Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Ноември » 08

Програма на телевизиите за 08 Ноември 2018 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Великият Зизу - док. филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Възходът на Бекъм - док. Филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:00
“Приятели”/п./- сериал
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов на инат” - сериал, с.1, еп. 51
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.3, еп. 53
16:00
Премиера:“Алиса в страната на любовта” - сериал, с.2, еп. 45
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:“Скъпи наследници” сериал, с.1, еп. 139
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Искрите на отмъщението” - сериал, с. 1, еп.43
21:00
“Фермата: Съединение” - риалити, сезон 5
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Приятели”- сериал, с.9, еп. 6,7
01:00
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.19
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:20
Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 94

bTV Cinema

06:00
“Дневниците на вампира” - сериал, с.8
08:00
“Революция Z” - сериал, с.1
09:15
“Фийби в страната на чудесата” драма, фентъзи, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Даниел Барнс, режисьор - Патриша Кларксън, Фелисити Хофман, Ел Фанинг, Бил Пулман, Кейтлин Санчес, Кембъл Скот, Иън Колети, Бейли Медисън и др.
11:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6
13:30
“Революция Z” - сериал, с.1
14:30
“Моля, залагайте!” - драма (САЩ, 2013), режисьор - Бронуен Хюз, актьори - Стивън Паскуале, Каролин Давернас, Антъни Керигън, Майкъл Арден, Джанкарло Еспозито, Дженифър Ферин, Майкъл Рисполи, Саша Слоан, Патрик Даро и др.
16:15
“Барабанистка: Нов ритъм” комедия, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Били Уудръф, актьори - Александра Шип, Ленърд Робъртс, Джордън Калъуей, Джеф Пери, Марио Ван Пебълс и др.
18:30
“Ван Хелсинг” - екшън, фентъзи, трилър, приключенски (САЩ, Чехия, 2004), режисьор - Стивън Зомърс, актьори - Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Кевин Дж. О‘Конър, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенам, Уил Кемп, Шулер Хенсли и др.
21:00
“Контакт” - драма, мистерия, фантастика, САЩ, 1997 г., режисьор Робърт Земекис, актьори - Джоди Фостър, Матю Маконъхи, Джеймс Уудс, Джон Хърт, Том Скерит, Анджела Басет, Уилям Фичнър, Дейвид Морс и др.
00:00
“Посещението” - комедия, ужаси, мистерия (САЩ, 2015), режисьор - М. Найт Шаямалан, актьори Оливия Деджонге, Катрин Хан, Ед Оксенбоулд, Бенджамин Канес, Джон Дъглъс Рейни и др.
02:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6
04:00
“Революция Z” - сериал, с.1

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
09:30
Можеш и по-добре - филм
10:00
Райски градини - филм
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Законът на любовта - романтичен сериал
15:15
Страната на изобретателите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Доктор Х - сериал, драма
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Да нарисуваш престъпление криминален сериал, драма
21:30
Новините ON AIR
22:15
Одисей - исторически сериал
23:15
Ковбой - сериал, криминален
00:15
Новините ON AIR /п./
00:45
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
04:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Империя - втори сезон, еп. 18
06:00
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 12
06:25
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 14
06:45
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 15
07:10
От местопрестъплението: Маями, еп. 22
08:00
От местопрестъплението: Маями, еп. 23
08:55
Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 14
09:50
Касъл - втори сезон, еп. 1
10:45
Касъл - втори сезон, еп. 2
11:40
Скорпион - първи сезон, еп. 5
12:35
Пазители на времето - първи сезон, еп. 1
13:30
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 7
14:25
Под наблюдение - трети сезон, еп. 4
15:20
От местопрестъплението: Маями, еп. 24
16:15
От местопрестъплението: Маями, еп. 25
17:10
Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 15
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 16
18:35
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 17
19:00
Касъл - втори сезон, еп. 3
20:00
Касъл - втори сезон, еп. 4
21:00
Скорпион - първи сезон, еп. 6
22:00
Необикновените - първи сезон, еп. 2
22:55
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
23:50
Под наблюдение - трети сезон, еп. 5
00:50
Касъл - втори сезон, еп. 3
01:45
Касъл - втори сезон, еп. 4
02:40
Империя - трети сезон, еп. 1
03:35
Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 6
04:35
Скорпион - първи сезон, еп. 6

Kino Nova

05:45
“Нощна смяна” - сериал, сезон 2 /п/
06:45
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 1
08:45
“Коледен парад” - семеен с уч. на Аналин Маккорд, Джеферсън Браун, Дженифър Гибсън, Дрю Скот и др.
11:00
“Нощна смяна” - сериал, сезон 2
12:00
“Любовно кроше” - комедия с уч. на Ема Томпсън, Пиърс Броснан, Селия Имри, Тимъти Спол и др. /п/
14:20
“Мисли като мъж” - романтична комедия с уч. на Кевин Харт, Кели Роулънд, Крис Браун, Тараджи П. Хенсън, Габриел Юниън, Джери Ферера, Романи Малко, Гари Оуен и др.
17:00
Последният повелител на въздуха” - приключенски екшън с уч. на Джаксън Ретбоун, Ноа Рингер, Дев Пател, Клиф Къртис, Никола Пелц, Шон Тоуб и др. /п/
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 9
21:00
“Пак ли ти?” - романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др.
23:10
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 9 /п/
00:10
“Принцът от кошмара” - комедия с уч. на Бил Пулман, Елън Дедженеръс, Джоан Кюсак, Джоан Плоурайт, Хоуп Дейвис и др. /п/

NOVA

05:20
“Костюмари” - сериен филм, 7 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:15
“Плюс - Минус” - публицистично предаване
17:00
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) - сериен филм, 6 сезон
21:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) - риалити шоу
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 риалити шоу, на живо от Къщата
00:30
“Гомор” (премиера) - сериен филм
01:30
“Костюмари” - сериен филм, 7 сезон
02:30
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
03:30
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4021 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Сид - дете на науката 2 анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4022 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Славата на България тв новела /България, 2003г./, режисьор Васил Барков, в ролите: Джоко Росич, Христо Шопов, Стойчо Мазгалов и др.
21:30
Студио “Футбол” коментарно предаване/п/
22:00
Футбол: “Лудогорец” - “Ларнака”, среща-реванш от турнира на “Лига Европа” пряко предаване от Разград
00:15
TrendY младежко лайфстайл предаване/п/
00:45
Култура.БГ /п/
01:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:45
Мародери игрален филм /п/(14)
04:30
Отблизо с Мира /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Семеен бизнес сериен тв филм /п/
06:25
10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
08:00
TrendY младежко лайфстайл предаване
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Българският владетел с европейска слава /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: Балет “Нестинарка” от Марин Големинов /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Семеен бизнес сериен тв филм
16:25
Животни по пижами анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Порокът на Махоуни игрален филм /Канада, Великобритания, 2003 г./, режисьор Ричард Квиетновски, в ролите: Филип Сиймор Хофман, Мини Драйвър, Мори Чайкин и др.
21:00
Евроновини
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Омуртаг - владетел от Бога даден /п/
23:00
Великите дебатьори игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Дензъл Уошингтън, в ролите Дензъл Уошингтън, Форест Уитакър, Нейт Паркър и др. (12)
01:05
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:35
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:25
Порокът на Махоуни игрален филм /п/
04:05
Вечната музика /п/
04:35
Библиотеката /п/
05:35
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg 190 години от рождението на Драган Цанков /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
В кадър Тревненските слънца
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
22:30
Пътеки
23:00
Концлагерът “Трикери” документален филм
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Мотоспорт Екстра
01:45
Извън играта /п/
02:30
Бразди /п/
03:00
Библиотеката /п/
04:00
Знаете ли, че…
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

05:50
Женени с деца” - сериал, сезон 9 /п/
06:15
“Звярът” - сериал, сезон 1
07:10
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 2 /п/
08:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13 /п/
09:50
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 11 /п/
10:50
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 23 /п/
11:50
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1 /п/
12:45
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 2
13:50
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13
15:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 11
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 9
16:30
“Ченгето от Бевърли Хилс 2” екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Юрген Прохнов, Рони Кокс, Джон Аштън, Бригите Нилсен и др. /п/
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 23
20:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
Отмъстителите” - екшън с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Гуинет Полтроу, Том Хидълстън, Джеръми Ренър, Стелън Скарсгард, Самюел Джаксън и др.
01:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1 /п/
02:00
Еротичен телепазар