Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Ноември 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4024 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд “Кунг Фу” анимационен филм
14:50
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм
15:15
Гимназия “Черна дупка” тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4025 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Дълбоката държава 8-сериен тв филм /САЩ, 2018г./, 1 епизод, режисьор Саймън Максуел, в ролите: Марк Стронг, Джо Демпси, Карима МакАдамс и др. (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Брат за брата тв филм /22 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ /п/
01:20
100% будни /п/
02:20
Дълбоката държава тв филм /1 епизод/п/(12)
03:20
Малки истории /п/
04:20
Брат за брата тв филм /22 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Семеен бизнес сериен тв филм /п/
06:25
10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
08:00
Призваният свещеник документален филм /БНТ 2 Русе/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Цариците на Третото българско царство /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Пътешествия документална поредица
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Семеен бизнес сериен тв филм
16:25
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
Прошка игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Чарлз Оливър, в ролите Мини Драйвър, Джеръми Ренър, Боби Колман и др. (12)
20:55
Евроновини
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Учените и властта /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Черните овце 4-сериен тв филм /Русия, Украйна, 2010 г./, режисьор Сергей Чекалов, в ролите:Михаил Тарабукин, Кирил Рубцов, Мухтар Гусенгаджиев, Олеся Жураковска, Сергей Деревянко, Владимир Толокоников, Виктор Соловьов Андрей Фролов, Алексей Дмитриев, Виталий Кищенко и др. /1 и 2 епизод/ (14)
01:15
Натисни F1 /п/
01:30
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
02:00
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:55
Прошка игрален филм /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

06:35
Обзор “Лига Европа”
07:00
Планинско колоездене: Roc d’Azur репортаж
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /4 епизод/
09:00
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 45 кг /жени/
10:30
Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
12:15
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 73 кг /мъже/
14:15
Спортни новини
14:25
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
16:15
Световен рали шампионат: Рали Каталуня - финален етап
17:35
Футбол: Фенербахче - Андерлехт - среща от турнира “Лига Европа”
19:20
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /4 епизод/
19:50
Параграф 46 игрален филм
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Имигрантката игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Джеймс Грей, в ролите: Марион Котияр, Хоакин Финикс, Джеръми Ренър, Анджела Сарафян и др. (12)
23:55
Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира “Лига Европа”
01:45
Спортни новини
01:55
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
03:50
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 81 кг /мъже/
05:25
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 89 кг /мъже/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
№1 Туризмът: Златни пясъци - недописана приказка документален филм /БНТ 2 Варна/
22:30
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/