Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Ноември » 16

Програма на телевизиите за 16 Ноември 2018 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Михаел Шумахер: Червеният барон док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Любов от втори опит” - сериал, еп. 1
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.3, еп. 59
16:00
Премиера: “Алиса в страната на любовта” - сериал, с.2, еп. 51
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера: “Скъпи наследници” - сериал, с.1, еп. 145
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Искрите на отмъщението” - сериал, с. 1, еп.49
21:00
“Фермата: Съединение” риалити, сезон 5
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Приятели”- сериал, с.9, еп. 18,19
01:00
“Дневниците на вампира” сериал, с.8, еп.3
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:00
“Космос” - документална поредица
04:50
Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 100

bTV Cinema

06:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6
08:00
“Революция Z” - сериал, с.1
09:15
“Ефектът на спусъка” - Драма, Трилър (САЩ, 1996), режисьор - Дейвид Коп, актьори - Кайл Маклоклън, Елизабет Шу,Дърмът Мълроуни, Майкъл Рукър и др.
11:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6
13:30
“Революция Z” - сериал, с.1
14:30
“Теория на конспирацията”- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др.
17:00
“Ондин” - драма, фентъзи (Ирландия, САЩ, 2009), режисьор - Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа и др.
19:00
“Робосапиен: рестарт” - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
21:00
“Лара Крофт: Томб Рейдър” - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор - Саймън Уест, актьори - Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен, Даниел Крейг, Крис Бари и др.
23:00
“Да разлаем съседите” - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Никълъс Столър, актьори - Сет Роугън, Роуз Бърни, Зак Ефрон, Карла Гало и др.
01:00
“Чистката” - ужаси, трилър, фантастика (Франция, САЩ, 2013), режисьор Джеймс Демонако, актьори - Итън Хоук, Лина Хийди, Макс Бъркхолдър, Аделаида Кейн, Едуин Ходж, Тони Олър, Рийс Уейкфилд, Том Йи и др.
02:45
“Изгубена на 17” - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Дъг Кембъл, актьори - Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.
04:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.6

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
09:30
Можеш и по-добре - филм
10:00
Райски градини - филм
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Законът на любовта - романтичен сериал
15:15
Страната на изобретателите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Доктор Х - сериал, драма
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Да нарисуваш престъпление - криминален сериал, драма
21:30
Новините ON AIR
22:15
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
23:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
00:15
Новините ON AIR /п./
00:45
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
04:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Империя - трети сезон, еп. 6
06:00
“Секс, наркотици и рокендрол” - първи сезон, еп. 4
06:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 4
06:45
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 5
07:10
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 9
08:00
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 10
08:55
Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 20
09:50
Касъл - втори сезон, еп. 13
10:45
Касъл - втори сезон, еп. 14
11:40
Скорпион - първи сезон, еп. 11
12:35
Необикновените - втори сезон, еп. 3
13:30
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 12
14:25
Под наблюдение - трети сезон, еп. 9
15:20
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 11
16:15
От местопрестъплението: Маями осми сезон, еп. 12
17:10
Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 21
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 6
18:35
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 7
19:00
Касъл - втори сезон, еп. 15
20:00
Касъл - втори сезон, еп. 16
21:00
Скорпион - първи сезон, еп. 12
22:00
Империя - пети сезон, еп. 5
22:55
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 13
23:50
Живите мъртви - осми сезон, еп. 6
00:50
Касъл - втори сезон, еп. 15
01:45
Касъл - втори сезон, еп. 16
02:40
Империя - трети сезон, еп. 7
03:40
Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история първи сезон, еп. 2
04:25
“Ченс” - първи сезон, еп. 1

Kino Nova

05:45
“Нощна смяна” - сериал, сезон 2 /п/
06:40
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 2
08:40
“Моето ново начало” романтична комедия с уч. на Катарина Мюлер-Елмау, Хендрик Дурин, Максимилян Грил и др.
11:00
“Спаркъл: Соул дива” - драма с уч. на Уитни Хюстън, Джордин Спаркс, Кармен Ехого, Дерек Люк, Майк Епс, Сийло Грийн и др. /п/
13:30
“Близначки под венчило” романтична комедия с уч. на Тиа Моури, Тамара Моури, Чад Конел, Робин Брул, Сандра Колдуел, Тоня Лий Уилямс, Ричард Лийкок, Мивел Морган и др.
15:30
“Студена планина” - драма с уч. на Джъд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Доналд Съдърланд, Натали Портман, Филип Сиймор Хофман, Айлин Аткинс, Брендан Глиисън, Емили Дешанел, Джовани Рибизи, Лукас Блак и др.
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 10
21:00
“Човекът, който познаваше безкрайността” (премиера) - драма с уч. на Дев Пател, Джеръми Айрънс, Тоби Джоунс, Стивън Фрай, Джереми Нортъм, Кевин Макнали, Шазад Латиф, Падрайк Дилейни и др.
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 10 /п/
00:20
“Давам им година” - романтична комедия с уч. Роуз Бърн, Рейф Спал, Ана Фарис, Джейсън Флеминг, Стивън Мърчант, Мини Драйвър, Саймън Бейкър, Оливия Колман, Джейн Ашер, Алекс МакКуин и др. /п/

NOVA

05:20
“Костюмари” - сериен филм, 7 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:15
“Плюс - Минус” - публицистично предаване
17:00
“Намери ме” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) - сериен филм, 6 сезон
21:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) - риалити шоу
22:30
“София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 - риалити шоу, на живо от Къщата
00:30
“Гомор” (премиера) - сериен филм, 2 сезон
01:30
“Костюмари” - сериен филм, 7 сезон
02:30
“Докоснати от слънцето” сериен филм
03:30
“Ритъмът на мечтите” сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4027 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4028 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол” коментарно предаване
21:45
Футбол: Кипър - България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Никозия /Кипър/
23:35
Студио “Футбол” коментарно предаване
00:10
Обзор “Лига на нациите”
00:40
Черен полумесец игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Адам Петрофски, в ролите: Уилям Атъртън, Гил Белоус, Брент Брискоу и др. (14)
02:20
Култура.БГ /п/
03:20
100% будни /п/
04:25
Туристически маршрути /п/
04:50
Днес и утре /п/
05:15
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:05
Семеен бизнес сериен тв филм /п/
06:25
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Народният цар - Борис III /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Опознай България /избрано/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Семеен бизнес сериен тв филм
16:25
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Автопортрет с маска /110 г. от рождението на художника Вера Недкова/ документален филм
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Америка днес /п/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
По-сладката страна на живота игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Майкъл Деймиън, в ролите: Катрин Морис, Джеймс Бест, Алистър Маккензи, Стив Варнъм, Сам Дъглас, Джейн Марч, Тим Уолърс и др.
20:50
Шифт
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Модернизаторът Фердинанд
23:05
Днес и утре /п/
23:35
Разделителна линия игрален филм /Германия, САЩ, Канада, Франция, 2011 г./, режисьор Ксавие Жан, в ролите: Лорън Джърман, Майкъл Бийн, Майло Вентимиля. Кортни Ванс, Иван Гонсалес и др. (16)
01:25
Музика, музика… /п/
01:55
В близък план /п/
02:25
Знаете ли, че… /п/
02:35
По-сладката страна на живота игрален филм /п/
04:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

07:00
Обзор “Лига на нациите”
07:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Колоездачна обиколка на Хайнан обзорна програма
09:20
Аз съм…
09:30
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 109 кг /мъже/
11:00
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
12:50
Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
14:40
Спортни новини
14:50
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. над 109 кг /мъже/
16:20
При щангистите тв филм /9 епизод/
16:30
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
18:20
Лейвър къп 2018 обзорна програма
19:15
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
21:05
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
21:35
Футбол: Холандия - Франция - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Ротердам
23:40
Обзор “Лига на нациите”
00:10
Обзор “Лига на нациите”
00:40
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
02:30
Футбол: Холандия - Франция - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
04:20
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. над 109 кг /мъже/
09:00
Световно първенство по вдигане на тежести: кат. до 109 кг /мъже/
10:50
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
12:40
Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
14:30
Спортни новини

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Открито с Валя Ахчиева /п/
13:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Менталност документален филм
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Кмет на годината 2018 церемония по връчване на наградата /запис/
22:30
В близък план
23:00
България от край до край 7 /п/
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Открито с Валя Ахчиева /п/
02:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:40
Менталност документален филм /п/
03:15
История.bg Цариците на Третото българско царство /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Женени с деца” - сериал, сезон 9 /п/
06:30
“Звярът” - сериал, сезон 1
07:30
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 3 /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13 /п/
10:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 12 /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 24 /п/
12:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2 /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 3
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13
15:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 12
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 9
16:30
Американска нинджа 2” - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 24
20:00
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
“Огън в кръвта” - екшън-трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Хосе Пабло Кантило, Ефрен Рамирез, Дуайт Йокам, Рено Уилсън и др.
23:50
“Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 1 /п/
00:45
“Фрактура” - предаване за рок музика /п/
03:20
Еротичен телепазар