Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Декември 2018 година

БНТ 1

05:50
Рицарят на Бялата дама тв филм/2 серия/
06:50
Нико и пътят към звездите детски анимационен филм /копродукция, 2008г./
08:10
Нико 2: Малко братче, големи проблеми детски анимационен филм /копродукция, 2012г./
09:25
Празнично богослужение за Рождество Христово пряко предаване от храм “Св.Александър Невски”
11:30
Родило се Боже чедо
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:25
Откакто свят светува коледни обичаи
12:55
Коледно послание и благословия “Урби ет Орби” на папа Франциск пряко предаване от Ватикана
13:30
25 години ансамбъл “Чинари” концерт-спектакъл
15:10
Първата Коледа на екипа на Зумър анимационен филм /САЩ, 2000г./
15:35
Влюбването на Буки игрален филм /Канада, 2009г./, режисьор Питър Мос, в ролите: Рейчъл Маркъс, Стюарт Хюс, Меган Фолоус и др.
17:05
Цирков фестивал в Монте Карло
18:10
Гуен Стефани в Коледно настроение
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Незабрава - незабравимите хитове на Тончо Русев гала концерт
22:00
Топло игрален филм /България, 1978г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите: Григор Вачков, Стефан Данаилов, Тодор Колев, Наум Шопов, Георги Черкелов, Константин Коцев, Татяна Лолова и др.
23:35
Дюран Дюран - има нещо, което трябва да знаете музикално-документален филм на БиБиСи
00:35
Съпруг за Коледа игрален филм/п/
02:00
Поздрави от брега игрален филм /п/
04:05
[Дойче веле: Шифт]
04:20
Влюбването на Буки игрален филм /п/

БНТ 2

06:00
Къщата на думите Снежната кралица /п/
06:30
Да потропнем, да запеем, Коледа е! /БНТ 2 Благоевград/
08:00
Капан за Коледа тв новела
08:15
Живи човешки съкровища Коледарски буенек
08:25
Децата на Балканите - с духовност в Европа /първа част/
09:25
Дъщерята на жрицата детски игрален филм /Дания, 2015 г./, режисьор Кенет Кайнц, в ролите: Роланд Мьолер, Алън Хайд, Джейкъб Офтебро, Сьорен Малинг, Джим Хай, Лора Бро и др.
11:00
Коледно матине с участието на Софийската филхармония, Национален филхармоничен хор и Детски филхармоничен хор, солисти Любена Нинова и Георги Султанов, диригент Славил Димитров - пряко предаване от зала “България”
12:30
Мокър от дъжд не се бои документален филм
13:30
Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Пътешествия документална поредица
15:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Къщата на думите 1001 нощ - Медният град
16:30
Животни по пижами Радост за всички
16:50
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Коледна “Златна монета”
18:10
60 минути за култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:05
10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
19:10
Най-хубавата коледна украса игрален филм /САЩ, Канада, 2010 г./, режисьор Харви Фрост, в ролите: Даниел Стърн, Мат Фрюър, Алисън Хосак, Емили Тенънт, Уилям Хъчинсън, Тим Хенри и др.
20:40
Туристически маршрути
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
Концерт на Андреа Бочели
23:30
Слушай сърцето си игрален филм /САЩ, Канада, 2010 г./, режисьор Мат Томпсън, в ролите: Алекса Расмусен, Кент Моран, Сибил Шепард, Шърли Найт, Франк Уотсън и др.
01:10
Коледни песни от цял свят
01:45
60 минути за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:40
Най-хубавата коледна украса игрален филм /п/
04:05
Да потропнем, да запеем, Коледа е! /БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
07:15
Най-доброто от 2018 г. Тенис, Лейвър къп: Григор Димитров - Франсис Тиафо/САЩ/ - среща от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
08:45
Извън играта
09:15
Двойно оцеляване документална поредица /1 епизод/
10:00
Открий България документална поредица /1 епизод/
10:30
Стоичков документален филм
12:00
БГ рок симфони концерт с участието на Симфоничния оркестър на БНР с диригент Григор Паликаров, “Щурците”, ФСБ, “Сигнал”, “Фактор”, Б.Т.Р., Д2, Милена, “Ревю” и др.
13:30
Коледа във Вермонт игрален филм /САЩ, 2016 г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Абигейл Хоук, Чеви Чейс, Дейвид О'Донъл и др.
15:00
Най-доброто от 2018 г. Тенис, Лейвър къп: Новак Джокович/Роджър Федерер - Кевин Андерсън/Джак Сок - среща на двойки от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
16:50
Двойно оцеляване документална поредица /2 епизод/
17:30
Историята на една нация: Франция документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:00
Открий България документална поредица /2 епизод/
18:30
Извън играта
19:15
Булката беглец игрален филм /САЩ, 1999 г./, режисьор Гари Маршал, в ролите: Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Джон Кюсак, Рита Уилсън и др.
21:00
Носталгия - концерт на Ани Ленъкс
22:00
Сибирският бръснар игрален филм /копродукция, 1998 г./, режисьор Никита Михалков, в ролите: Джулия Ормонд, Ричард Харис, Даниел Обрушски, Олег Меншиков и др.
00:35
Най-доброто от 2018 г. Тенис, Лейвър къп: Новак Джокович/Роджър Федерер - Кевин Андерсън/Джак Сок - среща на двойки от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
02:30
Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира “Лига Европа”
04:30
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос

БНТ World

06:20
Коледни звезди куклен спектакъл /БНТ 2 Варна/
06:55
Синята птица детски тв филм /1998 г./, режисьор Елисавета Пеева, в ролите: Нона Йотова, Ани Петрова, Мая Бабурска, Меглена Караламбова, Невена Мандаджиева, Васил Михайлов, Николай Сотиров, Васил Бинев и деца /първа и втора част/
09:00
Знаете ли … Храмовете на София
09:25
Празнично богослужение за Рождество Христово пряко предаване от храм “Св.Александър Невски”
11:30
Съвременници: “Съвременни чудеса” документален филм
12:00
По света и у нас
12:25
Васка Емануилова - закъснял портрет документален филм /1998 г./
12:55
Коледно послание и благословия “Урби ет Орби” на папа Франциск пряко предаване от Ватикана
13:30
Корави старчета игрален филм /2011 г./, режисьори Пламен Масларов и Ивайло Пенчев, в ролите: Васил Банов, Иван Джамбазов, Стефан Бобадов и др.
15:00
Коледно матине с участието на Софийската филхармония, Национален филхармоничен хор и Детски филхармоничен хор, солисти Любена Нинова и Георги Султанов, диригент Славил Димитров /запис/
16:30
№1 Туризмът: Фестивалите на Венециела документален филм /БНТ 2 Варна/
17:00
Козелът игрален филм /2009 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Иван Бърнев, Анджела Родел, Иван Савов, Красимир Доков, Любов Любчева, Руси Чанев, Орхан Таир и др.
19:00
Една калория нежност 2-сериен телевизионен филм /2 част/
20:00
По света и у нас
20:30
Оркестър без име игрален филм /1982 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Велко Кънев, Филип Трифонов, Павел Поппандов, Георги Мамалев, Катерина Евро, Мария Каварджикова, Димитър Манчев и др.
22:25
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
22:55
Майсторски клас на Райна Кабаиванска
00:20
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:20
Средо зиме по Коледа Коледни песни и обичаи
01:50
Добър ден с БНТ 2 /п/
02:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
03:50
Малки истории /п/
04:50
Непотребното вълшебно 2 документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
Знаете ли… Храмовете на София /п/
05:45
Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/