Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Септември 2018 година

БНТ 1

06:00
Внимание, роботика анимационен филм/п/
06:45
Сийбърт анимационен филм/п/
07:15
Гласувайте за Беки тв филм/п/
08:00
Пътеки
08:30
По света и у нас
09:00
Денят започва с Георги Любенов
10:25
Церемония по издигане на Националния трибагреник по случай Деня на Независимостта пряко предаване от Велико Търново
11:00
Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
15:00
Разпятието на една песен документален филм /България, 2005г./, режисьор Милена Гетова
15:30
Летовници игрален филм /България, 2016г./, режисьор Ивайло Пенчев, в ролите: Анета Сотирова, Васил Банов, Станимир Гъмов, Китодар Тодоров и др.
17:30
Открий България документална поредица
18:00
Лачените обувки на незнайния воин игрален филм /България, 1979г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Борислав Цанков, Иван Стоичков, Славка Анкова, Емилия Маринска и др.
19:25
Тържествена заря-проверка по случай 110 години от провъзгласяването на Независимостта на България пряко предаване от Велико Търново
20:10
По света и у нас
20:25
Световно първенство по волейбол: България - САЩ /мъже/ пряко предаване от “Арена Армеец”
23:00
Александрина Пендачанска - Това съм аз концерт-спектакъл
00:30
Бързи срещи игрален филм /Ирландия, 2007г./, режисьор Тони Хърбърт, в ролите: Хю О'Конър, Ема Чой Дон Уичърли и др.
01:55
Прошка игрален филм /п/
03:40
На лов за Върколак тв филм /4, последен епизод/п/(14)
04:30
Бразди /п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
06:05
Внимание, роботика анимационен филм/п/
06:30
Сийбърт анимационен филм/п/
07:00
Гласувайте за Беки тв филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
15:05
Поздрави от брега игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Грег Чуерчак, в ролите: Ким Шоу, Пол Сорвино, Дейвид Фумеро и др.
17:05
Лорд Бънди от София документален филм /България, 2013г./, режисьор Иван Трайков
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Шоуто на Греъм Нортън с участието на Кейт Уинслет, Идрис Елба, Крис Рок и Лиъм Галахал
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:20
Световно първенство по волейбол: България - Канада /мъже/ пряко предаване от “Арена Армеец”
00:40
Трафик на кожа игрален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Ара Пайая, в ролите: Гари Даниълс, Мики Рурк, Ерик Робъртс, Дарил Хана и др.(16)
02:20
Отблизо с Мира /п/
03:30
Изкуството на 21 век
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/

БНТ 2

06:00
Часът на зрителите /п/
06:30
Три алюра документална поредица /3 епизод/
07:00
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
07:30
Песенен конкурс “Киното - моя любов, моя песен” Международен фестивал за детско медийно творчество “Арлекин 2018” /1 част/
08:30
По света и у нас
09:00
Пътеводител БГ /избрано/п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
България от край до край 3 /1 епизод/п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Часът на вълка игрален филм /Канада, 2002 г./, режисьор Родерик Джей Прайди, в ролите: Бърт Рейнолдс, Марте Калър, Девин Дъглас Дрюиц, Джейсън Прийстли, Джон Невил и др.
15:30
Гласове от Халоцена документален филм
17:00
Световно първенство по волейбол /мъже/: Иран - Канада пряко предаване от София
19:00
Снимка след 100 години документален филм
19:30
Часът на зрителите
20:00
5 минути София
20:10
По света и у нас
20:25
Световно първенство по волейбол /мъже/: Полша - Франция пряко предаване от Варна
22:30
Un Amore Cosi’ Grande /Една голяма любов/ концерт на Калуди Калудов и Русенската филхармония /БНТ 2 Русе/
23:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:15
Америка днес /п/
01:15
Гласове от Халоцена документален филм /п/
02:40
Япония на фокус /п/
02:50
Начо документален филм /п/
03:30
Три алюра документална поредица /3 епизод/п/
04:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

07:00
Тенис, Лейвър къп: Григор Димитров - Франсис Тиафо/САЩ/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
08:50
Световно първенство по волейбол: България - Иран - среща от втората групова фаза
10:40
Тенис, Лейвър къп: Давид Гофен /Белгия/ - Диего Шварцман /Аржентина/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
12:50
Тенис, Лейвър къп: Григор Димитров - Франсис Тиафо/САЩ/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
14:40
Тенис, Лейвър къп: Новак Джокович/Роджър Федерер - Кевин Андерсън/Джак Сок - среща на двойки от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
16:25
Луда надпревара 2017 филм за автомобилното шоу “Луда надпревара
16:55
Аз съм…
17:10
Световно първенство по художествена гимнастика: Галаспектакъл
17:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Шауляй /Литва/ - квалификационна среща за Шампионска лига пряко предаване от з. “Универсиада”
20:00
Обзор “Лига Европа”
20:30
Извън играта
21:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл пряко предаване от Чикаго
23:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл пряко предаване от Чикаго
01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира “Лига Европа”
03:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл пряко предаване от Чикаго
05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго

БНТ World

06:00
Отблизо с Мира Добрева /п/
07:00
Животът е вкусен /избрано/п/
08:00
Българинът, който докосна Луната документален филм /п/
08:30
По света и у нас
09:00
Нервите на боя /140 г. Комуникационно - информационни войски/ документален филм
09:30
Бойните маршове на България документален филм
10:25
Церемония по издигане на Националния трибагреник по случай Деня на Независимостта пряко предаване от Велико Търново
11:00
История.bg Градостроителите на млада София /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
13:00
Европейски маршрути
13:10
Търси се съпруг за мама игрален филм /1985 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Веселин Прахов, Цветана Манева, Богдан Глишев, Павел Поппандов и др.
14:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
15:05
Часът на българската музика Усмивката на Кармен
16:10
Денят започва с Георги Любенов
17:35
Шарен свят: “Изпит” тв филм /България, 1971 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Филип Трифонов, Вълчо Камарашев, Снежина Балабанова, Петър Слабаков, Никола Тодев, Стефан Мавродиев и др.
18:25
5 минути София /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:25
Тържествена заря-проверка по случай 110 години от провъзгласяването на Независимостта на България пряко предаване от Велико Търново
20:10
По света и у нас
20:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:00
Денят на Независимостта документален филм /България, 2008 г./, режисьор Христо Живков
22:00
Неврокопска съкровищница концерт /БНТ 2 Благоевград/
23:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
00:10
Бойните маршове на България документален филм /п/
01:00
Часът на българската музика Усмивката на Кармен /п/
02:05
Дивният флорентинец документален филм /БНТ 2 Русе/п/
03:00
5 минути София /п/
03:10
Животът е вкусен /избрано/п/
04:05
Денят започва с Георги Любенов /п/
05:30
Непозната земя /избрано/п/