Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Октомври 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Будител на годината
08:50
Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4003 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4004 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Борил - слабият цар
22:00
Системата тв филм /7 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата тв филм /10 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни /п/
02:15
Системата тв филм /7 епизод/п/ (12)
03:20
История.bg Борил - слабият цар/п/
04:20
Брат за брата тв филм /10 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм /п/
06:25
10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:25
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване /п/
07:55
Света Петка Българска документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Горяните /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
11:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Часът на зрителите /п/
14:00
Viva la музика /п/
14:30
Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Опознай България /избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм
16:25
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
19:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
20:10
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
20:40
В близък план
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Гоце Делчев /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Варненско лято 2018 концерт на Международния камерен оркестър East-West Chamber Orchestra, диригент Ростислав Кример /п/
00:15
Натисни F1 /п/
00:30
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
02:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
02:45
Младите иноватори /п/
03:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
03:45
Часът на зрителите /п/
04:15
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/

БНТ HD

07:00
Обзор “Лига на нациите”
07:30
Маратон на София репортаж
07:50
Аз съм…
08:05
Лейвър къп 2018 обзорна програма
09:00
Световен рали шампионат: Рали Уелс - финален етап
09:35
Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
11:25
Футбол: Румъния - Сърбия - среща от турнира “Лига Европа”
13:15
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /24 епизод/
13:45
Извън играта
14:30
Спортни новини
14:40
Футбол: Русия - Турция - среща от турнира “Лига Европа”
16:30
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
18:20
Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
20:15
Шоуто на Греъм Нортън с участието на Ема Томпсън, Кара Делевин, Клеър Фой и Адам Сандлър
21:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:30
Спортни новини
21:35
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Севиля
23:40
Обзор “Лига на нациите”
00:10
Обзор “Лига на нациите”
00:40
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
02:30
Спортни новини
02:35
Футбол: Русия - Турция - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
04:20
Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Будител на годината
08:50
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
Библиотеката /п/
17:15
Афиш културно-информационно предаване /п/
17:30
Знание.BG образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Борил - слабият цар
22:00
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” /п/
04:50
Култура.БГ /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/