Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 26 Септември 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
09:45
Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /3990 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /3991 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Критична точка игрален филм /копродукция, 1991г./, режисьор Катрин Бигълоу, в ролите: Киану Рийвс, Патрик Суейзи, Лори Пети и др.(14)
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
При щангистите тв филм /2 епизод/
23:40
Брат за брата тв филм /2 епизод/
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
История.bg Радомирска република/п/
03:30
Днес и утре /п/
04:00
[Дойче Веле: Шифт] /п/
04:15
Брат за брата тв филм /2 епизод/п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:05
Боянско настроение фолклор
06:30
История.bg Со кротце, со благо…държавник по време на криза /п/
07:30
Култура.БГ /п/
08:30
По света и у нас
08:45
Япония днес: Красотата на природата Нос Еримо на остров Хокайдо
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите /избрано/
11:00
Опознай България /избрано/п/
11:30
Българите Такада документален филм /БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
13:30
Български уроци - аз уча български
13:55
Езерата в Унианга
14:05
Капри сериен тв филм /57 епизод/п/
15:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:30
Америка днес /п/
16:30
Пътешествия документална поредица /п/
17:00
Южни хроники: Зад кулисите документална поредица /2 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
По света и у нас
18:20
Капри сериен тв филм /58 епизод/
19:15
Атанас Липчев - непознатият познат документален филм /БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Европа днес
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Служебен дълг игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Браян Антони Рамирес, в ролите: Джереми Рей Валдес, Уолтър Перес, Фернанда Ромеро и др. (16)
01:05
Изкуството на 21 век
01:35
Южни хроники: Зад кулисите документална поредица /1 епизод/п/
02:05
Българите Такада документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Знаете ли… Храмовете на София /п/
03:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
04:00
Часът на зрителите /избрано/п/
04:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:00
Пътеводител БГ /избрано/п/
05:30
Изкуството на 21 век /п/

БНТ HD

06:05
Ветроходство: Обиколка на Франция
07:00
Световен рали шампионат: Рали Турция- финален етап
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Извън играта
09:00
Светът на конете
09:15
Тенис, Лейвър къп: Давид Гофен /Белгия/ - Диего Шварцман /Аржентина/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
11:25
Тенис, Лейвър къп: Новак Джокович/Роджър Федерер - Кевин Андерсън/Джак Сок - среща на двойки от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
13:20
Световно първенство по волейбол: България - САЩ - среща от втората групова фаза
14:55
Спортни новини
15:05
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /23 епизод/
15:35
Световно първенство по волейбол: България - Канада - среща от втората групова фаза
17:50
Световно първенство по волейбол: Бразилия - Русия - среща от третата групова фаза пряко предаване от Торино
20:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
20:30
Тенис, Лейвър къп: Григор Димитров/Давид Гофен - Джак Сок/Ник Кириос - среща на двойки от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
22:05
Световно първенство по волейбол: Италия - Сърбия - среща от третата групова фаза пряко предаване от Торино
00:15
Световно първенство по волейбол: Бразилия - Русия - среща от третата групова фаза
02:15
Тенис, Лейвър къп: Александър Зверев /Германия/ - Джон Иснър /САЩ/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
04:20
Тенис, Лейвър къп: Роджър Федерер /Швейцария/ - Ник Кириос /Австралия/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
09:45
Култура.БГ
10:45
Отблизо с Мира /п/
11:45
Заместникът тв новела на Евровизия
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/запис/
14:30
България от край до край 4 /9 епизод/п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знаци по пътя писателят Петко Тодоров
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Туризмът №1: Чешката връзка документален филм /БНТ 2 Варна/п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Една отсечка време. Марин Големинов /110 години от рождението на композитора/ документален филм
22:00
Бразди /п/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Извън играта /п/
02:10
Нощни птици /п/
03:15
Отблизо с Мира /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/