Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Септември 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
09:45
Култура.БГ
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /3987 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор “Лига Европа”
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /3988 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Новодомци”
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца! Лъвчо
20:00
По света и у нас
20:20
Световно първенство по волейбол: България - Иран /мъже/ пряко предаване от “Арена Армеец”
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
На лов за Върколак тв филм /4, последен епизод/(14)
00:25
Прошка игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Чарлз Оливър, в ролите: Мини Драйвър, Джеръми Ренър, Боби Колман и др.
02:00
Култура.БГ /п/
03:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:10
Частните музеи в Чехия: Музей на електричеството /п/
04:20
Малки истории /п/
05:20
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:05
Бисер Рачев - със скоростта на светлината фолклор
06:30
История.bg Българските правителства /четвърти епизод/п/
07:30
Култура.БГ /п/
08:30
По света и у нас
08:45
Европейски маршрути
09:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите /избрано/
10:55
Евроновини: Бизнес планета /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Капри сериен тв филм /54 епизод/п/
14:55
Япония на фокус
15:05
Пътеводител БГ /избрано/п/
15:35
Изкуството на 21 век /п/
16:05
Магна Аура, изгубеният град - Големият блъф тв сериен филм /8 серия/
16:35
Европа днес
16:50
Световно първенство по волейбол /мъже/: Сърбия - Франция пряко предаване от Варна
19:00
Япония днес: Красотата на природата Гората на храма Мейджи
19:15
Бюлетин за времето, нравите и хората документален филм за Райко Алексиев
20:00
По света и у нас
20:20
After 4: Авторски концерт на Живко Петров
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Градостроителите на млада София
23:00
По света и у нас
23:25
Апокалипто игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Мел Гибсйн, в ролите: Руди Янгблъд, Далия Хернандес, Джонатан Брюър, Морис Бърдйелоухед и др. (16)
01:40
Туристически маршрути
02:10
Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /9 епизод/п/
02:35
5 минути София /п/
02:40
Библиотеката /п/
03:40
Америка днес /п/
04:30
Часът на зрителите /избрано/п/
05:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:30
Туристически маршрути /п/

БНТ HD

07:00
Световно първенство по художествена гимнастика - финали на уредите, ансамбли
08:50
Аз съм…
09:05
Световно първенство по волейбол: България - Полша - среща от груповата фаза
11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира “Лига Европа”
13:00
Футбол: Виляреал - Глазгоу Рейнджърс - среща от турнира “Лига Европа”
14:50
Спортни новини
15:00
Футбол: Лудогорец - Байер Леверкузен - среща от турнира “Лига Европа”
16:50
Световно първенство по волейбол: САЩ - Канада - среща от втората групова фаза пряко предаване от “Арена Армеец”
19:00
Световен рали шампионат: Рали Турция - обзорна програма
20:00
Обзор “Лига Европа”
20:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:00
Тенис, Лейвър къп: Григор Димитров - Франсис Тиафо/САЩ/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света пряко предаване от Чикаго
23:00
Тенис, Лейвър къп: Кайл Едмънд /Великобритания/ - Джак Сок /САЩ/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света пряко предаване от Чикаго
01:00
Футбол: Лудогорец - Байер Леверкузен - среща от турнира “Лига Европа”
03:00
Тенис, Лейвър къп: Давид Гофен /Белгия/ - Диего Шварцман /Аржентина/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света пряко предаване от Чикаго
05:00
Тенис, Лейвър къп: Новак Джокович/Роджър Федерер - Кевин Андерсън/Джак Сок - среща на двойки от двубоя между отбора на Европа и отбора на света пряко предаване от Чикаго

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
09:45
Култура.БГ
10:45
Животът е вкусен /избрано/
11:40
Моля те, Нептуне! тв новела на Евровизия
12:00
По света и у нас
12:30
Дивният флорентинец документален филм /БНТ 2 Русе/
13:25
5 минути София
13:30
Бразди /най-доброто/п/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
16:40
Извън играта /п/
17:35
Заедно Спомен за Марко Бехар
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Българинът, който докосна Луната документален филм /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
20:00
По света и у нас
20:20
Козелът игрален филм /2009 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Иван Бърнев, Анджела Родел, Иван Савов, Красимир Доков, Любов Любчева, Руси Чанев, Орхан Таир и др.
22:15
Пловдив - Европейска столица на културата 2019 документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
22:30
България от край до край 4 /9 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:10
Ретро спорт Художествена гимнастика: Световно първенство, Мадрид 2001 г. /п/
03:15
История.bg Градостроителите на млада София /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/