Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Ноември 2018 година

Bloomberg TV

04:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Великият Зизу - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Кристиано Роналдо: Португалското чудо - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:00
“Приятели”/п./- сериал
05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов на инат” сериал, с.1, еп. 49
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 51
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 43
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:"Скъпи наследници" сериал, с.1, еп. 137
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Искрите на отмъщението” - сериал, с. 1, еп.41
21:00
“Фермата: Съединение” - риалити, сезон 5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Приятели”- сериал, с.9, еп. 2,3
01:00
Дневниците на вампира” сериал, с.7, еп.17
02:00
bTV Новините
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:20
Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 92

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.8
08:00
Революция Z” - сериал, с.1
09:15
“Апалуза” - уестърн (САЩ, 2008), режисьор - Ед Харис, актьори - Джеръми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.
11:45
Дневниците на вампира” сериал, с.8
13:45
Революция Z” - сериал, с.1
14:45
Американско момиче: Лия се притича на помощ” - семеен (САЩ, 2016), режисьор - Надя Тас, актьори - Маги Елизабет Джоунс, Хали Тод, Сторм Райд и др.
16:45
“Фийби в страната на чудесата” драма, фентъзи, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Даниел Барнс, режисьор - Патриша Кларксън, Фелисити Хофман, Ел Фанинг, Бил Пулман, Кейтлин Санчес, Кембъл Скот, Иън Колети, Бейли Медисън и др.
19:00
“Фалстарт” - комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Том Дей, актьори - Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта, Брадли Купър, Кати Бейтс, Стивън Тоболовски, Катрин Уиник и др.
21:00
“Децата на хората” - драма, фантастика (САЩ, 2006), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Чиуетел Еджиофор, Дани Хюстън, Клайв Оуен, Джулиан Мур, Майкъл Кейн и др.
23:15
“Константин” - фентъзи, драма, ужаси (САЩ, 2005), режисьор Франсис Лорънс, актьори - Киану Рийвс, Рейчъл Уайз, Шая Лебьоф, Питър Стормаер, Прюит Тейлър Винс, Тилда Суинтън, Макс Бейкър и др.
01:45
Дневниците на вампира” сериал, с.8
03:45
Революция Z” - сериал, с.1

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
09:30
Можеш и по-добре - филм
10:00
Райски градини - филм
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Едно френско село - исторически сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Законът на любовта - романтичен сериал
15:15
Страната на изобретателите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Доктор Х - сериал, драма
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Да нарисуваш престъпление криминален сериал, драма
21:30
Новините ON AIR
22:15
Одисей - исторически сериал
23:15
Ковбой - сериал, криминален
00:15
Новините ON AIR /п./
00:45
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./

FOX

05:15
Империя - втори сезон, еп. 16
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 10
06:25
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 10
06:45
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
07:10
От местопрестъплението: Маями, еп. 18
08:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 19
08:55
Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 12
09:50
Касъл - първи сезон, еп. 7
10:45
Касъл - първи сезон, еп. 8
11:40
Скорпион - първи сезон, еп. 3
12:35
Войници - игрален филм , еп. 1
14:25
Под наблюдение - трети сезон, еп. 2
15:20
От местопрестъплението: Маями, еп. 20
16:15
От местопрестъплението: Маями, еп. 21
17:10
Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 13
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 12
18:35
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 13
19:00
Касъл - първи сезон, еп. 9
20:00
Касъл - първи сезон, еп. 10
21:00
Скорпион - първи сезон, еп. 4
22:00
911 - първи сезон, еп. 5
22:55
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 6
23:50
Под наблюдение - трети сезон, еп. 3
00:50
Касъл - първи сезон, еп. 9
01:45
Касъл - първи сезон, еп. 10
02:30
Империя - втори сезон, еп. 17
03:30
Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 4
04:35
Скорпион - първи сезон, еп. 4

Kino Nova

05:45
“Нощна смяна” - сериал, сезон 2 /п/
06:45
Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 9
08:45
“Палето Кестен: Героят на Сентрал парк” - семеен филм с уч. на Бари Бостуик, Абигейл Бреслин, Кристин Тучи, Итън Филипс и др. /п/
11:00
“Нощна смяна” - сериал, сезон 2
11:50
“Ако остана” - драма с уч. на Клои Грейс Мориц, Джейми Блекли, Лорън Лий Смит, Мирей Инос, Стейси Кийч, Джошуа Леонард, Аиша Хайндс, Лиана Либерато, Джейкъб Дейвис, Алиа О‘Брайън и др.
14:00
“Любовно кроше” - комедия с уч. на Ема Томпсън, Пиърс Броснан, Селия Имри, Тимъти Спол и др.
16:10
“На лов за Червения Октомври” екшън с уч. на Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен, Сам Нийл, Джеймс Ърл Джоунс, Тим Къри, Джефри Джоунс, Джос Акланд и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 9
21:00
“Трите хикса” - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др.
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 9 /п/
00:30
“Кралицата девственица” - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част /п/

NOVA

05:20
Костюмари” - сериен филм, 6 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:15
“Плюс - Минус” - публицистично предаване
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) - сериен филм, 6 сезон
21:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) - риалити шоу
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 риалити шоу, на живо от Къщата
00:30
“Гомор” (премиера) - сериен филм
01:30
Костюмари” - сериен филм, 7 сезон
02:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
03:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4019 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4020 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Под едно небе тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата тв филм /19 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ /п/
01:20
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:20
Под едно небе тв филм /4 епизод/п/
03:15
История.bg 190 години от рождението на Драган Цанков/п/
04:20
Брат за брата тв филм /19 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Сафарито на Скаут сериен тв филм /п/
06:25
5 минути София
07:25
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
07:55
Поклоннически пътеписи от Адриатика до Преспа документален филм /БНТ 2 Благоевград/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Аспарух - победителят? /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика… музикално-образователно предаване /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Пътешествия документална поредица
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Семеен бизнес 26-сериен тв филм /Канада, 2009 г./, режисьор Крейг Прайс, в ролите: Ефраим Ерис, Кейт Корбит, Лори Олтър и др. /1 серия/
16:25
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
Търсачи на съкровища игрален филм /копродукция, 2007 г./, режисьор Брент Хъф, в ролите: Александър Невски, Свен Бранд, Дейвид Карадайн и др.
20:50
Япония днес Тахачико - земята на легендите
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Канът, кесарят, владетелят, католикът Тервел /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
На лов за Върколак 4-сериен тв филм /копродукция, 2009 г./, режисьор Евгений Митрофанов, в ролите: Владимир Литвинов, Борис Галкин, Вячеслав Разбегаев и др. /1 и 2 епизод/ (14)
01:05
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
01:35
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:30
Търсачи на съкровища игрален филм /п/
04:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
№1 Туризмът: Крайбрежно плаване и атракция документален филм /БНТ 2 Варна/
22:30
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Женени с деца” - сериал, сезон 9 /п/
06:30
“Звярът” - сериал, сезон 1
07:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 2 /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13 /п/
10:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 11 /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 22 /п/
12:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 2
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13
15:00
“Трансформърс: Ера на изтребление” - екшън-фантастика с уч. на Марк Уолбърг, Стенли Тучи, Джак Рейнър , Келси Грамър, Никола Пелц и др. /п/
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 22
20:00
Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
“Ченгето от Бевърли Хилс 2” - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Юрген Прохнов, Рони Кокс, Джон Аштън, Бригите Нилсен и др.
00:00
Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1 /п/
01:00
Еротичен телепазар