Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Октомври 2018 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Светът на Майли Сайръс - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Анджелина Джоли - поглед отвътре - док. филм
17:00
Водещите новини
17:05
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
23:00
Шефове - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
02:30
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:00
“Приятели”/п./- сериал
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов на инат” сериал, с.1, еп. 35
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 37
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 29
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Скъпи наследници" сериал, с.1, еп. 123
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Искрите на отмъщението” - сериал, с. 1, еп.27
21:00
“Фермата: Съединение” - риалити, сезон 5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Приятели”- сериал, с.7, еп.22,23
01:00
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.3
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:20
Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 78

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5
08:15
“Зрителна измама” - трилър (САЩ, 2013), режисьор - Луис Летериер, актьори - Джеси Айзенбърг, Морган Фрийман, Уди Харелсън, Майкъл Кейн, Айла Фишър и др.
11:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5
13:00
Ривърдейл” - сериал, с.1
14:00
“Историята на Пепеляшка: Имало една песен” - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2011), режисьор: Деймън Сантостефано, актьори -Люси Хейл, Миси Пайл, Меган Парк, Фреди Строма, Джесалин Уанлим, Титус Макинмл., Емили Пиърс и др.
15:45
“Информаторът” - комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Тони Хейл, Мелани Лински и др.
18:15
“Кървав диамант” - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори - Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
21:00
“Кодът” - криминален, трилър (САЩ, Германия,2009), режисьор - Мими Ледър, актьори - Морган Фрийман, Робърт Форстър, Антонио Бандерас, Том Харди, Раде Шербеджия, Стефан Щерев, Асен Блатечки, Велислав Павлов, Велизар Бинев и др.
23:15
“Предчувствие” - драма, психо, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Менън Япо, актьори - Амбър Валета, Джулиан МакМеан, Сандра Бълок и др.
01:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.5
03:15
Ривърдейл” - сериал, с.1

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
09:30
Пътеводител на здравословната храна - филм
10:00
Райски градини - филм
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Едно френско село - исторически сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Законът на любовта - романтичен сериал
15:00
Goodwood - парад на колите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Дивото зове - приключенски сериал, семеен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Полдарк - сериал, историческа драма
21:30
Новините ON AIR
22:10
Жертвата - политически сериал
23:00
Жоакина, доня Революция сериал
00:00
Новините ON AIR /п./
00:30
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
01:30
Новините ON AIR /п./
02:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
03:00
Новините ON AIR /п./
03:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п.

FOX

05:10
Империя - втори сезон, еп. 2
06:00
Сирени - втори сезон, еп. 9
06:25
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 4
06:45
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 5
07:10
От местопрестъплението: Маями, еп. 15
08:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 161
08:55
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
09:50
Високо напрежение - първи сезон, еп. 10
10:45
Кости - девети сезон, еп. 4
11:40
Кости - девети сезон, еп. 5
12:35
911 - първи сезон, еп. 2
13:30
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 19
14:25
Излъжи ме - трети сезон, еп. 2
15:20
От местопрестъплението: Маями, еп. 162
16:15
От местопрестъплението: Маями, еп. 17
17:10
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 22
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 6
18:35
Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 7
19:00
Високо напрежение - първи сезон, еп. 11
20:00
Кости - девети сезон, еп. 6
21:00
Кости - девети сезон, еп. 7
22:00
Куантико - трети сезон, еп. 12
22:55
Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 20
23:50
Излъжи ме - трети сезон, еп. 3
00:50
Високо напрежение - първи сезон, еп. 11
01:45
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 22
02:30
Империя - втори сезон, еп. 3
03:15
Не си мой тип - първи сезон, еп. 5
03:40
Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 8
04:25
Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 1

Kino Nova

05:30
“Касъл” - сериал, сезон 7 /п/
06:30
Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 4
08:40
“От любовта боли” - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Андре Рьонер, Бернхард Шир,
11:00
“Касъл” - сериал, сезон 7
12:00
“Посрещане и изпращане” романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др.
14:00
“Сигналът” - трилър с уч. на Брентън Туейтс, Оливия Кук, Лорънс Фишбърн, Бо Нап, Лин Шей, Джефри Гроувър и др.
16:10
“Годзила” - екшън-фантастика с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Ханк Азария, Мария Питило, Кевин Дън, Арабела Фийлд, Дъг Савант, Хари Шиърър, Майкъл Лърнър и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 8
21:00
“Книгата на Илай” - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман, Рей Стивънсън, Дженифър Бийлс, Майкъл Гамбон и др.
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 8 /п/
00:20
“Сигналът” - трилър с уч. на Брентън Туейтс, Оливия Кук, Лорънс Фишбърн, Бо Нап, Лин Шей, Джефри Гроувър и др. /п/

NOVA

05:20
Костюмари” - сериен филм, 6 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) - сериен филм, 6 сезон
21:00
VIP BROTHER 2018 (премиера) риалити шоу
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
VIP BROTHER 2018 - риалити шоу, на живо от Къщата
00:30
“Хотел"Халсион” (премиера) сериен филм
01:30
Костюмари” - сериен филм, 6 сезон
02:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
03:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Будител на годината
08:50
Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4005 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4006 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Петър Първи: Завещанието тв филм /3 епизод/(14)
22:00
Системата тв филм /8 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
При щангистите тв филм /5 епизод/
23:40
Брат за брата тв филм /11 епизод/(14)
00:30
Култура.БГ /п/
01:25
100% будни /п/
02:25
Системата тв филм /8 епизод/п/ (12)
03:30
Туристически маршрути
03:55
Днес и утре
04:20
Брат за брата тв филм /11 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм /п/
06:25
5 минути София
06:30
Култура.БГ /п/
07:25
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
07:55
На първия ред на историята: “За българските работи: От Арденица до Голо бърдо” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Апостолите от 1876 г. /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
15:00
Опознай България /избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм
16:25
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:20
Мистър Щайн е онлайн игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Стефан Роблен, в ролите: Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет и др.
21:00
Евроновини: В бъдещето
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Храбрият, неумолимият, жестокият, страшният терорист /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Последно пътуване игрален филм /Австралия, 2009 г./, режисьор Глендин Айвин, в ролите: Хюго Уийвинг, Том Ръсел, Джон Бръмптън, Соня Суарес и др.
01:05
Натисни F1 /п/
01:20
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:50
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:40
Мистър Щайн е онлайн игрален филм /п/
04:20
Евроновини: В бъдещето /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:10
Колоездене: Арктическо състезание в Норвегия
07:00
Обзор “Лига на нациите”
07:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Извън играта
09:15
Часът на спорта
09:30
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
11:20
Световно първенство по волейбол: Сърбия - Бразилия - полуфинална среща
13:00
Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
14:45
Спортни новини
14:55
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /24 епизод/
15:20
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
17:10
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
19:00
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
20:50
Обзор “Лига на нациите”
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Кръвни връзки игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Гийом Кане, в ролите: Клайв Оуен, Марийон Котияр, Мила Кунис и др.(12)
00:05
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
01:55
Спортни новини
02:05
Световно първенство по волейбол: Сърбия - Бразилия - полуфинална среща
03:45
Световен рали шампионат: Рали Уелс - финален етап
05:10
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Будител на годината
08:50
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Отблизо с Мира /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Академик Михаил Арнаудов /200 години от рождението на фолклориста/ документален филм
13:00
Фердинанд - непогребаният цар документален филм /п/
13:30
България от край до край 7
14:00
Туризъм.бг /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знание.BG образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Viva la музика музикално-образователно предаване
21:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
22:00
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
02:15
Нощни птици /п/
03:15
Отблизо с Мира /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:50
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

07:00
Женени с деца” - сериал, сезон 8 /п/
07:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 2 /п/
08:40
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11 /п/
10:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 10 /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 20 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 2
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
15:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 10
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 8
16:30
“Шанхайски рицари” - комедия с уч. на Джаки Чан, Оуен Уилсън, Арън Тейлър - Джонсън, Том Фишър, Ейдън Гилън, Фан Уонг, Дони Иен, Оливър Котън, Алисън Кинг и др. /п/
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 21
20:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
“Кикбоксьор” (премиера) - екшън с уч. на Жан - Клод Ван Дам, Ален Муси, Дейв Батиста, Джордж Сейнт Пиер, Джина Карано, Дарън Шавали, Сара Малакъл Лейн и др.
00:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1 /п/
01:00
“Краят на дните” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Гейбриъл Бърн, Кевин Полак, Робин Туни, К.К.Х. Паундър, Род Стайгър, Лойд Герауей, Гейбриъл Бърн и др. /п/
03:30
Еротичен телепазар