Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 01 Януари 2019 година

БНТ 1

05:00
Винету 3-сериен игрален филм /1 епизод/п/
07:00
Сид - дете на науката: Филмът анимационен филм /САЩ, 2013г./, режисьор Кърк Тачър
08:15
13-та годеница на принца игрален филм /България, 1986г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Георги Парцалев, Вълчо Камарашев, Георги Мамалев, Боряна Пунчева, Татяна Лолова, Велко Кънев и др.
09:45
Суматоха в 7/8 /п/
10:45
Операция “Арктика” детски игрален филм /Норвегия, 2014г./, режисьор Грете Бьое-Ваал, в ролите: Кайса Гунерин Антонсен, Ида Леонора Валестранд Ейке и др.
12:15
Новогодишен концерт на Виенската филхармония пряко предаване от Виена
14:45
Лисицата и детето детски игрален филм /Франция, 2007г./, режисьор Люк Жаке, в ролите: Бертий Ноел-Брюно, Изабел Каре, Тома Лалиберте, Кейт Уинслет и др.
16:25
Цирков фестивал в Монте Карло
18:30
Магията на танца - празничен новогодишен концерт на Фестивалния симфоничен оркестър с диригент Емил Табаков и солист Патрик Галоа /флейта/ пряко от Зала 1 на НДК
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Дива мишена игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор Джонатан Лин, в ролите: Бил Наи, Рупърт Гринт, Айлин Аткис и др.(12)
22:10
“Рейнбоу” на Ричи Блекмор концерт
23:10
Не искам да си отидеш игрален филм /Франция, 2007г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.
00:40
Любовен еликсир №9 игрален филм/п/
02:15
Главната улица игрален филм /п/
03:55
[Дойче Веле: Шифт] /п/
04:10
Дива мишена игрален филм /п/(12)
05:45
Телепазарен прозорец

БНТ 2

06:10
Къщата на думите Барон Мюнхаузен /п/
06:35
Култура.БГ /п/
07:35
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване /п/
08:00
Тайните на Варненското злато - култура или цивилизация документален филм /БНТ 2 Варна/
08:50
Песенен конкурс “Киното - моя любов, моя песен” Международен фестивал за детско медийно творчество “Арлекин 2018” /1 част/
09:50
Омагьосаният замък детски тв филм /България, 1990 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Румен Иванов, Николай Бинев, Васил Димитров, Антония Малинова и др.
10:45
До сърцето тв новела на Евровизия
11:00
Културното наследство на България: Безсмъртието документална поредица /5 част/
11:30
Музика, музика… /п/
12:00
Будю игрален филм /Франция, 2005 г./, режисьор Жерар Жюно, в ролите: Жерар Депардийо, Жерар Жюно, Катрин Фро и др.
13:40
Концерт на “Ролинг Стоунс” в Куба: Луната на Хавана
15:30
Пътешествия документална поредица /п/
16:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:30
Къщата на думите Облог
17:00
Коледна приказка концерт на Гвардейския представителен духов оркестър /2017 г./
18:10
Човекът и образът му /130 години от рождението на писателя Николай Райнов/ документален филм
18:40
Концерт на “Гаджо Дило” /Гърция/
19:45
Максимилиан - игра на власт и любов 3-сериен игрален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Андреас Прохазка, в ролите: Янис Нивьонер, Криста Тере, Аликс Поасон и др. /първа част/ (12)
21:15
Стани богат - новогодишно издание с участието на лицата на БНТ тв игра /п/
22:45
Чудният Бокачо игрален филм /Италия, 2015 г./, режисьори: Паоло и Виторио Тавиани, в ролите: Лело Арена, Паола Кортелези, Каролина Крешентини, Флавио Паренти, Витория Пучини, Микеле Риондино, Рикардо Скамарчо, Ким Роси Стюарт и др. (14)
00:45
Концерт на “Ролинг Стоунс” в Куба: Луната на Хавана /п/
02:35
Максимилиан - игра на власт и любов игрален филм /първа част/п/ (12)
04:05
Декемврийска булка игрален филм /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Най-доброто от 2018 г. Световно първенство по художествена гимнастика: шампионат на уредите /ансамбли/
07:45
Спортен обзор на 2018 година
08:45
Извън играта
09:30
Легендата “Щурците” документален филм, режисьор Станислав Терзиев
10:45
Открий България документална поредица /5 епизод/
11:10
Булката беглец игрален филм
13:00
Луда надпревара игрален филм /САЩ, Канада, 2008 г./, режисьор Джери Зукър, в ролите: Роуън Аткинсън, Ланей Чалман, Упи Голдбърг, Куба Гудинг младши и др
14:45
Концерт на Стинг в зала “Олимпия”, Париж
16:30
Шоуто на Греъм Нортън с участието на Хю Джакман, Зендея, Суран Джоунс, Зак Ефрон (12)
17:30
Двойно оцеляване документална поредица /6 епизод/
18:15
Открий България документална поредица /6 епизод/
18:45
Извън играта
19:30
27 години “Акага” концерт
21:00
Концерт на “Ю Ту” в Лондон концерт
22:00
Перфектният обир игрален филм /Великобритания, Люксембург, 2007 г./, режисьор Майкъл Радфорд, в ролите: Деми Мур, Майкъл Кейн, Ламбер Уилсън, Натаниел Паркър и др.
23:45
Ценен товар игрален филм (12)
01:15
Ролинг Стоунс: Оле - пътуване през Латинска Америка документален филм
02:55
Легендата “Щурците” документален филм, режисьор Станислав Терзиев
04:30
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос

БНТ World

06:00
Баща ми бояджията мюзикъл /1974 г./, режисьор Стефан Ив. Димитров, в ролите: Коста Цонев, Невена Коканова, Ицхак Финци, Климент Денчев, Невена Мандаджиева, Светослав Пеев и др.
07:30
Концерт на Детския хор на БНР
08:25
Иван Кирков или да се спасиш в спомена документален филм
09:25
Панаири цирков ретро спектакъл
10:25
Честна мускетарска тв филм /1994 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Румен Трайков, Георги Черкелов, Васил Михайлов, Вълчо Камарашев, Цветана Манева, Наум Шопов и др.
12:05
Магията на Родопа спектакъл на фолклорен ансамбъл “Родопа”
13:45
Два диоптъра далекогледство игрален филм /1975 г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Георги Парцалев, Сашка Братанова, Валентин Гаджоков, Димитър Панов и др.
15:10
Тримата концертмайстори концерт от цикъла “Концертмайсторите” в рамките на Европейския музикален фестивал
16:30
Васил Бакърджиев - кинаджията документален филм
17:00
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм /копродукция, 2008 г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев, Ана Пападопулу и др.
18:50
В търсене на Новата година /БНТ 2 София/
20:00
По света и у нас
20:30
Наздравица от песни /БНТ 2 Благоевград/
22:20
№1 Туризмът: Варна - световната балетна сцена документален филм /БНТ 2 Варна/
22:50
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
23:20
Пирин фолк гала вечер
01:05
Зехъ тъ, Радке, зехъ тъ тв мюзикъл по комедията на Сава Доброплодни /1986 г./, режисьор Хачо Бояджиев, в ролите: Георги Парцалев, Ружа Делчева, Илия Добрев, Татяна Лолова, Стефан Данаилов, Мадлен Чолакова и др.
02:35
Новогодишна приказна мечта концерт /п/
04:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
05:30
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/