Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Септември » 20

Програма на телевизиите за 20 Септември 2018 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Историята на"Манчестър Юнайтед” - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Кака: Пътят на една легенда - док. филм
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Коментари на деня /п./
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Класически коли - док. филм
23:00
Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
02:30
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:00
“Приятели”/п./- сериал
05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов на инат” сериал, с.1, еп. 17
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.3, еп. 19
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.2, еп. 11
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:“Скъпи наследници” сериал, с.1, еп. 104
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Искрите на отмъщението” - сериал, с. 1, еп.8
21:00
“Фермата: Съединение” - риалити, сезон 5
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Приятели”- сериал, с.6, еп.9,10
01:00
“Друговремец” - сериал, с.2, еп.13
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:20
Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 59

bTV Cinema

06:00
“Седем часа разлика” - сериал, с.3
08:00
“Къща от карти” - сериал, с.4
09:15
“Младата Виктория” - исторически, драма (Великобритания, САЩ, 2009), режисьор - ЖанМарк Вале, актьори - Емили Блънт, Миранда Ричардсън, Джим Броудбент, Пол Бетани, Марк Стронг, Рупърт Френд и др.
11:30
“Седем часа разлика” - сериал, с.3
13:30
“Къща от карти” - сериал, с.4
14:30
“Преди да заспя” - трилър, мистерия (Великобритания, САЩ, Франция, Швеция, 2014), режисьор - Роъун Джофри, актьори - Никол Кидман, Колин Фърт, Ан-Мари Дъф, Марк Стронг, Дебора Русан, Адам Леви и др.
16:15
“Коледа в страната на чудесата” семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор
18:30
Ларго Уинч 2: Конспирация Бирма” -приключенски, екшън, трилър (Франция, Белгия, Германия, 2011), режисьор Жером Сал, актьори - Томер Сисли, Шарън Стоун, Улрих Тъкър, Вероника Росати, Анатол Тобман и др.
21:00
“Властелинът на пръстените: Двете кули” - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон Бийн, Джон Рис-Дейвис, Кристофър Лий, Хюго Уийвинг, Питър Джаксън и др.
00:30
“Преди да заспя” - трилър, мистерия (Великобритания, САЩ, Франция, Швеция, 2014), режисьор - Роъун Джофри, актьори - Никол Кидман, Колин Фърт, Ан-Мари Дъф, Марк Стронг, Дебора Русан, Адам Леви и др.
02:15
“Седем часа разлика” - сериал, с.3

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
09:30
Изкуството на войната с Еди Редмейн - филм
10:30
Сянката на Елена - семеен сериал
11:30
Едно френско село - исторически сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Законът на любовта - романтичен сериал
15:00
Страната на изобретателите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Автентични храни - филм
16:30
Червената кралица - исторически сериал, биографичен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полдарк - сериал, историческа драма
21:30
Новините ON AIR
22:10
Професионалист - сериал, военен
23:00
Жоакина, доня Революция сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
04:30
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./

FOX

05:10
Екзорсистът - втори сезон, еп. 5
06:00
Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 14
06:25
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 11
06:45
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 12
07:10
От местопрестъплението: Маями, еп. 1
08:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 2
08:55
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 2
09:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 14
10:45
Кости - седми сезон, еп. 3
11:40
Кости - седми сезон, еп. 4
12:35
Куантико - трети сезон, еп. 8
13:30
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 6
14:25
Излъжи ме - втори сезон, еп. 6
15:20
От местопрестъплението: Маями, еп. 3
16:15
От местопрестъплението: Маями, еп. 4
17:10
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 3
18:05
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 13
18:35
Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 14
19:00
Макгайвър - втори сезон, еп. 15
20:00
Кости - седми сезон, еп. 5
21:00
Кости - седми сезон, еп. 6
22:00
Пришиване - трети сезон, еп. 4
22:55
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 7
23:50
Излъжи ме - втори сезон, еп. 7
00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 15
01:45
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 3
02:30
Екзорсистът - втори сезон, еп. 6
03:15
Мъж търси жена - втори сезон, еп. 6
03:40
Отдел"Разследване”, еп. 2
04:25
Изгнаник - втори сезон, еп. 2

Kino Nova

05:45
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
06:45
“Медици” - сериен филм, сезон 3
07:45
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал /п/
08:45
“Сватбата на добрата вещица” семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др. /п/
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
“Рожденият ден на добрата вещица” - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Сара Пауър, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
14:00
“Избран” - драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., I част
16:50
“Ударът"Пелам 123”: Отвличане в метрото” - криминален екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гандолфини, Джон Туртуро и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3
21:00
“Стари кучета” - комедия с уч. на Джон Траволта, Робин Уилямс, Кели Престън, Мат Дилън, Рита Уилсън, Сет Грийн, Бърни Мак, Лори Луглин Ан- Маргрет, Ейми Седарис и и др.
23:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3 /п/
00:00
“Избран” - драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., I част /п/

NOVA

05:20
“Касъл” - сериен филм, 8 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Подли камериерки” - сериен филм, 4 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) - сериен филм, 6 сезон
21:00
VIP BROTHER 2018 (премиера) риалити шоу
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Незабравимо” - сериен филм, сезон 3
01:00
“Касъл” - сериен филм, 8 сезон
02:00
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
03:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:20
Подли камериерки” - сериен филм, 4 сезон /п/

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
09:45
Култура.БГ
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /3986 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /3987 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Открий България документална поредица
21:30
Студио Футбол
22:00
Футбол: Лудогорец - Байер Леверкузен, среща от груповата фаза на Лига Европа пряко предаване от “Лудогорец Арена”/Разград/
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
Шоуто на Греъм Нортън /п/
03:05
Изкуството на 21 век /п/
03:35
Днес и утре
04:00
Туристически маршрути /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Ние сме България фолклор
06:30
История.bg Режим на пълномощията/п/
07:30
Култура.БГ /п/
08:30
По света и у нас
08:45
Япония днес: Красотата на природата Гората на храма Мейджи
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите /избрано/
11:00
Български уроци - аз уча български /п/
11:30
Вечната музика
12:00
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
13:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/
14:00
Капри сериен тв филм /53 епизод/п/
14:55
Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:15
Днес и утре
15:40
Най-големите музеи в света Музеят Жакмар-Андре
16:05
Магна Аура, изгубеният град - Разум и алчност тв сериен филм /7 серия/
16:35
Пътешествия документална поредица /п/
17:05
Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /9 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
По света и у нас
18:15
Капри сериен тв филм /54 епизод/
19:10
А беше време… документален филм за режисьора Стилиян Парушев
19:50
Футбол: Виляреал - Глазгоу Рейнджърс среща от турнира на Лига Европа /пряко предаване от Виляреал/
21:50
Стани богат тв игра /п/
22:40
Европейски маршрути
23:00
Код червено игрален филм /САЩ, 2000 г./, режисьор Джери Джекъбс, в ролите: Джеф Спикман, Анджи Евърхарт, Станли Камъл, Елиа Баскин и др.
00:30
Изкуството на 21 век
01:00
Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /8 епизод/п/
01:25
Вечната музика /п/
01:55
История.bg Българските правителства /четвърти епизод/п/
02:55
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:55
Часът на зрителите /избрано/п/
04:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:55
Япония днес: Красотата на природата Бреговете на езерото Бива /п/
05:10
Опознай България /избрано/п/
05:35
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

07:00
Световно първенство по художествена гимнастика - ансамбли, многобой
10:20
Аз съм…
10:30
Световно първенство по волейбол: България - Пуерто Рико - среща от груповата фаза
12:20
Световно първенство по волейбол: Куба - България - среща от груповата фаза
14:10
Спортни новини
14:20
Футбол: Германия - Франция, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
16:10
Футбол: Англия - Испания, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
18:00
Мотоспорт Екстра
18:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
19:00
Лига Европа магазинно предаване /1 епизод/
19:50
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Солун
21:55
Футбол: Лудогорец - Байер Леверкузен - среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Разград
00:15
Футбол: Виляреал - Глазгоу Рейнджърс - среща от турнира “Лига Европа”
02:05
Футбол: Лудогорец - Байер Леверкузен - среща от турнира “Лига Европа”
04:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира “Лига Европа”
06:05
Световен рали шампионат: Рали Турция - обзорна програма

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
09:45
Култура.БГ
10:45
Малки истории /п/
11:45
До сърцето тв новела на Евровизия
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Градостроителите на млада София /п/
13:30
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/запис/
14:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Ретро спорт Художествена гимнастика: Световно първенство, Мадрид 2001 г.
17:15
Малки истории
17:30
Музикални следи Орлин Горанов
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /избрано/п/
19:00
България от край до край 4 /8 епизод/п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Людмил и Руслана тв филм /3 и 4 епизод/
22:00
Българинът, който докосна Луната документален филм
22:30
Пътеки
23:00
Мотоспорт екстра
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Съдби човешки Када кум прасе и ти вречу
01:40
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
02:10
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
02:45
Бразди /най-доброто/п/
03:15
Библиотеката /избрано/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

07:00
Женени с деца” - сериал, сезон 7 /п/
07:30
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 1 /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 10 /п/
10:00
“Черният списък” - сериал, сезон 4 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 23 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 1
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 10
15:00
“Черният списък” - сериал, сезон 4
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 7, 2 епизода
17:00
“Пастирът” - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др.
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 18
20:00
“Полицаите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 5
21:00
“Кобра 11: Обади се!” (премиера) сериал, сезон 23
22:00
“Войната на боговете” - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др.
00:15
“Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 5 /п/
01:15
“Наказателят: Военна зона” криминален екшън с уч. на Рей Стивънсън, Доминик Уест, Колин Салмън, Даш Михок, Дъг Хъчисън, Уейн Найт, Джули Бенц и др. /п/
03:30
Еротичен телепазар