Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Декември 2018 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4049 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории /п/
14:10
Телепазарен прозорец
14:30
Точица анимационен филм
14:50
Сребристият жребец анимационен филм
15:15
Мили Бате - писма на един дакел тв филм /България, 2000г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Мария Русалиева, Мартин Георгиев и дакелите Джери и Мишо
15:30
Патиланско царство тв филм /България, 1980г./, режисьор Бистра Атанасова, в ролите: Стоянка Мутафова, Ралица Трифонова, Димитър Коцев и др.
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4050 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
София тв филм /7 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Викингите 3 тв филм /8 епизод/(16)
00:15
Култура.БГ /п/
01:15
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
02:15
София тв филм /7 епизод/п/(14)
03:20
Малки истории /п/
04:20
Викингите 3 тв филм /8 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:00
Къщата на думите Робур завоевателя /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Матовият род документален филм /БНТ 2 Благоевград/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Строители или революционери /п/
09:45
Библиотеката /избрано/
10:45
Натисни F1 /избрано/п/
11:00
Знание.БГ /БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Пътешествия документална поредица
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Къщата на думите Съюзът на червенокосите
16:30
Тими каучука тв новела на Евровизия
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
21:00
Евроновини
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg Криворазбраната цивилизация /п/
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Анна Герман сериен тв филм /3 и 4 епизод/
01:10
Натисни F1 /избрано/п/
01:25
Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
01:55
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:50
Ана Каренина игрален филм /1 част/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

07:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
07:30
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини] магазинно предаване
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Аз съм…
08:45
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
10:00
Най-доброто от 2018 г. Световно първенство по футбол: Испания - Русия - осминафинална среща
12:25
Лейвър къп 2018 обзорна програма
13:20
Спортни новини
13:30
Най-доброто от 2018 г. Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
15:20
Световно клубно първенство по футбол: среща за 5-6 място пряко предаване от Ал Аин /ОАЕ/
17:25
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
17:50
Обзор “Лига Европа”
18:20
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща пряко предаване от Ал Аин /ОАЕ/
20:25
Световен рали шампионат: Обзор на сезона
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Загадки при разпродажби сериен тв филм /2 епизод/
23:25
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща
01:15
Спортни новини
01:25
Най-доброто от 2018 г. Световно първенство по футбол: Испания - Русия - осминафинална среща
03:50
Най-доброто от 2018 г. Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите”
05:45
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
11:45
Натисни F1 /избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
14:30
Пътеки /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
17:15
Малки истории
17:30
Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
№1 Туризмът: СПА богатствата на Варна документален филм /БНТ 2 Варна/
22:30
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
02:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
03:15
Малки истории /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/