизод/
07:55
Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
08:25
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:10
Европейско първенство по художествена гимнастика, отборно
11:55
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /1 епизод/
12:20
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /8 епизод/
12:50
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Турция
14:15
Спортни новини
14:20
Колоездене: Арктическо състезание в Норвегия
15:10
Европейски първенства 2018: Лека атлетика
18:10
Белгия - Англия - среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
20:00
Пресконференция на националния отбор по футбол на България преди срещата със Словения от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Любляна
20:30
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /1 епизод/
21:00
Европейско първенство по минифутбол: Чехия - Румъния - финал
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Мускетарят игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Питър Хайамс, в ролите: Катрин Деньов, Мена Сувари, Стивън Риа и др.
23:40
Европейски първенства 2018: Лека атлетика
01:50
Франция - Хърватия - финал на световното първенство по футбол
04:25
Световен рали шампионат: Рали Германия - обзорна програма
05:20
Eвропейски шампионат по мотокрос, MX250, Гран при на България

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Животът е вкусен /избрано/
09:45
Студио “Аполония
11:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Къщата на думите Снимката на краля /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
История.bg Чърчил и България /п/
14:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
15:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Най-доброто от… Искам да бъда
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/п/
17:30
Знаци по пътя Росица Баталова
18:00
По света и у нас
18:20
Английският съсед сериен тв филм /3 епизод/
19:20
Европа без граници: “Вратата Маказа” документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:50
Светлина в безкрая документална поредица
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Ева на третия етаж игрален филм /1987 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Ели Скорчева, Марин Янев, Пепа Николова, Катя Паскалева, Мария Статулова, Мария Каварджикова, Боряна Пунчева, Евгения Баракова и др.
22:20
На опера с БНТ 2: “Вечното плаване”- “Летящият холандец” от Рихард Вагнер документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
22:50
По света и у нас
23:10
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
23:40
Бразди /най-доброто/п/
00:10
Английският съсед сериен тв филм /3 епизод/
01:10
Отблизо с Мира Добрева /избрано/п/
02:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
02:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
03:05
Нощни птици /избрано/п/
04:05
Светлина в безкрая документална поредица /п/
04:15
Студио “Аполония” /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/