Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Декември 2018 година

Bloomberg TV

06:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
09:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
10:30
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
11:35
Пеле: Кралят на футбола - док.филм
11:40
Цитати на деня
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Кайли - еволюцията на една поп пронцеса - док. филм
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
00:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
02:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
02:30
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
03:00
В развитие - с Вероника Денизова/ Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

bTV

05:30
Лице в лице” /п./- публицистично предаване
06:00
“Томас и приятели” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:"Любов от втори опит" сериал, еп. 20
15:00
Премиера:"Шест сестри" - сериал, с.4, еп. 6
16:00
Премиера:"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 70
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:"Скъпи наследници" сериал, с.1, еп. 164
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Искрите на отмъщението” - сериал, с. 1, еп.68
21:00
“Фермата: Съединение” - риалити, сезон 4
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Вътрешна сигурност"- сериал, с.5, еп.10
01:00
Къща от карти” - сериал, с.5, еп.9
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:00
“Приятели” - сериал, с.10
04:50
Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 127

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” - сериал
08:00
“Хрониките на Шанара” - сериал
09:15
“От руса по-руса” - комедия, криминален (Канада, 2008), режисьор - Дийн Хамилтън, актьори - Памела Андерсън, Дениз Ричардс, Мегън Ори и др.
11:30
Вътрешна сигурност” - сериал
13:30
" Хрониките на Шанара" - сериал, с.2
14:30
“Пистолет, куфар и три смърдящи варела” - комедия,криминален (България, 2012), режисьор Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеони, Рая Пеева и др.
16:30
“Момчето с механичното сърце” - анимация, приключенски, драма (Франция, Белгия, 2013), сценарист - Матиас Малзию, режисьори - Стефан Берла, Матиас Малзию
18:30
“Бойни кораби” - екшън, фантастика (САЩ, 2012), режисьор - Питър Бърг, актьори - Тейлър Кич, Александър Скарсгард, Бруклин Декър, Риана, Таданобу Асано, Лиъм Нийсън и др.
21:00
“Дете 44” - драма, трилър (САЩ, Чехия, Великобритания, Румъния, 2015), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Ксавиер Аткинс, Марк Люис Джоунс, Том Харди, Карел Добри, Нуми Рапас, Агнешка Грошовска, Петр Ванек и др.
23:45
“Жената на пътешественика във времето” - драма, романтичен (САЩ, 2009), режисьор - Робърт Швентке, актьори - Арлис Хауърд, Рейчъл Макадамс, Ерик Бана, Рон Ливингстън, Стивън Тоболовски, Алекс Ферис, Мишел Нолдън, Джейн Маклийн, Бруклин Прулкс и др.
02:00
“Отново и отново” - сериал
04:00
“Идеалният мъж” - комедия, екшън, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Пако Кабезас, актьори - Ана Кендрик, Сам Рокуел, Тим Рот, Луис Да Силва Младши, RZA, Майкъл Еклънд, Джеймс Ренсън, Ансън Маунт, Елена Санчес и др.

Bulgaria ON AIR

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
09:30
Класически коли - филм
10:00
Великите - филм
10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
11:30
Безценната перла - семеен сериал
12:30
Новините ON AIR
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Законът на любовта - романтичен сериал
14:15
Телепазарен прозорец
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Светът отгоре - филм
16:30
Семена от древността - филм
16:40
Хирургът - сериал, семеен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Танц на ръба - сериал, драма
23:15
Сърцето на самурая - исторически сериал
00:10
Новините ON AIR /п./
00:55
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
01:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
02:00
Новините ON AIR /п./
02:30
Новините ON AIR /п./
03:00
България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
04:10
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./

FOX

05:15
Империя - четвърти сезон, еп. 7
06:00
Мелачката - първи сезон, еп. 3
06:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 20
06:50
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 21
07:10
От местопрестъплението: Маями десети сезон, еп. 1
08:00
От местопрестъплението: Маями десети сезон, еп. 2
08:55
Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 17
09:50
Касъл - четвърти сезон, еп. 3
10:45
Касъл - четвърти сезон, еп. 4
11:40
Черният списък - първи сезон, еп. 10
12:35
Пазители на времето - първи сезон, еп. 4
13:30
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 2
14:25
Под наблюдение - трети сезон, еп. 23
15:20
От местопрестъплението: Маями десети сезон, еп. 3
16:15
От местопрестъплението: Маями десети сезон, еп. 4
17:10
Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 18
18:05
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 22
18:35
Модерно семейство - трети сезон, еп. 1
19:00
Касъл - четвърти сезон, еп. 5
20:00
Касъл - четвърти сезон, еп. 6
21:00
Черният списък - първи сезон, еп. 11
22:00
Необикновените - втори сезон, еп. 7
22:55
Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 3
23:50
Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 1
00:50
Касъл - четвърти сезон, еп. 5
01:45
Касъл - четвърти сезон, еп. 6
02:40
Империя - четвърти сезон, еп. 8
03:30
Дълбоката държава - първи сезон, еп. 2
04:20
“Ченс” - втори сезон, еп. 10

Kino Nova

06:15
В кадър
06:50
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10
09:00
Любителката на мистерии: Дивият запад” - мистери с уч. на Брус Бокслайтнър, Джо Стивънс, Кели Мартин, Бари Ливингстън, Кейси Сандър, Барбара Нивън, Джейсън Брукс, Кларънс Уилямс III и др. /п/
11:00
“Тини: Голямата промяна на Виолета” - приключенски филм с уч. на Мартина Щосел, Хорхе Бланко, Мерседес Ламбре, Диего Рамос, Клара Алонсо, София Карсън и др.
13:15
В кадър
13:50
“Пич, къде ми е магарето?” комедия с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др.
16:00
“Междузвездни войни: Епизод III - Отмъщението на ситите” - екшън-фантастика с уч. на Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсен, Иън Макдайърмид, Самюъл Джаксън, Франк Оз, Кристофър Лий, Джими Смитс, Антъни Даниелс и др. /п/
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 11
21:00
“Междузвездни войни: Епизод IV - Нова надежда” - екшънфантастика с уч. на Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Къшинг, Алек Гинес, Антъни Даниелс, Кени Бейкър, Питър Мейхю, Дейвид Прауз и др.
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 11 /п/
00:30
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10 /п/

NOVA

05:20
“Мотив” - сериен филм, 4 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Моят живот” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
“Плюс - Минус” - публицистично предаване, на живо
17:00
Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Кондор” (премиера) - сериен филм
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Кодекс на убийството” - сериен филм
01:00
“Мотив” - сериен филм, 4 сезон
02:00
“Докоснати от слънцето” - сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас Информационна емисия
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
09:45
100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4046 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Сламено сираче детски тв филм /4 серия/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4047 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Пустинният бегач тв филм /България, 2009г./, режисьор Григор Лефтеров, в ролите: Радина Кърджилова, Владимир Пенев, Емануела Шкодрева, Кирил Кавадарков и др. (12)
21:30
Студио Футбол коментарно предаване
22:00
Футбол: Лудогорец - Цюрих, среща от турнира на “Лига Европа” пряко предаване от Разград
00:15
TrendY младежко лайфстайл предаване/п/
00:45
Култура.БГ /п/
01:45
100% будни /п/
02:45
Матура игрален филм /п/
05:00
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Къщата на думите Случка на кораба /п/
06:25
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/
08:00
TrendY младежко лайфстайл предаване
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Цар Иван Шишман - краят /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Къщата на думите Нос
16:30
Приказки от двора на баба Тодора детски тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:20
Това е само краят на света игрален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Ксавие Долан, в ролите: Натали Бай, Венсан Касел, Леа Сейду, Гаспар Юлиел и др.
21:00
Златен фонд на БНТ: “Адриана Будевска” /140 години от рождението на актрисата/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Убийства, заговори, царе /п/
23:00
Изкуството на 21 век
23:30
305 игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьори Даниъл и Дейвид Холенчек, в ролите: Тим Ларсън, Дейвид Лео Шулц, Съни Пийбоди и др. (12)
00:50
Натисни F1 /п/
01:05
Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
01:35
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:25
Това е само краят на света игрален филм /п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/

БНТ HD

07:00
Спортувай предаване за масовия спорт /9 епизод/
07:30
Световен рали шампионат: Галавечер
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Часът на спорта
08:40
Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
09:30
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
11:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
13:30
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Кареца /Италия/
14:45
Спортни новини
14:55
Светът на конете
15:10
Световно клубно първенство по футбол: Ал Аин /ОАЕ/ - Уелингтън /Нова Зеландия/
17:00
Футбол: Байер Леверкузен - Лудогорец - среща от турнира “Лига Европа”
18:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
19:20
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
19:50
Футбол: Севиля - Краснодар - среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Севиля
21:55
Футбол: Олимпиакос - Милан - среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Атина
23:45
Футбол: Севиля - Краснодар - среща от турнира “Лига Европа”
01:35
Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира “Лига Европа”
03:25
Световно клубно първенство по футбол: Ал Аин /ОАЕ/ - Уелингтън /Нова Зеландия/
05:15
Ветроходството отблизо магазинно предаване /11 епизод/
05:45
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Малки истории /п/
11:45
Натисни F1 /п/
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Бомбардировките над София /п/
13:30
Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/
13:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите /п/
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата”
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
България от край до край 5 /п/
21:30
Бразди /п/
22:00
Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
22:30
Пътеки
23:00
Знаци по пътя /90 години от рождението на телевизионния режисьор Младен Младенов/ Младен Младенов
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Извън играта /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Библиотеката /п/
03:35
№1 Туризмът: България и туристическата борса в Берлин документален филм /БНТ 2 Варна/п/
04:05
Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/
04:35
10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Женени с деца” - сериал, сезон 9 /п/
06:10
Мускетарите” - сериал, сезон 1
07:20
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 3 /п/
08:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15 /п/
10:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 13 /п/
11:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5 /п/
12:00
“Морски тюлени” - сериал, сезон 1 /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 3
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15
15:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 13
16:00
Женени с деца” - сериал, сезон 9
16:30
Специален отряд: Огнен полет” - екшън с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп, Джанкарло Еспозито, Мат Бушели др.
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
19:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5
20:00
Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2
21:00
“Морски тюлени” (премиера) сериал, сезон 1
22:00
“Призрачен ездач” - екшън-фантастика с уч. на Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Сам Елиът, Уес Бентли, Питър Фонда и др.
00:15
Агентите на ЩИТ” - сериал, сезон 2 /п/
01:15
Еротичен телепазар