Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Октомври 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
На този ден
08:50
Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4006 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4007 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Играчът игрален филм /САЩ, 1992г./, режисьор Робърт Олтман, в ролите: Тим Робинс, Грета Скаки, Фред Уорд, Упи Голдбърг, Питър Галахър и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Вечната музика предаване за класическа музика и джаз с водещ Марио Николов
00:00
TrendY младежко лайфстайл предаване/п/
00:30
Култура.БГ /п/
01:25
100% будни /п/
02:25
Отблизо с Мира /п/
03:30
Играчът игрален филм /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм /п/
06:25
Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
06:35
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
08:00
TrendY младежко лайфстайл предаване
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Храбрият, неумолимият, жестокият, страшният терорист /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: “Моята прекрасна лейди” /БНТ 2 Пловдив/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм
16:25
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Графинята игрален филм /Германия, 2009 г./, режисьор Джули Дилпи, в ролите: Джули Дилпи, Даниел Брюл, Уилям Хърт и др. (12)
20:55
Европа днес
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Защо бе убит Борис Сарафов? /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Престъпления на ума игрален филм /САЩ, Канада, 2014 г./, режисьор Джон Мурловски, в ролите: Кристина Кокс, Пола Трики, Мат Корбой, Манди Левин и др.
01:00
Натисни F1 /п/
01:15
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Графинята игрален филм /п/ (12)
04:20
Европа днес /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

07:00
Аз съм…
07:10
Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:25
Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
10:15
Световно първенство по волейбол: Полша - САЩ - полуфинална среща
12:55
Световен шампионат по мотокрос, Гран при на нациите
15:30
Спортни новини
15:40
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
17:30
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
19:15
Кръвни връзки игрален филм (12)
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Да възкресиш шампиона игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Род Лури, в ролите: Самюъл Джаксън, Джош Хартнет, Катрин Морис, Тери Хачър и др.
23:50
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
01:40
Спортни новини
01:50
Световно първенство по волейбол: Полша - САЩ - полуфинална среща
04:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
05:10
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
На този ден
08:50
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Борил - слабият цар /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/
13:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.BG образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Открито с Валя Ахчиева
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Джаз под звездите на Деветашкото плато документален филм /БНТ 2 Русе/п/
02:30
Афиш културно-информационно предаване /п/
02:45
Бразди /п/
03:15
Библиотеката /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:50
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/