Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Януари 2019 година

БНТ 1

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота тв филм /4067 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Стани богат тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
14:00
Малки истории
15:00
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Сафарито на Скаут тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота тв филм /4068 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно
17:25
Зелена светлина
17:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Стани богат тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Нощни птици
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Джук Джойнт Роялс /Австрия/ Международен джаз фестивал “Банско 2018”
00:30
Приключено игрален филм /САЩ, 2001г./, режисьор Джон Фавро, в ролите: Винс Вон, Шон Комбс, Факме Янсен и др.(12)
02:05
Култура.БГ /п/
03:05
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:10
Дойче веле: Шифт /п/
04:20
Още от деня коментарно предаване/п/
05:00
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:05
Къщата на думите Откраднатото писмо /п/
06:30
Култура.БГ /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” /п/
08:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас информационна емисия
08:45
История.bg Извън канона - от богомилите до Петър Дънов /п/
09:45
Библиотеката
10:45
Натисни F1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Опознай България /избрано/
15:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Къщата на думите Внимавай с чуждите съвети
16:30
Зайчето Пепи куклена анимация за деца
16:45
Бързо, лесно, вкусно” представя: “Храна за душата” кулинарно предаване
17:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Днес и утре
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:20
Часовниковата кула в Мека документален филм /Германия, 2013 г./
19:10
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:20
Разкошен живот игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Дерик Мартини, в ролите: Рори Кълкин, Алек Болдуин, Джил Хенеси, Тимъти Хътън, Синтия Никсън и др.
20:50
Европейски маршрути
21:00
Храм “Свети Анастасий” документален филм /БНТ 2 Варна/
21:10
Стани богат тв игра /п/
22:00
История.bg България в навечерието на Втората световна война
23:00
По света и у нас информационна емисия
23:25
Нощен полет игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Валъри Брайман, в ролите: Рейчъл Бланчард, Джеймс Д’Арси, Антъни Лапаля, Гбенга Акинагбе, Маз Джобрани, Муса Крайш, Кевин Рам и др. (14)
00:45
Натисни F1 /п/
01:00
Музика, музика… /п/
01:30
В близък план /п/
02:00
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна /БНТ 2 Варна/п/
02:30
Разкошен живот игрален филм /п/
04:00
Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
04:30
Библиотеката /п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

БНТ HD

06:00
Тенис-турнир “ASB Classic”: Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - полуфинална среща пряко предаване от Оукланд /Нова Зеландия/
08:00
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Мотоспорт Екстра
09:15
Двойно оцеляване документална поредица /2 сезон, 10 епизод/
10:00
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
11:50
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
13:30
Часът на спорта
13:45
Спортни новини
13:55
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
15:30
Тенис-турнир “ASB Classic”: Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
17:20
Аз съм…
17:30
Двойно оцеляване документална поредица /2 сезон, 11 епизод/
18:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини магазинно предаване
18:45
Винету сериен игрален филм /1 епизод/
20:50
Световна купа по сноуборд магазинно предаване
21:20
Спортни новини
21:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Винету сериен игрален филм /3, последен епизод/(12)
23:30
Тенис-турнир “ASB Classic”: Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
01:20
Спортни новини
01:30
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
03:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни предаване за здравословен лайфстайл
10:45
Туризъм.бг /п/
11:45
Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Открито с Валя Ахчиева /п/
13:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
15:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории /п/
17:30
Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
19:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки /БНТ 2 София/
19:55
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В близък план
22:30
България от край до край 5 /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
00:00
100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:15
История.bg Извън канона - от богомилите до Петър Дънов /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:45
Култура.БГ /п/
05:45
Малки истории /п/