Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 07 Септември 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок Сутрешен информационен блок
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
История.bg Култът към личността/п/
09:45
Студио “Аполония” пряко предаване от Созопол
11:00
Людмил и Руслана тв филм / 6, последна серия/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Всичко е възможно тв филм /2, последна част/
13:20
Япония днес
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
15:00
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
15:15
Семеен бизнес тв филм /26, последен епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Руският консул тв филм /2 част/
17:30
Бързо, лесно, вкусно: “Новодомци” Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Капитан Петко войвода тв филм /12, последна серия/
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Съкровище в двореца тв филм /53 и 54, последен епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:20
Черните овце тв филм /4, последен епизод/ (14)
00:15
Студио “Аполония” /п/
01:30
Здравето отблизо /най-доброто/
02:40
Всичко е възможно тв филм /2, последна част/п/
03:25
Черните овце тв филм /3 епизод/п/ (14)
04:25
Семеен бизнес тв филм /26, последен епизод/п/
04:50
Съкровище в двореца тв филм /53 и 54, последен епизод/п/

БНТ 2

06:00
Българският Марсел Селие музикален филм
06:30
Часът на зрителите /избрано/
07:00
Знаете ли, че… /п/
07:15
Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
07:45
Реката анимационен филм
08:00
Пътешествия документална поредица /п/
08:30
По света и у нас
08:45
Непозната земя /избрано/
09:15
Островът на цар Самуил документален филм
10:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Туризмът №1: Светският блясък на Варна документален филм /БНТ 2 Варна/п/
11:10
Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
11:35
Най-големите музеи в света Метрото на парижани
12:00
По света и у нас
12:30
Църква за вълци сериен тв филм /10 епизод/
13:25
Европа днес
13:40
Студио “Аполония
14:55
Световните градове на България: Varna - Prima Europea документален филм /п/
15:35
Капри сериен тв филм /46 епизод/п/
16:30
Пътешествия документална поредица /избрано/
17:00
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 9, последен епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
История.bg Култът към личността/п/
19:00
Дива патица между годините документален филм за писателя Станислав Стратиев
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:15
Днес и утре
21:35
Футбол: Италия - Полша, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Италия
23:45
Срещи на сляпо игрален филм /Грузия, Украйна, 2013 г./, режисьор Леван Когуашвили, в ролите: Андро Сахварелидзе, Ия Сухиташвили, Арчил Кикодзе, Вахо Чачанидзе и др.
01:20
Църква за вълци сериен тв филм /10 епизод/п/
02:15
История.bg Култът към личността/п/
03:15
Пътеводител БГ /избрано/п/
03:45
Непозната земя /избрано/п/
04:15
Часът на зрителите /избрано/п/
04:45
От Кючук Париж до Варна документален филм за режисьора Станчо Станчев /БНТ 2 Варна/п/
05:40
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

07:00
Обзор “Лига на нациите”
07:30
Ветроходство: Обиколка на Франция
08:20
Колоездачна обиколка на Германия - репортаж
09:15
Аз съм…
09:30
Футбол: Словения - България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
11:20
Европейски първенства 2018: Лека атлетика
13:45
Спортни новини
13:55
Световен рали шампионат: Рали Германия - финален етап
15:15
Футбол: Германия - Франция, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
17:00
Футбол: Словения - България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
18:50
Футбол: България - Франция, квалификационна среща за европейско първенство за младежи пряко предаване от “Трейс Арена” /Стара Загора/
21:00
Обзор “Лига на нациите”
21:35
Футбол: Турция - Русия, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Трабзон
23:35
Световното първенство по футбол Русия 2018 обзорно предаване на ФИФА
00:25
Обзор “Лига на нациите”
00:55
Футбол: Италия - Полша, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
02:45
Футбол: България - Франция, квалификационна среща за европейско първенство за младежи
04:35
Футбол: Турция - Русия, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Животът е вкусен /избрано/
09:45
Студио “Аполония
11:00
Часът на зрителите /избрано/п/
11:30
Енциклопедия България
12:00
По света и у нас
12:30
Иде нашенската музика /п/
13:35
Островът на цар Самуил документален филм
14:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
15:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Знаете ли
16:25
Най-доброто от… Музикална енциклопедия
16:55
Извън играта /п/
17:30
Заедно Усмихнати сърца
18:00
По света и у нас
18:20
Английският съсед сериен тв филм /4, последен епизод/
19:20
България от край до край 4 /7 епизод/
19:50
Европейски маршрути /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Концерт на Тони Момрел & Бенд Джаз фестивал “Банско 2017”
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
22:15
Бразди /най-доброто/п/
22:45
Пловдив - Европейска столица на културата 2019 документален филм /БНТ 2 Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:20
В кадър Забравената цивилизация /п/
23:50
Английският съсед сериен тв филм /4, последен епизод/п/
00:50
Млада кръв 2 музикален филм
01:50
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
02:20
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:50
България от край до край 4 /7 епизод/п/
03:20
Съдби човешки Ехо от Рила
03:40
В кадър Забравената цивилизация /п/
04:15
Студио “Аполония” /п/
05:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/