Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Октомври 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
На този ден
08:50
Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4004 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4005 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол” коментарно предаване
21:45
Футбол: Норвегия - България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Осло /Норвегия/
23:35
Студио “Футбол” коментарно предаване
00:10
Обзор “Лига на нациите”
00:40
Култура.БГ /п/
01:35
100% будни /п/
02:35
Скрити белези игрален филм /п/(14)
04:25
Дойче веле: Шифт
04:40
Туристически маршрути
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм /п/
06:25
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
06:35
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
08:00
Аджария - там, където планината среща морето документален филм /БНТ 2 Варна/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Гоце Делчев /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Туристически маршрути /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Живот между земята и небето документален филм
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм
16:25
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
Бързи срещи игрален филм /Ирландия, 2007 г./, режисьор Тони Хърбърт, в ролите: Хю О'Конър, Ема Чой, Дон Уичърли, Флора Монтгомъри и др.
20:45
Днес и утре
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Апостолите от 1876 г. /п/
23:00
Бяхме войници игрален филм /САЩ, Германия, 2002 г./, режисьор Рандал Уолъс, в ролите: Мел Гибсън, Грег Киниър, Крис Клайн, Бари Пепър, Маделин Стоу и др. (14)
01:15
Натисни F1 /п/
01:30
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
02:00
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
03:00
Бързи срещи игрален филм /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

06:10
Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
07:00
Обзор “Лига на нациите”
07:30
Мотоспорт Екстра
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /9 епизод/
09:00
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
10:50
Лейвър къп 2018 обзорна програма
11:40
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /24 епизод/
12:05
Световен шампионат по мотокрос, Гран при на нациите
14:40
Спортни новини
14:50
Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
15:40
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
17:30
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
19:15
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
21:05
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:35
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Париж
23:40
Обзор “Лига на нациите”
00:10
Обзор “Лига на нациите”
00:40
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
02:30
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
04:20
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
На този ден
08:50
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.BG образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Умно село Чуй кой говори /актьорът Апостол Карамитев/
21:50
Туризмът №1: От Царевград Търнов до столица на културата /БНТ 2 Варна/
22:25
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
22:55
Джаз под звездите на Деветашкото плато документален филм /БНТ 2 Русе/
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:50
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/