Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 31 Октомври 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Будител на годината
08:50
Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Мартин Заимов и Димитър Стоянович
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4015 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4016 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Мария Терезия 4-сериен тв филм /копродукция, 2016г./, 1 епизод, режисьор Роберт Дорнхелм, в ролите: Мари-Луизе Щокингер, Войтех Котек, Зузана Стивинова и др. (12)
22:00
Под едно небе тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
При щангистите тв филм /7 епизод/
23:40
Брат за брата тв филм /17 епизод/(14)
00:30
Култура.БГ /п/
01:25
100% будни /п/
02:25
Под едно небе тв филм /2 епизод/п/
03:25
Мария Терезия тв филм /1 епизод/ (12)
04:20
Брат за брата тв филм /17 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм /п/
06:25
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
06:35
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
08:00
Сантиментално пътешествие документален филм за художника Йоан Левиев /БНТ2 Пловдив/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Превратът /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
15:00
Опознай България /избрано/
15:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:55
Сафарито на Скаут сериен тв филм
16:20
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:20
Главната улица игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Джон Дойл, в ролите: Колън Фърт, Патриша Кларксън, Елън Бърнстийн, Орландо Блум и др.
20:50
Шифт
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg 110 години от Илинденско-Преображенското въстание /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Средно положение няма сериен тв филм /3 и 4, последен/ (14)
00:55
Натисни F1 /п/
01:10
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
01:40
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:35
Главната улица игрален филм /п/
04:05
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
04:35
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:05
Колоездачна обиколка на Турция обзорна програма
07:00
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /25 епизод/
07:30
Спортувай предаване за масовия спорт
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Извън играта
09:15
Светът на конете
09:30
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
11:20
Световно първенство по канадска борба - финали
13:50
Часът на спорта
14:05
Спортни новини
14:15
Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
16:05
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
17:55
Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира “Лига Европа”
19:45
Лоло игрален филм /Франция, 2015г./, режисьор Жули Делпи, в ролите: Дани Буун, Жули Делпи, Венсан Лакост и др. (12)
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Кадилакът на Долан игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Джеф Бийзли, в ролите: Крисчън Слейтър, Еманюел Вожие, Уес Бентли и др. (16)
23:25
Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира “Лига Европа”
01:15
Спортни новини
01:25
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
03:15
Световно първенство по канадска борба - финали

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Будител на годината
08:50
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Отблизо с Мира /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
България от край до край 7
14:00
Туризъм.бг /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Viva la музика музикално-образователно предаване
21:30
Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
22:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
22:30
Пътеки
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
02:15
Нощни птици /п/
03:15
Отблизо с Мира /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:50
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/