Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Октомври 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
На този ден
08:50
Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4001 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4002 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Марина игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Стийн Конинкс, в ролите: Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Матео Симони, Евелин Босман и др.
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Вечната музика предаване за класическа музика и джаз с водещ Марио Николов
00:00
TrendY младежко лайфстайл предаване/п/
00:30
Култура.БГ /п/
01:30
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:30
Туризъм.бг /п/
03:30
Библиотеката /п/
04:30
Отблизо с Мира /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм /п/
06:25
Златни ръце /БНТ 2 Русе/
06:35
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване /п/
08:00
TrendY младежко лайфстайл предаване
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Плебеят, който стана цар - Ивайло /п/
09:40
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика предаване за класическа музика и джаз с водещ Марио Николов
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
13:30
На опера с БНТ 2: “Катерина Измайлова” от Дмитрий Шостакович /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм
16:25
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки предаване за градските забележителности /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Капри сериен тв филм /73 и 74 епизод/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Българските царици /1 част/п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Написано с кръв игрален филм /САЩ, 2005 г./, режисьор Джон Терлески, в ролите: Майкъл Вайс, Питър Койоти, Морийн Фланиган, Стив Ранкин и др. (12)
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Капри сериен тв филм /73 и 74 епизод/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/

БНТ HD

06:10
Колоездене: Арктическо състезание в Норвегия
07:00
Аз съм…
07:10
Лейвър къп 2018 обзорна програма
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /3 епизод/
09:00
Световно първенство по волейбол: Полша - Бразилия - финал
11:15
Световен шампионат по мотокрос, Гран при на нациите
13:50
Спортни новини
14:00
Тенис, Лейвър къп: Роджър Федерер /Швейцария/ - Джон Иснър /САЩ/ - среща на от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
16:20
Футбол: Словения - България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
18:10
Футбол: Италия - Украйна - приятелска среща
20:00
Мотоспорт Екстра
20:30
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /3 епизод/
21:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:30
Спортни новини
21:35
Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Генуа
23:40
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
00:10
Обзор “Лига на нациите”
00:40
Футбол: Италия - Украйна - приятелска среща
02:30
Спортни новини
02:40
Футбол: Словения - България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
04:30
Мотоспорт Екстра
05:10
Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
На този ден
08:50
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Горяните /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.BG образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
В кадър Първото семейство
21:25
Бразди
21:55
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
22:25
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Мотоспорт Екстра
01:45
Едно пътуване документален филм /п/
02:15
Бразди /п/
02:45
В кадър Първото семейство /п/
03:15
Библиотеката /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/